banditV  Dołączył: 17 Maj 2010
Witam.
Około roku temu zakupiłem Pentaxa K10D z kitem SMC P-DA 18-55 f/3.5-5.6 AL II + SIGMA 28-105/2,8-4,0 ASP IF i postanowiłem zabawić się z fotografią. Witam wszystkich bardzo serdecznie ;-)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
banditV napisał/a:
Około roku temu zakupiłem Pentaxa K10D

Bardzo słuszna decyzja :-B
banditV napisał/a:
Witam wszystkich bardzo serdecznie ;-)

Ja również witam miłośnika najbardziej "ludzkiego" systemu ;-)
A tak na marginesie SUZUKI Bandit to rzędówka nie V-ka :lol:
 
kuti  Dołączył: 21 Maj 2010
Witam wszystkich!
Mam na imię Tomek. Forum czytam już od dłuższego czasu, a zarejestrowałem się niedawno. Obecnie posiadam K-x :). Przygodę z cykaniem rozpocząłem od hubryd Fuji S5600, później Fuji S6500. Pozdrawiam wszystkich.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
kuti napisał/a:
Witam wszystkich!
To i My Ciebie witamy i zaczynamy przygodę... :lol:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
kuti napisał/a:
hubryd Fuji S5600, później Fuji S6500

Znalazło by się nas tu trochę po podobnej przesiadce.Ja miałem S9600.
Witaj kuti,
 
mmarek519  Dołączył: 24 Maj 2010
Witam, nazywam się Marek i jestem szczęśliwym posiadaczem Pentaxa P30 na którym własnie kończę swoją 3 rolkę filmu w życiu. Forum przeglądam już od jakichś 2 tygodni.
I tyleż czasu focę(najpierw pół rolki zenitem 12xp a potem jak już wspominałem P30 z Heliosem 44m-4).
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.
 

agoos  Dołączyła: 26 Cze 2009
Hej hej :)
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Miło nam Cię powitać w naszym gronie, Agoos!
:mrgreen:
 

agoos  Dołączyła: 26 Cze 2009
a_czacha, może ja się źle wyraziłam, ale to było takie powitanie mmarek519 :oops:
Ja tu już jestem jakiś czas, ukrywam się :evilsmile:
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Wiem, wiem, żartowałem :-D
 

agoos  Dołączyła: 26 Cze 2009
jasne jasne :evilsmile:
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
ale jasno, w tych ciemnych włosach... :lol:
 

eltomek  Dołączył: 20 Maj 2010
Ja i moja Kadyszka mówimy hello!
Witam wszystkich,
Jako że stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem kadyszki (używanej, bo o nową dziś trudno) pragnę się z Wami przywitać. W przyszłości o coś pewnie zapytam, być może nawet coś sensownego napiszę, czas pokaże... :)

Zdróweczka
Tomek
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
eltomek, Witaj i czuj się tutaj jak u siebie ;-)
Też kiedyś miałem kadyszkę. Zacny to sprzęt.
 

MFor  Dołączył: 28 Maj 2010
Witam Serdecznie. :-)

Mam na imię Mariusz, od kilku lat czytam zacne forum (rejestrowałem się już wielokrotnie, jednak co jakiś czas moje konto było usuwane, może te w końcu zostanie na stałe ;-) ). "Cykam" (przeważnie makro) cyfrową małpką Canon-a (G10), bacznie obserwując rynek lustrzanek, jakiś czas temu planowałem zakup Pentax-a k10d, później k20d, teraz k-7, ale ten także nie spełnił moich oczekiwań (po testach i "dotykowej analizie"), czekam na FF w bardzo małej, szybkiej, "nisko-szumiącej" puszce... bez lustra. :-P W między czasie zakupiłem do nauki "prawdziwego foto." kilka analogów Pentax-a + fajne manualne "słoiki". Pozdrowionka. :mrgreen: :-B
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
MFor, witaj!

MFor napisał/a:
W między czasie zakupiłem do nauki "prawdziwego foto." kilka analogów Pentax-a + fajne manualne "słoiki"

Miło, że jesteś po ciemnej stronie mocy :evilsmile: :-B :mrgreen: .
 
arcana_2004  Dołączył: 28 Maj 2010
Witam
Mam na imię Maciek. Forum czytam od kilku miesięcy a zarejestrowałem się dzisiaj. Od wczoraj posiadam K-x. Przygodę z cykaniem rozpocząłem od analogowego Olympusa IS500, 28 - 120 mm, . Pozdrawiam wszystkich.
 

MFor  Dołączył: 28 Maj 2010
piotrecius napisał/a:
... Miło, że jesteś po ciemnej stronie mocy :evilsmile: :-B :mrgreen: .


W dodatku namówiłem jeszcze siostrzyczkę do zakupu K-x-a (podobno jest bardzo zadowolona). :-)
 

okukulele  Dołączył: 28 Maj 2010
Witam,

to ja też się przywitam. Mam na imię Radek i od 4 maja jestem szczęśliwym Pentaxiarzem :) Pierwsze kroki w fotografii stawiałem z cyfrowym Canonem A550. Teraz przyszedł czas na Pentaxa k-x z kitowym obiektywem i oczywiście czytanie forum w wolnej chwili ;)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
MFor, okukulele, Witajcie w P... :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach