nightartist  Dołączył: 28 Paź 2007
Z mojej strony brak konkretow, no i bo skad?
Nawet producent sam nie jest w stanie okreslic i zagwarantowac ze dotrzyma terminow.
Pamietacie jak bylo z gwiazdkami? albo z 645d? do dzis sie nie pojawil, a prototypy pokazali.
Nawet jesli k20d sie pojawi - to ja go nie kupie - nie jestem onanista sprzetowym - k10d kupilem w kwietniu 2007, zrobilem nim 14.000 i jeszcze na siebie nie zarobil.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
14.000 od kwietnia? Seryjny Ci się zawiesił?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
nightartist 14000 jesteś pewnien? Ja od lipca nawet nie zrobiłem nawet połowy tego, a robie sporo zdjęć. :shock:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
U mnie K10D od marca, dziś strzeliło 5000!!! :-B :-B :-B

A dziennie mam średnio 10-20 fot.

Ale jazda!! Zobaczyłem, co jest na fotce z nr 5000... :-) Zaraz wlepię...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Pewnie 12 000 poszlo mu na testy polskiego menu :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
:mrgreen: dan :mrgreen:
a jeszcze kilka na test BF FF z kitem :-P
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
Pewnie 12 000 poszlo mu na testy polskiego menu :mrgreen:

dobre!!!

I tak już jest offtopowo....
Oto mój jubilat - zdjęcie 5000: :mrgreen:

 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
jaad75 napisał/a:
14.000 od kwietnia? Seryjny Ci się zawiesił?

mnie sie zdarza zrobic 1500-2000 w tydzien wiec x 60 tygodni
to daje jakies 90.000-120.000 a dziala jak marzenie
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
pi.wa, jesli aparat pracuje na siebie, to norma. Ale 14 000 u amatora do DUZO :->
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
ja mam od kwietnia k100d, teraz okolo 11 000. Sam wyjazd 10 dniowy ostatnio to bylo 1000 na liczniku, z czego przywiozlem jakies 300.. wole jednak zrobic a potem zrezygnowac niz nie zrobic wcale.. oczywiscie jestem amatorem, co samo przez się zachęca do eksperymentowania :-P

PS: a z pierwszej przywiezionej 100 wyselekcjonowalem 30, pozostale to podobne nieco inne kadry, ktorych sie nie pozbywam
 
nightartist  Dołączył: 28 Paź 2007
www.nightartist.com - ta wiem ze krypto reklama ale dla ciekawski, sprawdzcie sobie na co poszlo 14 tys klapniec - konto mam od miesiaca, wiec prac tam duzo nie ma. wole prawdziwe foty pokazywac w realu.

dobrze ze pentax jest solidny. ostro w kosc mu dalem. 4h przy -10C i w niezlych ulewach na koncertach, a mimo to pracuje solidnie.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
dagio napisał/a:
Sam wyjazd 10 dniowy ostatnio to bylo 1000 na liczniku, z czego przywiozlem jakies 300.. wole jednak zrobic a potem zrezygnowac niz nie zrobic wcale..
(...)
PS: a z pierwszej przywiezionej 100 wyselekcjonowalem 30, pozostale to podobne nieco inne kadry, ktorych sie nie pozbywam


Jakieś parę lat temu, w czasach mocno analogowych, czytałem wywiad z Tomkiem Gudzowatym, który mówił, że na jednej wyprawie robi kilkadziesiąt rolek filmu, dzięki czemu ma 2-3 dobre zdjęcia.

Ale to nieco inna historia...
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Samp napisał/a:
...Jakieś parę lat temu, w czasach mocno analogowych, czytałem wywiad z Tomkiem Gudzowatym, który mówił, że na jednej wyprawie robi kilkadziesiąt rolek filmu, dzięki czemu ma 2-3 dobre zdjęcia...

Pytanie, czy to świadczy o nim dobrze jako o fotografie... :-|
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nightartist napisał/a:
www.nightartist.com
www.pro-mode.com, www.tom.com czy www.robie-was-w-balona.com było zaklepane?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
jaad75 napisał/a:
Pytanie, czy to świadczy o nim dobrze jako o fotografie...

A ja bym zapytal co dla niego oznacza dobre zdjecie.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan, dokładnie :-)

[ Dodano: 2008-01-05, 02:13 ]
Aż sprawdziłem. Kasetkę mam prawie równo rok (kupiona styczeń 2007). Zrobiłem 2553 zdjęcia (słownie dwa tysiące pięćset pięćdziesiąt trzy). W takim tempie migawka powinna mi wytrzymać jeszcze 39 lat. Extra. Zestarzeję się z moją kasetką :-D
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
bEEf napisał/a:
Aż sprawdziłem. Kasetkę mam prawie równo rok (kupiona styczeń 2007). Zrobiłem 2553 zdjęcia (słownie dwa tysiące pięćset pięćdziesiąt trzy)...


to teraz powinienem poczuc sie zle.. ?
PS: dan zerknij na PW
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Ja niedawno przekroczyłem 10.000 (to body mam od początku 2007), ale ile kłapnieć zmarnowałem na testowanie BF/FF, ostrości szkieł i tym podobnych bzdur, to lepiej nie pisać...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dagio napisał/a:
to teraz powinienem poczuc sie zle.. ?

Ale o co chodzi? Z licznika przy avatarze można można np wysnuć wniosek, że kiedy Ty robiłes zdjęcia, to ja pisałem posty ;-)

[ Dodano: 2008-01-05, 02:31 ]
dan napisał/a:
Ale 14 000 u amatora do DUZO

Ale nie u Artysty.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
nie no, to polzartem bylo.. chociaz mam swiadomosc ze lepiej rzadziej niz czesciej pstrykac. Zanim kupilem k100 uzywalem troche MeS'a, oszczednie, efekty bardzo mi sie podobaly :) ale moje poczatki to cyfra, kompakty, bylo ich ponad 5 na pewno.. jak dostalem lustro to po 2 dniach mialem pierwszy 1000 za soba, nie moglem uwierzyc w cos takiego jak mala GO na moich zdjeciach, tego najbardziej mi w kompaktach brakowalo.. no i generalnie jak cos nowego do mnie trafia, to zawsze zanim zrobie sensowne zdjecia to katuje na 100 i 1 sposobow.. jak dostalem lampe to chyba jeszcze wiecej poszlo w kosmos, od tak.. zaluje teraz ze nie mozna wstrzymywac licznika, na przyklad do testow.. teraz mam zagwostke jak jpgi po wyzerowaniu licznika przemianowywac, aby sie nie gryzly z poprzednimi..

EDIT:
jpgi mowie, bo rawy sa i tak sortowane w katalogach datami, a wywolane jpgi leza w jednej gromadce

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach