Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Aspius, staram się nie czepiać, lepiej będzie jeśli pozostaniemy przy omawianiu propozycji zlotowych 8-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
To ja jestem za... dowolnym miejscem.

I tak jadę do ludzi.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Przypominam o jeszcze jednym pomyśle na PPD, którego autorem jest bodajże Arti.
Otóż wyznaczamy termin (np. 27-28 maj, by pasowało Mateuszowi i Żabie). I w tym terminie każdy z nas gdzieś jedzie. Tzw. wyjazd rozproszony.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Michu, a wieczorem skype i śpiewy do rana ;) w końcu jesteśmy nowoczesną, zdigitalizowaną społecznością...
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
Myślę, że więcej ofert na organizację VIII PPD nie będzie to może kolorowi ogłosiliby ankietę jak proponowała mygosia. Jako wielce zainteresowana będę bardzo wdzięczna :lol:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
sroczka, spoko majonez. Mygosia przyjdzie to zrobi 8-) :-P
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
sołtys napisał/a:
sroczka, spoko majonez. Mygosia przyjdzie to zrobi

oj tam, oj tam no może troszkę niecierpliwa jestem :-P , jacekh ma to na co dzień i musi z tym żyć :lol:
 
SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
mygosia napisał/a:

W Radomiu jest taka kula z prawie kompletnym ekosystemem w środku. Jakś zimą zeszłego roku ją przywieźli. Tylko za cholerę nie potrafię znaleźć informacji gdzie toto stoi...

W Muzeum im. Jacka Malczewskiego - info tutaj.
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
sołtys, nie każdy ma tyle luuuzu, co Ty, stąd i przebieranie nogami, palcami i czym komu do głowy przyjdzie. Już z Chabówką zrobiliście myk, bo spodziewałem się wyjazdu tam tak bliżej przedwiośnia, a tu masz grudzień. :evil:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Hermes napisał/a:
Już z Chabówką zrobiliście myk, bo spodziewałem się wyjazdu tam tak bliżej przedwiośnia, a tu masz grudzień.
Myślę, że jedno drugiego nie wyklucza :-D
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Teoretycznie tak, jednak potrzeba zielonego światła od rodziny.

[ Dodano: 2010-12-13, 19:14 ]
Poprostu nie dałem rady wynegocjować, poza tym miałem wyjazd służbowy do 3 grudnia(5 dni), czyli tylko zmiana bielizny i musiałbym wywiać z domu :-/
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Chabówka do tej pory odbywała się 2x do roku, więc można się było spodziewać :mrgreen:
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Aaaaaa, jakoś to mi umknęło :oops:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Macie - głosujcie
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=789351#789351

Tym razem wszystko okaże się za 5 dni :-D [żeby było smieszniej] ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Cytat
sołtys, nie każdy ma tyle luuuzu, co Ty, stąd i przebieranie nogami, palcami i czym komu do głowy przyjdzie

Jak się zorganizuje jakieś PPD (tak jak sołtys, mygosia i niektórzy inni), to się ma luuuz.
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
fotonyf napisał/a:
Jak się zorganizuje jakieś PPD (tak jak sołtys, mygosia i niektórzy inni), to się ma luuuz.

więc wszystko przede mną :lol:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
SlawekD, o dziękuję! Szukałam i szukałam :-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
sroczka napisał/a:
więc wszystko przede mną

Trzymam za Was kciuki 8-)
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
Hermes napisał/a:
Trzymam za Was kciuki

Dzięki, dzięki - się zobaczy za dni kilka ;-)
Jeśli będzie "u nas" to może wreszcie Twoja żonka się wybierze, jak jej atmosfera nie przypasuje to zawsze będziesz ją mógł do rodzinki odstawić :-D
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
sroczka napisał/a:
wreszcie Twoja żonka się wybierze

Wątpię, a kolejna niewiadoma to plan zajęć na uczelni w wiosennym semestrze. Szybciej córa przyjedzie wraz ze mną.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach