irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
plwk, jak ta Sigma się zachowuje pod światło i czy jesteś z tego obiektywu zadowolony ? Możesz pokazać jakieś zdjęcia z tego szkiełka ?
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Czyżbyś gdzieś toto wygrzebał w wersji pod Pentaksa? Nowe? ;-)
Parę latek temu też się na to szkło napaliłem, ale już i tak był problem z kupnem i skończyło się na 70-200/2.8 II.
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
modrzew, no mam jedno na oku ze względu na mniejsze rozmiary względem 70-200 które miałem jakiś czas temu.
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Możesz jeszcze podpytać rbucz'a - możliwe że cały czas ma to szkło. Jak widzisz ostatni wpis przed Twoim jest sprzed ponad 1,5 roku...
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
irek83, link z samplami pod światło wrzuciłem dwie strony wcześniej - w skrócie jest kiepsko z kontrastem na długim końcu, ale nie blikuje tak mocno jak inne nowe tele.

Używałem głównie do dokumentacji występów oraz wydarzeń. Byłem bardzo zadowolony we wnętrzach i trochę mniej na zewnątrz. Gdy przestałem się tym zajmować zastąpiłem ją i Tamrona 70-300, pentaksem 60-250/4, który kontrast trzyma od obu o niebo lepiej, za to dla odmiany na krótkim końcu nie trudno o bliki.

Generalnie mimo słabszej pełnej dziury na 150 mm dość wyrównane szkło, AF szybki, choć na K-7 notorycznie przestrzeliwał i poprawiał, przez to wygodniejszy dla mnie w AF.S jest Pentaks 60-250/4 mimo zdecydowanie wolniejszego SDMu. Za to w AF.C SDM nie ma żadnych szans. Miło wspominam i chętnie sięgam po służbowego nikona z nią.

Kilka zdjęć z niej:
http://wuwu84.blogspot.co...dczas-xxii.html
http://wuwu84.blogspot.co...d-widowisk.html
 
pawelsko  Dołączył: 04 Mar 2015
Może ktoś ma do odstąpienia używana S 50-150 2.8? Wiadomość na priv

[ Dodano: 2016-03-05, 19:43 ]
Może ktoś ma do odstąpienia używaną w bardzo dobrym stanie Pentax 50-135 2.8? Wiadomość na priv

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach