Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Poczekaj do następnego czyszczenia i będzie już 100zł :-P

A to nie miałeś do tej Sigmy Sigmowego UV w komplecie?
 

capo_  Dołączył: 15 Cze 2008
Niestety, kupiłem nówkę ale bez "nakrętki". Jak zamieścić ogłoszenie o chęci kupna? W dziale 'giełda' możliwość zakładania nowych tematów zarezerwowana jest dla modów...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Została zamknięta...
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
farm napisał/a:
aczęła się moja przygoda z Apollo .
Nie winie technika , możliwe ze usterka była zbyt słabo opisana.
Jutro , lub na początku przyszłego tygodnia pojawie się tam znowu.
masz już odpowiedź co wiesza i jak sobie z tym radzić?
 

farm  Dołączył: 17 Kwi 2009
Wieszający się K20D
K20 odebrałem wczoraj, wg opisu z karty gwarancyjnej wymieniono mi plytę PCB.
Aparat trafil do mnie z FW 1.00, wg photome ma ok 3200 klapniec i PCB wyprodukowano 3 miesiące przed jego wadliwym poprzednikiem.
Póki co żadniej zwieszki dam PM jeżeli coś się zmieni.
Tym razem dorzuciłem własny dokładny opis usterki.

Zauważyłem że przed zwieszka nie działał liveview , słychać było mechanizm, ale na ekranie LCD nic się nie pojawia. (sposób na sprawdzenie czy aparat się zawiesi)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Ktoś zna kogoś w Apollo? Byłbym wdzięczny za kopnięcie w d... pana z działu części. Od dwóch tygodni zwodzi mnie, że wysyła część i mimo, że ma ją na stanie (sam tak powiedział), to dzisiaj po chamsku padło ze słuchawki "że mają ważniejsze rzeczy do robienia niż wysyłanie części za 100pln" :shock: Powiedział jednak, że jutro wyśle, ciekawe czy rzeczywiście...
Koszmar ten ich serwis i obsługa jak z prl.
 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
Ja czekałem na stopkę do lampy ponad 3 miesiące. Widocznie robiona była na specjalne zamówienie i dlatego tak długo to trwało :mrgreen:
Jednak cierpliwość się opłacała bo lampa świeci jak marzenie.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Raven, trzeba było powiedzieć. W piątek oddawałem puszkę odebrałbym ci i podesłał :-P
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
W końcu dostałem część... ale nie do tego modelu aparatu i muszę odesłać. Co za profesjonalizm... :shock: :evil:
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Około miesiąc temu zapytałem drogą poczty elektronicznej o matówkę.
Cisza ...
Tak sobie pozwalam puścić pocztę co jakiś czas .
Cisza ...
Całkiem odmienne wrażenie mają użytkownicy Pentaxa za Odrą.
Dlaczego?
Czy tam mam zostawić VAT (czy mewercośtamtoyer)?
Dostanę gwarancję europejską i oddam w razie czego do narawy w Apollo.

I Tak sprzęt trafi gdzie powinien.

Chyba ZAPOMINAJĄ KTO NAPĘDZA SPRZEDAŻ SYSTEMU!!!
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
fanmario, chyba prawie każdy kto miał kontakt z Apollo może podobne historie przytoczyć :-(
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
fanmario napisał/a:
Około miesiąc temu zapytałem drogą poczty elektronicznej o matówkę.
Cisza ...
Tak sobie pozwalam puścić pocztę co jakiś czas .
Cisza ...

Mam dokładnie to samo. Tyle, że z matówką do K200 kumpla. K200, więc to w tym przypadku "część zamienna", a nie "standardowe akcesorium". Na maile (może tylko w sprawie matówek?) nie odpowiadają. Najpierw myślałem, że może jakiś antyspam zjada moje maile, więc zmieniłem konto i ...wciąż to samo. Zmieniłem jeszcze raz. Nic. Udało mi się, koniec końców, jakiś miesiąc temu dodzwonić do kogoś, kto stwierdził, że "za kilka dni będzie jasność", bo matówki będą dostępne w zewnętrznym sklepie internetowym (K200 - sklep będzie sprzedawał części zamienne?!), ale że mam "zadzwonić za kilka dni", to będzie pełna jasność co do dostawy matówki. No i od tego czasu kaplica :-? Nawet dodzwonić się do człowieka nie mogę. Raz tylko ktoś powiedział mi, że to "bardzo zajęty człowiek" i to tyle... Będę dzwonił dalej. Może w końcu się uda :->
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Będę tam najpóźniej w piątek więc popytam na miejscu :idea:
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Matówki są właśnie w tym sklepie
http://www.fotoceny.pl/kat/562_Pentax_Matowki.html
Tylko cena praktycznie ze 100% przebitką
Chyba w Gdyni jest taniej z wymianą w serwisie.
Może ktoś z Apollo ma udziały w sklepie?
Ten nasz sprzęt w końcu tak mało nie kosztuje i mamy prawo do profesjonalnej obsługi.
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
fanmario napisał/a:
Matówki są właśnie w tym sklepie
http://www.fotoceny.pl/kat/562_Pentax_Matowki.html

Wygląda na to, że ten sklep sprzedaje tylko matówki standardowo dostępne jako akcesoria. Natomiast jeśli chce się nabyć np. matówkę do K100, K200, itp. to chyba tylko Apollo zostaje, a tu już tak łatwo nie jest (chociaż ze słów "zajętego człowieka" z Apollo wynikało co innego) :evil: Chociaż może warto zapytać w tym sklepie. Spróbuję. Najwyżej kolejny mail wyląduje czort wie gdzie :->
 

Markus1985  Dołączył: 19 Lut 2009
To ja pozwolę Sobie napisać co nieco o zamówieniu matówki standardowej do K200D.
dawno temu (ale w tym roku) jak jeszcze miałem K200D postanowiłem Sobie na wszelki wypadek zamówić matówkę. Wklepałem adres serwisu i znalazłem email do serwisu. Piszę do nich wiadomość - i odpisują mi po paru dniach że nie prowadzą sprzedaży matówek ale mogą sprowadzić od producenta za 50zł plus koszt przesyłki. Ja Sobie myślę - Spoko - nie spieszy mi się. Odpisałem że się zgadzam itd... Czekałem dwa miesiace. Po tym czasie powiadomiono mnie przez email że matówka jest już u nich - że mam podać adres i paczuszka pójdzie za pobraniem. Podałem wszystko jak należy i czekam. Tydzień czekałem za paczką. Przyszła - ja cały happy, patrzę duża paczuszka - pewnie dobrze zabezpieczyli ale rozmiary paczki były jak wielkość napędu CD-rom. Otwieram i rozdzieram papier - O OTO CO WIDZĘ:
- Pudełko firmowe Serwisu Apollo PO ODTWARZACZU Mp3/Mp4
- W środku koperta listowa
- W środku koperty listowej koszulka w jaką chowa się kartki a4
- W środku tej koszulki chusteczka higieniczna/bibułka jakaś (Cho...a Wie)
- A w tej chusteczce/bibułce zawinięta matówka!!!

Normalnie RĘCE MI OPADŁY z WRAŻENIA - Myślałem że to wszystko razem z tą matówką skończy w KOSZU!.

Po ochłonięciu sobie myślę:
1. Albo Apollo zamówił matówkę na ebayu używaną
2. Albo też wymontowali z jakiegoś uszkodzonego K200D

I to by było na tyle mojej przygody z Apollo
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Koledzy w piątek będę na miejscu w serwisie.
Zapytam czy mają matówki i jakby co to mogę zanabyć i podesłać :idea:
Będzie szybciej niż odpowiedź na maila (kolejnego) wysłanego do Apollo.
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
JackDEJack. wysyłam wiadomość na PW i kasę jak szybko się da.
Pewnie okaże się że nie mają na miejscu :-/
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
JackDeJack napisał/a:
Koledzy w piątek będę na miejscu w serwisie.

Szkoda, że nie wiedziałem, to byś się spytał o moją sprawę... bo oczywiście po reklamacji i odesłaniu złej części nikt się nie odezwał. :evil:
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Raven, dziś jest poniedziałek :mrgreen:
Dajcie znać na PW co was interesuje to popytam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach