Cree  Dołączył: 22 Wrz 2009
:-D
Byłem cierpliwy i w końcu kasa pojawiła się na koncie. Tyle ile trzeba.

Przelew przyszedł z:
CUSTOM SOLUTIONS
496 Avenue Francis Perrin
Rousset

[ Dodano: 2010-06-01, 22:34 ]
mas7odon napisał/a:
No i teraz pytanie do szanownych Braci:
Co robić ?
Potraktować to jako prezent na Dzień Dziecka ( :-B ) czy też napisać że się pomylili. No ale jeżeli tak, to do kogo pisać ?


Nie martw się, przy następnej tego typu akcji sobie to odtrącą :mrgreen:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
mas7odon, oddaj na cele charytatywne albo zrób zrzutkę na serwer a sumienie będzie czyste :-D
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Informuję wszem i wobec, że wczoraj otrzymałem prezent na Dzień Dziecka. Upragniony Keszbek się pojawił... ehhh... następnym razem nie dam się już nabrać na żadne zwroty gotówki organizowane prze Pentaxa. :evil:
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Ja nic nie otrzymalem. Czekam dalej.
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Mi się również poszczęściło i kasa wreszcie dotarła, ale na stronie nadal pokazuje mi się informacja, że moje zgłoszenie nie zostało jeszcze zweryfikowane :)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
mas7odon napisał/a:
Potraktować to jako prezent na Dzień Dziecka ( :-B ) czy też napisać że się pomylili. No ale jeżeli tak, to do kogo pisać ?

Nie wiem jak inni, ale ja bym próbował oddać (dziwne w obecnych czasach, nie?). Może zacznij od tego, kto dokonał przelewu. To chyba ich strona?
http://www.custompromo.fr/
Pytanie tylko, czy nie trafi się na kombinatora z drugiej strony? :roll:
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
http://www.custompromo.fr/newsletter/201002.html

i wszystko jasne :-) co tam jakis pentax ;) dla nas juz kasy zabraklo.
 
Luna_tyk  Dołączył: 27 Mar 2009
To są sieroty....
Oni, czyli "wykonawcy" promocji.
Też dostałem zwrot po raz drugi. Pierwszy był w kwietniu, drugi ostatniego dnia maja.
Pentax, proszę !!!! Ty rób sprzęt fotograficzny, Ty nie rób promocji !!!
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Wynika z tego ze niektorzy dostali dwa razy pieniadze a inni zero wiec wszystko jest w normie:) Pentaxowi sie zgadza. Szkoda ze ja dostalem "zero".
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
to ponawiam propozycje, komu podelsac moj numer konta ;) w celu przelania 425 zeta ;)... ktorych to jeszcze nie dostalem ;) niedosc ze kupilem aparat upadjacej firmy, szumiacy jak baltyk podczas sztormu, to jeszcze z obiecanej kasy nici :)
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
I jak, jeszcze ktoś czeka na zwrot? Bo ja tak... Nie wiem czy czekać cierpliwie czy wystosować oficjalny list protestacyjny do Apollo. Jedni dostali po dwa razy a inni nadal nie mają nic. Taki bajzel logistyczny to jest jakieś nieporozumienie. To już trwa tak długo, że dopiero dziś sobie przypomniałem... :evil:
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Crow napisał/a:
Nie wiem czy czekać cierpliwie czy wystosować oficjalny list protestacyjny do Apollo.
Dzwoń do Apollo, końcówka 887 lub 874, ta druga generalnie lepsza bo ktoś ten telefon odbiera :)
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Ja jeszcze nie otrzymałem. Ostatnio tez nie mialem czasu sie tym zajac ale chyba trzeba bedzie zrobic szum:) Crow, jak Ci sie uda cos sensownego usłyszeć przez telefon to daj znać.
 
jotbe  Dołączył: 20 Sty 2010
Ja niestety też nie, a za cholerę nie mogę się do Apollo dodzwonić!!!
 

berd  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja nadal czekam przeszukalem przed chwila konta wszelakie i nic ;(
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Nie ma co liczyc na to ze dostaniemy jakas kase od Pentaxa.
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Organizacja tej akcji to jedna wielka porażka. Fakt, że szkło kupiłem o 1000zł taniej. No ale w końcu zwrot się należy tak czy siak... Co da wogóle interwencja w Apollo? Przyznam, że nie dobijałem się jaszcze do nich.
 
jotbe  Dołączył: 20 Sty 2010
Ciekawi mnie ile takich osób jeszcze zostało? Może spróbujmy się policzyć i...
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
jeden
 
kooliz  Dołączył: 31 Maj 2008
i dwa....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach