Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
chłopaki ten post to było takie night art :mrgreen:
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Przyznajcie się, że jak to przeczytaliście to wam serce zadrżało i łza się w oku zakręciła... :lol:
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
nightartist- no wlasnie konkrety prosimy. Czekac na k20, czy brac k10 oto jest pytanie.
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
@lukas zależy ile masz pieniędzy...
Bo k20 pewnie będzie kosztować tyle co k10 jak wchodziła na rynek...
Oraz jak długo chcesz czekać na aparat...
Pozdrawiam...
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
Z kaska dam rade, tylko oby nie trzeba bylo czekac pol roku bo wtedy raczej k10d. Pozdrawiam
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Re: czeka
larry napisał/a:
ob jak najszybciej k20d
możliwe że będzie miał taką samą matryce jak Alfa 700

Nie będzie miał.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
lukas napisał/a:
nightartist- no wlasnie konkrety prosimy. Czekac na k20, czy brac k10 oto jest pytanie.


Jeżeli nie potrzebujesz teraz aparatu to lepiej czekaj. K20 też możesz przeczekać aż do K30. Co nagle to po diable.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
nightartist napisał/a:
nie chcem na was lac zimnej wody z wiadra ale... k20d i k200d nie predko sie pojawia.

Zwłaszcza, że podobno produkcja K10D i K100D Super została właśnie zakończona... :lol:
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
Jezeli produkcja zakonczona to chyba dlugo nie trzeba bedzie czekac na k20d i k200d. :-B

[ Dodano: 2008-01-04, 20:43 ]
...ale kto to moze wiedziec
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
lukas napisał/a:

[ Dodano: 2008-01-04, 20:43 ]
...ale kto to moze wiedziec


Producent :P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
lukas napisał/a:
...ale kto to moze wiedziec

znam takiego jednego 8-)
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
sołtys dawaj go tu do mnie, pogadamy.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
tylko, że jak kupisz k20 zaraz po premierze to sporo przepłacisz. Poczekaj jakiś czas, jak ceny zaczną spadać to będzie znak, że jest już jego następca. Wtedy jednak również nie kupuj tylko zaczekaj do premiery k30. Tylko pamiętaj żeby nie kupować zaraz po premierze bo sporo przepłacisz.
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
wszystko bedzie wiadomo 10 stycznia. zapowiedziana konferencja prasowa PENTAXA.mają być zajawki k20D . k200 i coś jeszcze :mrgreen:
http://translate.google.c...&hl=en&ie=UTF-8
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
hehehe, sie wie. Tym sposobem doczekam modelu k90d elite pro i pogodnej starosci. Wezme go ze soba wtedy do sanatorium w Ciechocinku, legne sie w wiklinowy fotel na biegunach pod kocyk, mleko z miodem, mlody personel :lol: , stabilizacja taka juz bedzie, ze nie straszne nam spracowane stawy.. . Taki ze mnie Maxi Kaz!
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
ThomFoto napisał/a:
wszystko bedzie wiadomo 10 stycznia. zapowiedziana konferencja prasowa PENTAXA.mają być zajawki k20D . k200 i coś jeszcze :mrgreen:
http://translate.google.c...&hl=en&ie=UTF-8


Miejmy nadzieje, że ta wiadomośc ucieszy wszystkich posiadaczy Pentaxa a zadziwi zazdrością stałych użytkowników innych systemów. Taki żarcik dla innych mas a prezent dla nas w sam raz na ferie :) Trzymam kciuki i żeby to było wielkie boom! Jeszcze 6 dni.
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
igorkrupa napisał/a:
W sam raz prezent na ferie


no k20D to raczej na wakacje pewnie niż na ferie w PL będzie
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Cytat
no k20D to raczej na wakacje pewnie niż na ferie w PL będzie


Dla mnie prezentem będzie wiadomośc o udanych aparatach, i tak nie nastawiam sie na kupno któregoś z nich. k10 pokrywa moje zróżnicowane wymagania w stu procentach. :)
 

ThomFoto  Dołączył: 07 Lis 2006
mam nadzieję że k20 da do myśłenia konkurencji podobnie jak w swoim czasie zamieszał w kotle k10D. ja po cichu liczę na info o k1D FF bo to dałoby nadzieję że ostatniego roku P nie spędził tylko na wdrożeniu tych dwóch nieszczęsnych gwiazdek i upgrade k10D ale jednak ma plany na przyszłość
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
lukas napisał/a:
nightartist- no wlasnie konkrety prosimy. Czekac na k20, czy brac k10 oto jest pytanie.


Na początku zapłacisz podwójną cene w porównaniu do K10D a na razie nie wiadomo czy warto ;-) też po cichu liczę na ten model, jednak o ew. zmianie pomyślę jak po pierwsze będzie warto, a jeśli będzie to cena się ustabilizuje ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach