mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Zdano napisał/a:
W razie czego mam ochotę załatwić miejsca tutaj http://www.pod-rozami.com.pl/ , zobaczymy jak będzie z terminami.

Świetny wybór Zdano. Imprezowałem tam ze dwa razy, jest ok. No i przejazdy tymi wozami oferują, choć my to więcej szliśmy niż jechaliśmy bo w dwóch wozach złamaliśmy ośki :mrgreen:
Niedaleko puszcza kozienicka... Podoba mi się ta końcepcja :-)

[ Dodano: 2010-12-10, 20:16 ]
Przypominam, że w Radomiu też jest skansen :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
matb to jest nas dwóch. Może się uda.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
W Syndykacie siła.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
jorge.martinez siła i nadzieja i duch, znaczy się ten no spiritus.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
oj tam oj tam... zaraz spirytus ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Żaba, najwyżej 29 sami se zrobimy alternatywne PPD. Tylko dla Syndykatu, a co :-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Rewolta, czy jak :evilsmile: :-B
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Spinner napisał/a:
mygosia napisał/a:
Może by jeszcze ktoś z zachodu się zgłosił, bo Spinner będzie marudził :roll:


Bo zaraz normalnie strzelę focha i ch... :!: :mrgreen:

Ja Was bardzo proszę - nie druga połowa maja tylko... :roll:

Ej, Don Spinnerro, masz być :!:
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
Jako, że zgłosiłam sie do organizacji PPD mam prośbę aby jeśli to możliwe jak najszybciej ustalić jego termin, a potem miejsce - żarty żartami ale organizowałam już różne imprezy i wiem że do dobrej organizacji potrzebne są przede wszystkim konkrety, a niewątpliwie termin jest ważny. A tatuś mnie uczył że jak coś robić to robić to dobrze albo wcale :-D

[ Dodano: 2010-12-10, 21:27 ]
i myślę, że te informacje będą przydatne wszystkim potencjalnym organizatorom :-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
matb napisał/a:
Żaba, najwyżej 29 sami se zrobimy alternatywne PPD. Tylko dla Syndykatu, a co :-)
pomysł nie jest zły PPSD (Polish Pentax Syndicate Day)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
O jakby był Radom - to dosłownie za miedzą :) - to się bym zjawił :) termin już mniej ważny. Dostosuję się :)
 

PUZO  Dołączył: 03 Cze 2007
sroczka napisał/a:
jak coś robić to robić to dobrze albo wcale :-D


Te moje skojarzenia. Już sobie z tym nie radzę :-P
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
A co do terminu, czyli 20-22.05.2011, czy 27-29.05.2011 to sprytnie zaklepałem oba terminy w grafiku urlopów
u mnie jak zwykle, nie wiem gdzie, w jakiej pracy i czy w ogule w te dni będę pracował. Okaże się pewnie kilka tygodni/dni przed :-/
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Odnośnie terminu to dotychczas był to drugi weekend maja. Po doświadczeniach z Kaszub w roku ubiegłym było głosowanie i termin został przegłosowany na pierwszy weekend po zimnej Zośce. Osobiście nie widzę przeszkód aby ponownie poddać termin pod głosowanie.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
plwk napisał/a:
nie widzę przeszkód aby ponownie poddać termin pod głosowanie

Dokładnie...
Tylko trzeba by głosować jak najszybciej...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Moja propozycja:

Jutro/w poniedzialek - wystawiamy ankietę z miejscami. Powiedzmy 5 dni.

Jeśli już będzie wiadomo gdzie - organizator dzwoni do danego ośrodka i do końca roku [10-15 stycznia] rezerwuje 2 terminy [może trzeci maja oraz pierwszy czerwca?]. Przy okazji może się odwiedzieć, że są 2 inne terminy dostępne tylko - dlatego lepiej poczekac z ankietą co do terminu, aż do wybrania organizatora/miejsca.

Za ok tydzień [gdy będziemy już w konkretnym osrodku wiedzieli na czym stoimy] - robimy szybką ankietę co do terminu. I tyle
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
mygosia, dobrze prawisz, jestem z żoną za.
W ośrodku, który zaproponowaliśmy jesteśmy umówieni, że do 10.01.2011 damy odpowiedź czy tak czy nie. Spróbujemy zadzwonić dziś i zaklepać wstępnie jeszcze drugi termin czyli 27-29.05.2011.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Zacząłem robić małe rozeznanie w Radomiu. Na dziś dzień mamy obietnicę od Urzędu Miasta poparcia [nie mylić ze wsparciem :-P ]. Po niedzieli spróbuję naruszyć Skansen, ale tam nie mam orientacji co, jak i do kogo?
Radomianie - macie jakąś orientację z kim tam można się dogadać?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
mcgyver napisał/a:
dzień mamy obietnicę od Urzędu Miasta poparcia

Tzn powiedziałeś, że może Radom nawiedzić banda wariatów [vide post Aspiusa] i otrzymalismy błogosławieństwo UM?
;-)
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
mygosiu, dokładnie tak :-)
Chodzi np o możliwość wejścia i swobodnego fotografowania tam gdzie to nie koniecznie jest takie dostępne i wygodne. Na razie tyle ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach