andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Tequila napisał/a:
Co prawda nadal na niego czekam (podobno jeszcze tydzień:)) ale od jakiegoś już czasu dzielnie podglądam forum.

Witaj Tequila na nazwisko mam Bonetti ;-) Swoją drogą mam wrażenie że to kiedyś przeżywałem...teżewe to się chyba nazywa :lol:

 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja też miałem podobny problem czekając na kiksa
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Swoją drogą ten Pan w okularach i z białą laską to spekulant(bo po co mu aparat) ;-) Jak dostanie kiksa to zaraz na bazarze sprzeda go za 300% ceny sklepowej
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Tequila napisał/a:
W kwestii technicznej: do kogo zgłosić się o usunięcie pierwszego konta, do którego absolutnie już nic nie czuję;)?


Sądzę, że nasi administratorzy ( dzerry lub tref ) mogą to załatwić.

Pozdrowienia Krzysztof
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
andybond napisał/a:
teżewe to się chyba nazywa
to taki francuski pociąg ... może być do kx-a ;-)
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
wuzet napisał/a:
andybond napisał/a:
teżewe to się chyba nazywa
to taki francuski pociąg ... może być do kx-a ;-)

Ups :oops: pomyliłem francuską kolej szybką z Deja Vu :lol: :lol:
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Sołtys77, Tequila, Serdecznie witam i pozdrawiam... Miłego focenia... :lol:
 
gapisz  Dołączył: 06 Cze 2010
Nareszcie, znalazłem ten wątek ;)

Cześć,

Mam na imię Kuba, nie mam pentaxa, nie mam samsunga. Tzn mam, ale dopiero w planach ;) Na razie więc,jestem podwójnym szpiegiem Sonowych kompakciarzy ze starą Prakticą pod pazuchą.
 

bisk  Dołączył: 14 Maj 2010
Witam wszystkich forumowiczów
Nazywam się Tomek i jestem .... pentaksjaninem ;-) ,
szczęśliwym, od nastu m-cy, posiadaczem k20d. Mniej więcej tyle samo czasu śledzę
forum, które było bardzo pomocne w dokonaniu tego, a nie innego wyboru (za co wszystkim, świadomym lub nie, swojego wpływu na decyzje innych dziękuję ;).
W końcu udało mi się dokonać ciągle odkładanej ( jutro ... jutro ...) rejestracji ...
tak więc witam i pozdrawiam!!
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
gapisz napisał/a:
ze starą Prakticą pod pazuchą.

To możesz powitać się w grupie "spleśniałych". :evilsmile:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Witajcie towarzysze niedoli i bawcie się dobrze :-B
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
gapisz napisał/a:
Mam na imię Kuba, nie mam pentaxa,

Więc jutro do sklepu marsz po zakup puchy z pięknym czerwonym napisem na pasku :lol:
bisk napisał/a:
Nazywam się Tomek i jestem .... pentaksjaninem ;-) ,
szczęśliwym, od nastu m-cy, posiadaczem k20d.

Witaj Tomku! A jednak mimo braku wielu podzespołów w porównaniu z konkurencją można byś szczęśliwym Pentaxjaninem :lol:
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Witam i miłej zabawy z P...
 
WojtekKawecki  Dołączył: 01 Cze 2010
  Witajcie wszyscy!!!
Moim ukochanyym hobby od kiedy pamiętam było zawsze wędkarstwo.Fotografia zawsze towarzyszyła temu z boku ale zdecydowanie nigdy na poważnie tylko jako dodatek.Założyłem rodzinę i okazało się że zaczęło mi brakować czasu na hobby.A jak rodzina zaczęła się powiększać(niedawno pojawił się drugi synek) to już ten czas ograniczył moje poczynania dramatycznie.I postanowiłem poszukać jakiegoś bardziej stacjonarnego zamiennika dla wędkarstwa, które będzie sprawiało mi frajdę ale nie kosztem rodziny.I tu pojawiła się fotografia.Postanowiłem kupić lustrzankę i powoli wejść w świat fotografii cyfrowej.Następna decyzja to wybór systemu-padło na Pentaxa a powodem stało się głównie to forum,forum dla wszystkich pasjonatów, i tych mniejszych i tych większych.Zachęcił mnie też pewien sprzedawca który określił Pentaxa mianem marki dla zgredów dla ludzi idących zawsze pod prąd i wogóle dla moherowych beretów.Tutaj nie mogłem podjąć innej decyzji.Poza tym uważam że Pentax to chyba marka bardziej przyjazna nowym użytkownikom oraz starym fanom niż sprzedawcom i dilerom.
Pozdrawiam serdecznie!

Zapomniełem jeszcze dodać że padło na Kiksa!
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Witaj Wojtku :-B
WojtekKawecki napisał/a:
I postanowiłem poszukać jakiegoś bardziej stacjonarnego zamiennika dla wędkarstwa,

Bardziej stacjonarne są już chyba tylko szachy :lol:
WojtekKawecki napisał/a:
Zachęcił mnie też pewien sprzedawca który określił Pentaxa mianem marki dla zgredów dla ludzi idących zawsze pod prąd i wogóle dla moherowych beretów.

Sam pewnie ma jakąś małpę i służył w beretach czerwonych :lol: Z drugiej strony twardziel z niego...taki beton co jak papuga bezmyślnie plecie te wszystkie Legendy o systemach :lol:
 
WojtekKawecki  Dołączył: 01 Cze 2010
Ha!
:lol:
Stacjonarny w sensie blisko rodziny...
:lol:
 
xsiezyc  Dołączył: 22 Cze 2010
Witam
Witam wszystkich forumowiczów.
Od blisko trzech lat jesteśmy z Małżonką posiadaczem K10D. Do tej pory staraliśmy się sami prowadzić (czasami ciężką) walkę z naszym aparacikiem:)
Jednak mam nadzieję, że przyłączając się do forum Pentaxa uda nam się rozwiązać czasami pojawiające się problemy oraz uzyskać cenne podpowiedzi do wykorzystania w radosnej twórczości:)

Pozdrawiam xsiezyc
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
xsiezyc, Witam i powodzenia w walkach z systemem P w rękach... :lol:
 

SMIS  Dołączył: 08 Sty 2009
WojtekKawecki, żeś się wygłupił z tym pentaxem ;-) z drugiej strony to i dobrze bo w Białymstoku będzie nas więcej . :mrgreen:
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
Witam wszystkich,

Od prawie roku śledzę Wasze forum (mam nadzieje, że i moje od teraz). W ciągu tego roku miałem już parę razy kupować swoją pierwszą lustrzankę. Niestety, ale zawsze pojawiały się na drodze przeszkody (czyt. inne wydatki). Teraz nadchodzi ten dzień. Na początku lipca kupuję, razem z moją wybranką, pierwszą lustrzankę - KiXa. Mam nadzieję, że pomożecie nam wejść w świat pięknych cyfrowych obrazów :-)

Pozdrawiam,
lazar

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach