cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
andrusz napisał/a:
Aaaa... 3 kwartał to wiadomo - szczyt recesji :lol:

Hoya widzi to raczej w ciemniejszych barwach:
We estimate that the 4Q will show a significant negative growth compared to the 3Q. It is expected that business situations for the period from January to March will become worse than that from October to December. (...) The market situation is unlikely to show significant improvement in the next 1Q compared to the 4Q.

No, ale nie ma co gdybac, pewnie na poczatku maja dowiemy sie jak Pentax "blysnal" finansowo w kolejnym kwartale ;)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Może Pentax sprzeda się Samsungowi, za przysłowiowy grosz i wreszcie będzie spokój. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
cube007 napisał/a:
andrusz napisał/a:
Aaaa... 3 kwartał to wiadomo - szczyt recesji :lol:

Hoya widzi to raczej w ciemniejszych barwach:

no to jest chyba normalne -> 4 kwartał roku fiskalnego Hoyi jest właśnie teraz, a nie widać żeby kryzys zelżał
 
Edzio  Dołączył: 16 Mar 2009
Witam Wszystkich mających Pentax'y. Jestem nowicjuszem szukającym pierwszej lustrzanki. Wiele dni przeglądania różnych stron, porównywanie parametrów, cen, zbieranie opinii.. i wyszedł mi Pentax, a K200D dokładnie. Chciałem przed zakupem jeszcze zebrać kilka opinii, zabładziłem tutaj i .... dopiero opadły mnie watpliwości. Przeczytałem ten wątek i widzę że to juz koniec, stypa nad umarłym Pentax'em? Mam wrażenie iż niektórzy popełnią zaraz samobójstwo. PANOWIE! To ja odkupię od Was trochę tego skazanego na wymarcie sprzetu :-D ( mam nadzieję ,że będzie taniej :mrgreen: :mrgreen: )
A tak całkiem serio: czy skoro zdecydowałem sie prawie na TEN system, to lepiej bym się przeorientował? Czy to co piszecie to zwykły polski pesymizm i czarnowidztwo, czy faktycznie przyszłość jest mroczna?
( W razie czego propozycja odkupienia P aktualna)

Pozdrawiam i liczę, że przyszłość uśmiecha sie do P
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Edzio, twój problem to temat do Pierwszych kroków chyba.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Edzio napisał/a:
Chciałem przed zakupem jeszcze zebrać kilka opinii, zabładziłem tutaj i ....

Nie rozumiem co to ma wspólnego z rankingiem sprzedaży korpusów w Japonii :shock:

A jeśli chodzi o wiecznych malkontentów, to jest już dłuuuga kolejka przed tobą na ich Pentaksowy sprzęt :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach