... no?
psy
50% Complete
39 (50%)
koty
50% Complete
39 (50%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
plwk napisał/a:
Coś temu kociaczkowi wilkiem z oczu patrzy
cotti napisał/a:
wszystkie koty nasze są ;-) nawet te przypominające psy
coś misię wydaje, że:
pies kotu wilkiem
;-)
 

Flagoon  Dołączył: 28 Lut 2007
rychu napisał/a:
Flagoon napisał/a:
wszyscy wołają na niego Czarna Mynda, Maniek, Rychu

fajniście
A to mój kociaczek


Kawał psa... na siłownie go zapisałeś? Mój przy Twoim wygląda jak jakaś modelka, a mówię o skłonnościach anorektycznych a nie piękności pyska. I żeby nie było, pełną michę dziennie zżyra.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Flagoon, to z tej perspektywy tak wygląda - tak mi sie wdaje. Mięśnie obręczy barkowej tak się ułożyły, że wyglądają jak zwały tłuszczy, ale przed kolanai widać wcięcie w pasie. Czyli wszystko w miarę ok - mam rację rychu, ?

Mam fioła na tym punkcie i zapewniam Cie, że jakbym zobaczyła tutaj otyłego psa, to jego właściciel zaraz by dostał po głowie tekstem o nadwadze.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mygosia napisał/a:
z tej perspektywy tak wygląda

Zgadza się. Moja kicia jest wielka(i) wagę ma w normie - 45kg i dobrą kondycję. Swoją posturą, wyglądem (maść i pysk) budzi respekt. Na szkolenie wydałem majątek, ale nie żałuję. Wilki to niesamowite koty :-D
 

Flagoon  Dołączył: 28 Lut 2007
rychu napisał/a:
mygosia napisał/a:
z tej perspektywy tak wygląda

Na szkolenie wydałem majątek, ale nie żałuję. Wilki to niesamowite koty :-D


Mój to podróbka, ale i tak jest najpiękniejszy w okolicy. Jedyne szkolenie jakie przeszedł to moje własne. Dość szybko się nauczył, że jak pan robi się siny na twarzy, toczy pianę z ust, z okolicy płuc wydaje dziwne dźwięki a ręce szukają czegoś do rzucania, to pora przestać ganiać w okół domu, podkulić ogon i zrobić to, co pan krzyczał przez ostatnie 15 minut ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Flagoon, niezłe sposoby wychowywania :-) a na ludzi też działa? :D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Flagoon, metoda (jak widze) skuteczna, ale wymaga wielkiego zaangażowania, nie? :mrgreen:
 

Flagoon  Dołączył: 28 Lut 2007
cotti napisał/a:
Flagoon, niezłe sposoby wychowywania :-) a na ludzi też działa? :D


Cotti, kolega kiedyś zrobił mi zdjęcie, które pokazuje swoim uczniom z tekstem: "Reklamacje ocen u tego pana". Na szczęście udało mi się go przekonać, żeby ściągnął je ze swojego płotu (było z dopiskiem "Ja tu pilnuje"). A po tym przydługim wstępie odpowiedź na Twoje pytanie: Nie, z ludźmi nie muszę się tak wysilać, żeby zrobili coś po mojej myśli :evilsmile:

[ Dodano: 2007-05-25, 09:45 ]
zorzyk napisał/a:
Flagoon, metoda (jak widze) skuteczna, ale wymaga wielkiego zaangażowania, nie? :mrgreen:


Ale za to jak mi kondycja i celność w rzucaniu wzrosła :evilsmile: Ale poważnie, to największą karą dla mojego psa jest, kiedy się do niego przytulam. Nie, żebym robił to zbyt mocno, ale wyrobił sobie taką pozę twardziela i nie lubi publicznego okazywania uczyć. Na ogół po 15 sekundach zaczyna szczypać zębami. Po kolejnych 15 już boleśnie gryźć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach