karmazyn  Dołączył: 08 Sty 2010
U mnie też dziś zaksięgowane, zero jakiegokolwiek emaila, sprostowania czy przeprosin.

Nadawca przelewu: CUSTOM SOLUTIONS . 496 Avenue Francis Perrin Rousset
Nr rach.: 411600119800020027429#####
Data wysłania: 2010-04-15

Około 13-14 tygodni od wysłania formularza.

Gdyby nie było tylu problemów to cała akcja byłaby bardzo przyjemna... a tak to zostaje tylko niesmak. Kasa to nie wszytko.
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
I ja w końcu dostałem swoje 425 dzików :mrgreen: Wysłałem formularz zgłoszeniowy ostatniego dnia. Mój status na stronie promocji pentaxa jest nadal niezweryfikowany. Trochę to nie PRO wygląda ale osobiście nie mam jakiś większych pretensji. Życzę wszystkim aby należna kwota i u nich się pojawiła :-B
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
A ja sobie jeszcze czekam... ale nie będę marudził publicznie. Zamknę się w sobie i upiję :-B :-B :-B :cry:
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Czy jest jeszcze ktoś oprócz mnie, kto nie dostał jeszcze kasy?
 
Armakuz  Dołączył: 17 Lis 2009
Prawie juz o tym zapomnialem. Nadal nic nie przyslali, pomimo otrzymania potwierdzenia mailem o wyslaniu w przeciagu 10 dni pieniedzy w zeszlym miesiacu i zwrotu faktury poczta. Kontakt z apollo tez nic nie dal, cisza z ich strony.

 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Ja jeszcze nie dostalem kasy. Narazie mailowo dostalem podziekowanie za przystapienie do akcji oraz ze oczekuja na dokumenty, ktore wyslalem w 2009 roku:)
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Ja też nie... :-x
 

lamina  Dołączył: 15 Gru 2008
ja dostalem zwrot 23 kwietnia...
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
tez niedostalem jeszcze srodkow, choc wszystko spelnilem, oryginal fak dostalem miesiac temu ze Francyji, przedtem mejl przyszed iz za 10 dni bedzie kasiorka ;)... pomimo, iz w regulaminie jest 8-10 ale tygodni... to jednakze kasy jeszcze niet

moze przyjada ;) kiedys, czekam
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Oprócz zwrotu FV wprost z FR nadal nie dostałem przelewu :evil:
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
u mnie dalej nic, Crow moze predkosc "odzysku" ma zwiazek z terminem zakupu, ja kupilem doslownie "rzutem na tasme".
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
berd, ja kupiłem w listopadzie a Apollo dostało dokumenty przed świętami Bożego Narodzenia i nadal nic... Z tego co wiem to ludzie później dokumenty dosyłali i kasę już mają... Widać termin dosyłania nie ma tutaj znaczenia.
Ja jestem na prawdę wkurzony. Gdyby nie cashback to był się wtedy nie zdecydował na zakup, a w lutym mogłem już sobie kupić K-7 bez łachy o tyle taniej ile miałem tego zakichanego keszbeka... :evil: :-x
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Ja również nie dostałem kasy. Zastanawiam się nad tym aby nie zrobić Pentaxowi promocji na portalach fotograficznych!? Tak samo jak sculptor, nie kupilbym wtedy aparatu. Takie traktowanie klienta jest niepoważne.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Rozmawiałem na PPD w sprawie casbacku z PiotrK i twierdził, że jedyny wkład Apollo to akcja reklamowa. Dokumenty były wysyłane nie do Apollo lecz do pośrednika firmy organizującej. Apollo podobno nie ma żadnego praktycznego wpływu na przebieg akcji. Wg jego wiedzy podobno nie otrzymało pieniędzy jeszcze około 20 osób.
 
jotbe  Dołączył: 20 Sty 2010
Nie myślcie, że jesteście odosobnieni. Wysłałem 13 stycznia. Pierwsza i jedyna odpowiedź 25 lutego, że nie spełniam warunków promocji (wysłałem ksero paragonów). Natomiast w statusie zgłoszenia nieustannie do chwili obecnej: "Twoja aplikacja nie została jeszcze zweryfikowana". Ładne jaja! Najlepsze jest to, iż zrobiłem zakupy na 11tys. Olać już ich kasę, ale nie lubię jak mnie ktoś...
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
plwk napisał/a:
Wg jego wiedzy podobno nie otrzymało pieniędzy jeszcze około 20 osób

Na moje papiery były 3 osoby. Podejrzewam, że kilka osób też się skrzyknęło i połączyli zakupy. Ludzi pewnie jest nieco więcej tylko samych dokumentów zostało im około 20. Szkoda, że nie czuję się wyróżniony... :-x
 
Luna_tyk  Dołączył: 27 Mar 2009
Jednak zwrócili...
Zakup w styczniu, papiery wysłałem, zwrotnie dostałem propozycje udania się na drzewo, bo nie spełniam warunków.
Zakląłem pod nosem, machnąłem ręką na dziadów. Jeśli Francuz ma weryfikować kwity z Polski, to inaczej być nie mogło.
14. kwietnia przyszedł dziwny przelew. Sprawdziłem nadawcę, pod tym adresem mieści się też firma organizująca rozrywki "dla dorosłych". Jako żywo nie przypominałem sobie, bym korzystał z ich usług, i do tego im nadpłacił za nie.
Trochę trwało, nim pokojarzyłem fakty. Idea miła, realizacja do d..y
 
bibbas  Dołączył: 25 Maj 2010
Niestety muszę przyłączyć się do grona narzekających - papiery wysłane na początku stycznia, oryginał faktury, w marcu mail że wszystko jest ok i płatność nastąpi w ciągu 10 dni roboczych. Niestety minęły ponad 2 miesiące i wciąż brak przelewu, a w międzyczasie przyszedł pocztą zwrot faktury.
A najgorsze jest to że zupełnie nie ma możliwości skontaktowania się z kimkolwiek w tej sprawie - nr podany na stronie po informacji że dzwonisz w sprawie Cashbacka albo się rozłącza albo nikt nie odbiera po przełączeniu, na maile również brak odpowiedzi.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Jeszcze się okaże, że żab...dy przekręt zrobiły i nie oddadzą kasy... Niesmak jest olbrzymi, jak po nieświeżych jajach... :evil:
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Dla mnie przygotowanie w taki sposob promocji jest nieprofesjonalne. To nie jest zadna promocja tylko "anty-promocja". Nawet jeżeli Apollo miało mały wkład (co nie powinno mnie za bardzo obchodzić) to przynajmniej powinni naciskac organizatora aby sie wywiązał ze zobowiązań. Moim zdaniem godzi to w wizerunek zarowno Pentaxa, jak i Apollo bo nawet tak prostej sprawy nie potrafia przypilnowac. Co do pieniedzy to dalej nie otrzymalem. Zenada.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach