opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
dlugas1982 napisał/a:
3 gwiazdkowy HOTEL

phi

jak mi się łożysko rozsypało 2 lata temu przed sylwestrem w Żorach, to nocowaliśmy w 4kę w 3 osobowym pokoju w hotelu ** dwugwiazdkowym
http://www.hotelzory.pl/i...id=59&Itemid=31
:-)

też robotniczy, też było ostro ;-)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Takie same jazdy są w Koninie - hotel robotniczy z czasów budowy socjalizmu: lewe wejście - hotel o podwyższonym standardzie, prawe wejście (pomalowane) - hotel luksusowy.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ale ostrzej to mieliśmy w "hotelu" w Cieszynie (następna noc - noc przed Sylwestrem)
http://www.fundacja-hotel...szyn/index.html

tragedia i brak ogrzewania :-P
dobrze że byliśmy zaopatrzeni we własne pierdziworki
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
W razie czego mam ochotę załatwić miejsca tutaj http://www.pod-rozami.com.pl/ , zobaczymy jak będzie z terminami.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy to nie jest zbyt ekskluzywny (za drogi) hotel.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
50-60 zł od łebka za noc? Czy ja wiem.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Zobaczymy jak dojdzie do konkretnych rozmów, po za tym są tanie kredyty dostępne.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dodasz wyżywienie to ile wyjdzie? A jeszcze dolicz wcześniejszy przyjazd :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
[ Dodano: 2010-12-10, 13:06 ]
Cytat
50-60 zł od łebka za noc?
no wiadomo że byłoby lepiej jakby kosztowało 40zł, na wypas śniadanie albo jakąś flaszeczkę by jeszcze zostało. ;-)
 

bilko  Dołączył: 27 Paź 2009
PUZO napisał/a:
Gdzie jest skansen w Łodzi?

np. tu http://www.skanseny.net/skansen/lodz ;-)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
O tym mówiłem.

W kwestii noclegów - niestety zawsze tak będzie, że nocleg albo tanio albo w mieście.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Przejrzałem atrakcje w tym radomskim hotelu, zapowiada się ciekawie :
- przejażdżki bryczkami, - możemy zrobić jakieś F1 będzie fun ;)
- biesiady przy ogniskach, - z tym nie ma problemu zawsze znajdą się jakieś Nikony
- grille, - eee. Grile to robią starzy, młodzi robią ogniska ;)
- pieczenie prosiaka lub dziczyzny, mam nadzieję, że nie chodzi im o nas ;)
- wyprawy wozami, - nie rozumiem wozami to my tam zajedziemy ;)
- zbieranie grzybów, - w maju… brzmi zachęcająco ;)
- paint-ball, proponuję Pentax kontra inne systemy… oczywiście kolory kulek odpowiednio dobrane ;)
- hipoterapia, kolonoskopia i inne nauki ścisłe ;)
- nauka jazdy konnej, a to do Mygosi proszę
- rajdy konne, chyba w czasie nauki jak się komu koń spłoszy
- skoki przez przeszkody – normalny powrót do pokoju po PPD-owym ognisku
- wspinaczki z asekuracją linową i trenerską - znów będziemy szukać wschodu słońca ?
- zabawy integracyjne, He :).. He ;).. He ;)..
- pikniki – na kocyku, przy koszyku Pentax z Nikonem będą położone ;)
- zalew kąpielowy – no jak będzie „zalew” to i chętnych do kąpania się znajdzie
- kuligi z ogniskiem – a to tylko dla członków syndykatu… nikt inny nie da radę saniami po trawie ;)

będzie fajnie ;)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
No 60pln to chyba taka cena max. Podobną zaproponował jacekh. Doliczając obiad i kolację powinniśmy się zmieścić w 100pln za osobojedzeniodzień ;-)

Ci co przyjeżdżają wcześniej zazwyczaj tylko noclegi biorą. Chyba wiekszość przynajmniej :roll:

Pamięta ktoś jak to było ostatnio?

Ja znalazłam tylko ceny sprzed 3 lat - 135 za 2 noclegi, 2 sniadania, 2x obiadokolacja typu grill/ognisko.
Wówczas doszliśmy do wniosku, że może by tak podwyższyć standard - nawet jeśli by się to wiązało z podwyższeniem kosztów.

Jak Bosman ogranizował było chyba ok 80pln - cena wyższa, warunki - hmmm... ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Ja mam tylko 1 gorącą prośbę PPD tylko nie 20-22 maja - błagam :!:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Czyli jeśli w tym terminie byłoby (20-22 maja) to można zrobić gdziekolwiek. Będzie cichutko i spokojnie, bo bez Żaby. :evilsmile:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Dada Ty małpo :evilsmile:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Żaba napisał/a:
Dada Ty małpo :evilsmile:


Żaba, Ty żabo :-P
 

DeMia  Dołączyła: 17 Cze 2006
mygosia napisał/a:
No 60pln to chyba taka cena max. Podobną zaproponował jacekh. Doliczając obiad i kolację powinniśmy się zmieścić w 100pln za osobojedzeniodzień ;-)


W Łebie nocleg i 3 posiłki we Fregacie kosztują 75zł (zakładam, że byłoby nas minimum 50 osób). W drugim proponowanym przeze mnie ośrodku (skoro Fregata to odgrzewany kotlet ;) ) Horyzont cena jest nieco niższa, ale w cenie jest nocleg i dwa posiłki - śniadanie i obiadokolacja. W Horyzoncie najprawdopodobniej bylibyśmy sami w ośrodku, co jest niezaprzeczalnym plusem ;>
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
DeMia napisał/a:
jest niezaprzeczalnym plusem
z tym argumentem polemizować jest ciężko. Widzę, że w tym roku do wyboru będą co najmniej dwie dobrze przygotowane oferty :mrgreen:
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
Jak już wcześniej mój małżonek wspominał zgłaszamy chęć organizacji PPD w http://www.nadzalewem.com.pl/. termin 20-22.05.2011 mam wstępnie zarezerwowany do 10 stycznia. Jeśli chodzi o koszty wszystko jest do negocjacji, myślę że nocleg + śniadanie i obiadokolacja wyniósłby około 80 zł.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach