danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
mozemy sie policzyc, nic z tego nie bedzie wynikac, ale wydaje mi sie ze lepiej by bylo opisac na kilku portalach jak wyglada cashback u Pentaxa i zobaczyc czy cos sie ruszy. Ja juz nadzieje stracilem dawno temu.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
A z Panem Piotrem Korniłowem rozmawialiście? Co prawda on sam wiele możliwości nie ma, ale wysyła e-maile z monitami do francuzów. Inna droga to już chyba tylko do centrali w Japonii... :-/
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Lepiej wiedzieć ilu z nas jeszcze nie dostało zwrotu forsiaków, bo wtedy można by wysmażyć grupowego emaila do Apollo- niech wstawią się za nami ;) ( wiem - wiem - śmieszne i naiwne). Ewentualnie do europejskiej centrali Pentaxa.
Ale może warto jeszcze zaczekać bo przecież "cierpliwość jest kluczem do szczęścia "?
 
rjaskolski  Dołączył: 05 Gru 2009
do Pana Korniłowa się dodzwonić albo liczyć że odpisze na maila to graniczy niemal z cudem, ja mam jeszcze nadzieję że w końcu tę kasę mi przeleją, ale warto pomyśleć wspólnie czy w ogóle mamy jakieś szanse i co możemy zrobić, bo ja swojego zwrotu im nie podaruje w końcu to kilka stówek i spełniłem wszystkie wymogi jak wszyscy:)
 

PiotrKr  Dołączył: 27 Lis 2006
Witam wszystkich i przepraszam ale faktycznie jestem trudno uchwytny co nie znaczy, że nie staram się zamknąć akcji cashback. Jeszcze trochę i będziemy mieli pierwszą rocznicę… :-B ..Tak na poważnie to rozmawiałem w poniedziałek z „Paryżewem” i czekam na potwierdzenie (skan lub cokolwiek innego) przelewów bankowych. Mając to przed oczami będzie wiadomo co, kto i dlaczego.
Mam tylko gorącą prośbę. Wyślijcie proszę do mnie maila (pentax@apollo.eu) z jedną listą zbierającą wszystkie osoby z forum które czekają na zwrot. Nie wiem, może ktoś odpuścił temat ale myślę, że mimo upływu czasu warto. Pozdrawiam
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Bardzo dobry pomysł. Kto zajmie się zbiórką danych? I do kiedy?
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Chętnie się tym zajmę.
Zapewne należało by podać : imię, nazwisko, adres i może kod uczestnictwa ( ten podawany na stronce www.pentax-cashback.com )
Problem jest z .... danymi osobowymi. Bo nie dość, że trzeba je podać to i przetworzyć, więc należało by zamieścić pa linijek typu " wyrażam zgodę na .... ) by być w zgodzie z prawem.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może wystarczy zebrać niezrealizowane kody uczestnictwa?
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Nie wiem, ale w sumie kod chyba sam wystarczy?
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
Heh a chciałem się połakomić na K20d z myślą o cachbacku ale dobrze, że wybrałem jednak Samsunga.
Życzę powodzenia bo to co wyprawiają to jeden wielki żal.ru
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Ślijcie więc imię i nazwisko oraz kod uczestnictwa na adres:
blesso małpa o2.pl.
Tydzień -dwa zbierania " wniosków" -taki termin może ustalimy ?
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Potwierdzaj też w postach od kogo odebrałeś.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Blesso, pozwoliłem sobie zmienić lekko Twój adres email.
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
PLWK - dzięki - choć przyznaję, iż @o2 ma niezły filtr antyspamowy i nie odczuwam żadnych problemów związanych z działaniem poczty ( no chyba ze złamałem regulamin- to ...sorry ;) )

Informacje możecie słać na maila jak i na PW.

Do każdego kto wyśle dane - zostanie odesłana wiadomość potwierdzająca.

2 tyg - termin oczekiwania - (do 25 lipca)

[ Dodano: 2010-07-16, 11:07 ]
Zachęcam wszystkich którzy nie otrzymali jeszcze zwrotu środków z akcji promocyjnej "Pentax-cashback", o nadsyłanie swoich zgłoszeń ( imię, nazwisko, kod uczestnictwa) na adres :
blesso małpa o2.pl lub na PW
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
podbijam
choć pewnie zainteresowani śledzą wątek
 
rjaskolski  Dołączył: 05 Gru 2009
własnie dostałem informację o Blesso że odrzucili moje zgłoszenie cyt. Powodem jest brak jednoczesnego zakupu produktów w okresie promocji. Jakaś farsa wszystko kupiłem w 1 sklepie tego samego dnia. a do apollo się dodzwonić masakra czy ktoś dostał podobną info?
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Ja nie dostałem jeszcze żadnej informacji. Pentax w naszym kraju ma, ogólnie rzecz biorąc, problem z komunikacja i jest żenujący organizacyjnie. Lubię tą markę ale jej podejście i cała ta promocja to jedna wielka porażka. Czekam co mi wymyślą:)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
6 osób z naszego forum podało mi swoje dane, stwierdzając iż nie otrzymało jeszcze zwrotu gotówki w promocji " Pentax Cashback" . Francuski odział Pentaxa został poinformowany o naszych kłopotach( via Piotr K. - Apollo) , 5 z 6 zgłoszeń spełnia warunki promocji.Więc jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. :(
 
danny-the-great  Dołączył: 04 Cze 2009
Blesso, dzięki za informacje. Jak coś będziesz wiedzieć to informuj.
 

karmazyn  Dołączył: 08 Sty 2010
double cashback - telefon z Inteligo
Zadzwoniła pani z banku i poinformowała mnie iż bank zleceniodawcy przelewu reklamował transakcję i domaga się zwrotu nienależnie przelanych środków. Pani zadała pytanie czy zgadzam się na pobranie 425 PLN z mojego konta. Powiedziałem, że udzielę odpowiedzi jak tylko sprawdzę wyciąg. Wygląda na to, że nie można odmówić zwrotu takiego przelewu. Zanim banki skontaktują się z wami wybierzcie wszystkie środki i zamykajcie szybko konto na które dostaliście podwójny zwrot, nie będą mieli czego pociągnąć tej reklamacji ;)

Konkluzja: Już zauważyli, że dali ciała, dali drugi raz ciała bo próbują sprawę załatwić bez słowa przepraszam na poziomie samych banków. PR na poziomie piaskownicy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach