berd  Dołączył: 08 Sty 2010
w moim przypadku bylo to decydujacym argumentem, aby zakupic ponowie Pentaxa ;), kupilbym 50D czy inna france D40 ;) i mialbym w pozwazaniu ;) ow "kesz bek", a tak czlowiek dal sie skusic, ogolnie uwazam, iz cala ta akcja jest zle przeprowadzona, powinni dac globalny upust 10% na wszystko i juz, a takie oddawanie kasy widac w polsce niedziala!

no nic czekam dalej ;)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ale jak dystrybutor da globalny upust, to jeden detalista obniży cenę, a drugi z upustu zrobi bonus dla siebie. A cashback to jest taki właśnie upust niezależny od widzimisię poszczególnych detalistów. Przynajmniej ja tak rozumiem tę ideę.
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
no tak, jest to jakis argument... za globalnym balaganie przy przelewaniu kasy,


moze zwloka zwiazana jest z bankiem, mam w mBank, moze pozostali czekajacy tez maja w tym banku, szukam zaleznosci przyczynowo-skutkowej :-?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy kod banku mieliście poprawnie wpisany?
 
sp7foy  Dołączył: 31 Lip 2006
berd napisał/a:
no tak, jest to jakis argument... za globalnym balaganie przy przelewaniu kasy,


moze zwloka zwiazana jest z bankiem, mam w mBank, moze pozostali czekajacy tez maja w tym banku, szukam zaleznosci przyczynowo-skutkowej :-?


Mogę powiedzieć tyle, że też jeszcze 'czekam'. Konto podałem do mBanku.
Czy kod banku podałem poprawny to już nie pamiętam. Pamiętam, że sprawdzałem i go podawałem, ale co wpisałem to jakoś nie pamiętam. Dość szybko od wysłania papierów (tydzień przed końcem terminu) dostałem emaila, że nie spełniam warunków. Wysłałem pytanie o co chodzi do Apollo i dostałem informację, że spełniam i że pieniądze mają do mnie wpłynąć do końca tygodnia. Tyle, że ta rozmowa odbyła się ... 6 kwietnia.
Na razie nękam Apollo telefonami.
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
najgorsze, ze nie zabardzo mozna sprawdzic czy dobrze te kody podalismy, bo nigdzie nie ma "pokwitowania" ktore konto sie podalo, aby zweryfikowac te informacje, a bylo to prawie pol roku temu pamiec ludzka jest ulotna

sp7foy 73 de sp5px :) cu
 
bibbas  Dołączył: 25 Maj 2010
berd napisał/a:
moze zwloka zwiazana jest z bankiem, mam w mBank, moze pozostali czekajacy tez maja w tym banku, szukam zaleznosci przyczynowo-skutkowej :-?


no to jest nas co najmniej trzech - tez podalem konto w mBanku :)
Kod banku podany poprawnie.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Ja mam ING. To raczej nie wina banku.
 
amico  Dołączył: 22 Mar 2010
Przed chwilą przeczytałem ostatnie wpisy w tym wątku, ja również czekałem na przelew, nie dostałem zwrotu faktury (wysłałem oryginał), ani nie dostawałem żadnych maili, (w Apollo dodzwaniałem się tylko do centrali)...

Ale zdarzył się cud:) Po przeczytaniu, zalogowałem się chwilę temu do mBanku, a tam na koncie czekał przelew z cashbacku. Życzę tego samego wszystkim oczekującym.
 
sp7foy  Dołączył: 31 Lip 2006
amico napisał/a:

Ale zdarzył się cud:) Po przeczytaniu, zalogowałem się chwilę temu do mBanku, a tam na koncie czekał przelew z cashbacku. Życzę tego samego wszystkim oczekującym.


Wow.
Dzwoniłem do nich w czwartek i w piątek. Pan miał oddzwonić ale cisza.
Już się nastawiłem, że jutro zadzwonię albo podjadę i zrobię awanturę.
Czytam, że dostałeś przelew. Zaglądam z ciekawości a tam są pieniądze :O

Niniejszym potwierdzam, że wobec mnie się dziś wywiązali.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
napiszcie tylko czy dostaliście przelew z Francji czy z Polski

jak z Polski, to oznacza że Apollo zaczęło tyłkami trząść, jak z Francji, to oznacza, że pogonili żabojadów
 
amico  Dołączył: 22 Mar 2010
Ja dostałem przelew z Francji.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
napiszcie tylko czy dostaliście przelew z Francji czy z Polski

Polski udział to tylko ogłoszenie, że jest akcja.
 
bibbas  Dołączył: 25 Maj 2010
Ja również dostałem dzisiaj przelew.

Numer rachunku nadawcy wskazuje na Fortis Bank - oddział w Krakowie :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
plwk napisał/a:
Polski udział to tylko ogłoszenie, że jest akcja.

niby tak, ale sam zobacz ;-) ->

bibbas napisał/a:
Numer rachunku nadawcy wskazuje na Fortis Bank - oddział w Krakowie :)

coś musi być na rzeczy ;-)

choć Fortis należy do BNP Paribas, czyli Francuzów - ale kto wie, kto wie - może jednak Apollo :?: (tylko dlaczego Kraków)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja miałem przelew z Francji. Nie patrzyłem na numer konta tylko od kogo przelew
Cytat
CUSTOM SOLUTIONS
.
496 Avenue Francis Perrin
Rousset

opiszon napisał/a:
może jednak Apollo

Osobiście przedstawiciel Apollo mówił mi, że do nich należała wyłącznie informacja o akcji a ich wiedza ogranicza się do tego co uda im się dowiedzieć od organizatora akcji.
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
Idąc do pracy proszę ja Was, dostaję sms z banku iż dostałem przelew na kwotę 425 złociszy. Za Chiny Ludowe nie potrafiłem uzmysłowić skąd/jak/dlaczego ów przelew się na moim koncie pojawił. W pracy szybko zalogowałem się do mojego banku i tam widnieje jak byk : 425 zeta zwrotu z akcji Pentaxa z francuskiego numeru konta. Wszystko fajnie tyle że ja taki sam zwrot dostałem 1.5 miesiąca wcześniej! Sprawdziłem dokładnie archiwalne przelewy i jest czarno na białym iż 2 x ten sam przelew z francuskiego "Customs". No i teraz pytanie do szanownych Braci:

Co robić ?

Potraktować to jako prezent na Dzień Dziecka ( :-B ) czy też napisać że się pomylili. No ale jeżeli tak, to do kogo pisać ?
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
rowiazanie jest proste, ja jeszcze nie dostalem ;)... mozesz przelac mi, gdy w koncu dostane przekaze nadwyzke srodkow ;) komus kto jeszcze nie dostal...

jesli nie dostane Francuzi i tak nie beda stratni bo wyslali Ci dwa razy kase, zamiast np. na moje konto ;) badz na konto reszty czekajacych

widac balagan maja straszny ;)

to co podawac numer konta ;) heheheheh
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Czyli niezły burdel mają w tym swoim archeo. :mrgreen:
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
Teraz żałuję że nie zdecydowałem się jeszcze na 31 ltd ( a ochotę miałem straszną ), teraz byłbym 800 dzików do przodu :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach