KasiaMagda
[Usunięty]
Tomek B., piękne zdjęcia i piękny pies. Wygląda bajkowo na tle kwiatów, pasuje mu takie tło. Też mojego lubię focić w kwiatach :)Pierwsze super.

miodek73, 1 i 2 zdjęcie bardzo ładne i psina ma cudne minki ;)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Miodek73 - ucięte łapy na drugim zdjęciu mi nie przeszkadzają, bo są sensownie ucięte. Linia między łapami idzie w kierunku narożnika zdjęcia. Nie znam się na teoriach ale dla mnie jest O.K. Trzecie zdjęcie - bardzo fajnie udało się uchwycić ostrość na oczach. Miałeś refleks!

galex- to straszne, co potrafisz na zdjęciu zobaczyć. Aż strach wklejać zdjęcia.

Kamvis - mówisz i masz - zdjęcie na brązowym tle :mrgreen: Staroć, bo sunia już dwa lata nie żyje. I nie o takie zdjęcie chodziło ;-)

Ciuchów z podobiznami moich burków jeszcze się nie dorobiłam ale turkusowe włosy miałam w ubiegłym roku :-D
Ukłon świetny. Tego jeszcze się nie uczyliśmy. I świetne zdjęcie. Z nauką "wstydź się" mały problem, bo niedawno zaczęłam uczyć utrzymywania przedmiotów na nosie i jedno z drugim nie daje się pogodzić.

iwasherebefore - nie przesadź z nauką, bo zniechęcisz psa.

TomekB - świetna sunia! I tyle co w piachu kopała? :-D Bardzo ładnie wyszły szczegóły na czarnym psie. To nie zawsze się udaje. I czarny kolor jest czarny a z tym miewam problemy.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Tomek B. napisał/a:
Flatka

Piękna :-)
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Kamvis wstydnis jest fantastyczny :)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
"Takie tam... ".

 
KasiaMagda
[Usunięty]
"Takie tam... ". 2
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
Heh. Jaki plagiat. 1:1. ;-)
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
KasiaMagda napisał/a:
"Takie tam... ". 2

Bardzo mi się podoba biały pies na liściastym tle...bardzo....
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, to oryginał :-)

Mamikur, dzięki bardzo :-)
 

iwasherebefore  Dołączył: 30 Paź 2016
KasiaMagda napisał/a:
iwasherebefore, to oryginał :-)

Mamikur, dzięki bardzo :-)


Proszę o dane exif - date zrobienia zdjęcia. :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
iwasherebefore, dzisiaj jest Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów (patrz Shout Box), a Ty mi tak szargasz nerwy :evilsmile:
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Jakaranda napisał/a:
I małe wyjaśnienie do mojego zdjęcia; to nie jest kolor kanapy. Koce na kanapę kupuję pod kolor psów. Takie zboczenie. Kanapa ta sama ale pies inny to i koc inny :-D . I dzień był słoneczny.

Zainspirowałaś mnie..... Mój pies ma kolor piaskowy. Wczoraj zrobiłam mu więc zdjęcie na tle naszej piaskowej górki /póki co, remont leśniczówki trwa/.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zniż się do jego poziomu. Przypomnij sobie jego zdjęcie, zrobione przeze mnie na Kolorowym Roztoczu.
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
plwk napisał/a:
Zniż się do jego poziomu. Przypomnij sobie jego zdjęcie, zrobione przeze mnie na Kolorowym Roztoczu.

plwk, bardzo chętnie bym to zrobiła - naprawdę pamiętam Wasze rady, ale nie wiem, czy udałoby mi się wstać....Niestety, kręgozmyk czasem robi psikusy mojemu kręgosłupowi......
A tu Gus z sąsiadem Totkiem/przez nas zwanym Bobkiem/

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przypomnij sobie, że ja robiąc tamto zdjęcie, nie kładłem się.
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
plwk napisał/a:
Przypomnij sobie, że ja robiąc tamto zdjęcie, nie kładłem się.

Postawiłeś aparat na ziemi?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Schyliłem się i robiłem zdjęcie z poziomu ziemi, celując "pi razy oko".
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Jesteś Dobrym Strzelcem :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Mamikur - to bardzo dobry kolor tła dla Gusa.
Do małych psów i małych dzieci przydaje się aparat z obrotowym wyświetlaczem ale jak nie masz to skorzystaj z rady plwk.
 

Kamvis  Dołączyła: 21 Wrz 2011
iwasherebefore, Kuba - dziękuję ;-)

Tomek B. - ładna flatka :D

miodek73 - oczywiście, zrozumiałe jest, że albo kadr, albo chwila :D ja może próbowałabym ciąć w kwadrat po prostu w takim przypadku, ale nie sprawdzałam jakby to wyglądało, więc możliwe, że i bym odżałowała łapki :-) A "zdjęcie-przypadek" - super chwila uchwycona! Znając moje szczęście przy takiej fotce mogłabym pomarzyć o ostrości ;-)

Jakaranda - super bakckstage :D co do włosów - ja miałam 2-2,5 roku z turkusem, potem zdecydowałam się zneutralizować kolor i... wytrzymałam z "normalnymi" włosami chyba jakieś 2 miesiące :-P Wróciłam do turkusu, bo mi było nudnoooo, jak patrzyłam w lustro :-P

KasiaMagda - fajny owczar na fajnym tle :D

W kwestii trzymania smaczków na nosie i łapania ich :mrgreen:
Catching by Kamila Poźniak, on Flickr

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach