andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Witaj lazar :-B
lazar napisał/a:
Na początku lipca kupuję, razem z moją wybranką, pierwszą lustrzankę - KiXa.

Nie masz pojęcia jak ci zazdroszczę takiej cudownej decyzji we dwoje.Moja piękna nie czuje bluesa do fotografii i wszelkie zakupy to batalia o środki,podchody,gierki,drobne kłamstewka itd. :mrgreen:
lazar napisał/a:
Mam nadzieję, że pomożecie nam wejść w świat pięknych cyfrowych obrazów :-)

Ale chyba bardziej od strony technicznej.Bo pięknie to już sam będziesz musiał komponować.
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
andybond napisał/a:
Witaj lazar :-B
Nie masz pojęcia jak ci zazdroszczę takiej cudownej decyzji we dwoje.Moja piękna nie czuje bluesa do fotografii i wszelkie zakupy to batalia o środki,podchody,gierki,drobne kłamstewka itd. :mrgreen:

Drobne kłamstewka się pewnie zaczną, jak będę chciał jakąś satłkę dokupić itd. ;-)
lazar napisał/a:
Mam nadzieję, że pomożecie nam wejść w świat pięknych cyfrowych obrazów :-)

andybond napisał/a:

Ale chyba bardziej od strony technicznej.Bo pięknie to już sam będziesz musiał komponować.

Oczywiście, że od strony technicznej. Jestem świadom tego, iż ręsztą będe musiał zająć się sam :-D
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Powitanie po latach
:mrgreen:

Hey

Wybaczcie mi proszę że zakładam taki temat. Nie mogę znaleźć miejsca gdzie można się przywitać, a przecież nie wypada ot tak sobie.
Mam nadzieję też że mnie nie rozszarpiecie. Dlaczego?
Bo ja nawet nie mam aktualnie Pentax-a jakiegokolwiek. Jakiś czas temu przy przeprowadzce zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach ME ze stałką.
Miałam też kiedyś Z-1 którego mi ukradli.
Musiałam to jakoś przeboleć, ponieważ czasy cyfrowe były już w rozkwicie, będąc w żałobie po utracie Z-1, zakupiłam Olympusa. Mam kilka świetnych obiektywów do niego, lampę itd...
Przyznam się że nigdy nie kręciły mnie marki na C i N i nawet na Pentaxa za dużo nie patrzyłam. Olympus świetnie mi odpowiada bo jest mały, zgrabny a ja nie mam dużej dłoni :-)
Wszystko do czasu.
Przedwczoraj w sklepie oglądałam K-7 i czuję że na tym się nie skończy. Kółka działają tak jak w Z-1. A to właśnie nim zrobiłam najlepsze zdjęcia w życiu.
Za kilka tygodni, dozbieram troszeczkę i pójdę po niego :mrgreen:
Przeglądając wstępnie to forum doznałam zawrotu głowy. Tutaj są tacy co mają po więcej niż 10 tys. wpisów. Mamusiu moja kochana.
Czuję się jakbym była przedszkolakiem, a zaręczam was że pytań jak blondynka nie będę zadawać :-D
Pewnie niektórych chłopaków może to zdziwić ale jestem okuta na prawie wszystkie kopytka, jeżeli chodzi o fotografię.
Gdybym jeszcze do tego robiła dobre zdjęcia to całkiem byłoby OK.
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do siebie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Vera napisał/a:
Wybaczcie mi proszę że zakładam taki temat. Nie mogę znaleźć miejsca gdzie można się przywitać, a przecież nie wypada ot tak sobie.


Już się znalazłaś w odpowiednim temacie :-)

Vera napisał/a:
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do siebie.


Cytat
HEY, WE'RE PENTAXIANS,. NOT PHOTOGRAPHY SNOBS. WELCOME TO OUR CLUB.

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Vera, witaj na forum.

Vera napisał/a:
Kółka działają tak jak w Z-1
Wczoraj bawiliśmy się 645D - tam też kółka działają jak w Z1p :-P I po macaniu też chciałbym, żeby nie tylko na tym się skończyło.

Vera napisał/a:
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do siebie.


Baw się dobrze.
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
:mrgreen:
Bardzo szybka reakcja.
Nadrabia braki w AF.
Cieszę się

Edit:
No naprawdę nie widziałam gdzie się witać a nie jestem blondynką.
:mrgreen:
Słyszałam że gorzej. Jestem ruda

 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Vera napisał/a:
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do siebie.
Witamy i przyjmujemy, bez problemowo...to dozbieraj i do sklepu... udanych zakupów :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Vera napisał/a:
No naprawdę nie widziałam gdzie się witać a nie jestem blondynką.

Oj, nie czyta sę Regulaminu przy rejestracji :-)

 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Cytat
Czuję się jakbym była przedszkolakiem, a zaręczam was że pytań jak blondynka nie będę zadawać :-D

Witaj Vera u nas obowiązują parytety więc skoro zadają pytania blondyni to i blondynkom odpisujemy ;-)
Cytat
Pewnie niektórych chłopaków może to zdziwić ale jestem okuta na prawie wszystkie kopytka, jeżeli chodzi o fotografię.

A kto powiedział że to męskie hobby?
Vera napisał/a:
Gdybym jeszcze do tego robiła dobre zdjęcia to całkiem byłoby OK.

Wszyscy chcielibyśmy robić same dobre zdjęcia :cry:
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
tref,
ojeku, noooo
Ja naprawdę jestem, hmmmmm. Względnie grzeczna, naprawdę.
Nie czytałam, przyznaję. Bo we wszystkich pisze to samo a ja tego nie robię co odradzają regulaminy.
Czy znasz kogoś kto czytał regulamin na samiuśkim początku?
Przeczytam, naprawdę
:)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Vera napisał/a:
Przeczytam, naprawdę
Nie przejmuj się, regulamin jest obowiązkowy w wojsku, a i tak go nie przestrzegają. głowa do przodu... :lol:
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Vera napisał/a:
Czy znasz kogoś kto czytał regulamin na samiuśkim początku?

No np. ja przeczytałem. I co z tego, skoro teraz i tak go nie pamiętam?
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
:mrgreen:
Przeczytałam.
I też już nie pamiętam.
 
fastviper  Dołączył: 25 Cze 2010
Witam wszystkich forumowiczów!

Wczoraj nabyłem K-x z zestawem dwóch szkiełek kitowych 18-50 i 50-200, co uważam uprawnia mnie do rejestracji na tym forum ;-)

Jestem bardzo zielony jeśli chodzi o fotografię i do tej pory robiłem fotki canonem-małpką mojej kobiety. Pentax to mój pierwszy osobisty aparat. Mam podręcznik national geographic do nauki.

Zamierzam go okleić taśmą izolacyjną i skupić się na dobrych ujęciach, przede wszystkim w skali monochromatycznej w trybie ręcznego ustawiania ostrości i przy priorytecie przysłony.

Pentaxa polecił mi znajomy profesjonalista. Wybrałem ten system, mimo że znajomi dookoła mają tylko Canony, bo lubię iść pod prąd. Będę kupował dalsze szkła w systemie (min. macro) jeśli kitowe przestaną wystarczać.

Aparat zakupiłem za pieniądze jakie w ciągu roku wydawałem na papierosy. Rzuciłem bez żalu 4m-ce temu i nie zamierzam wracać.

Pozdrawiam!
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
Ja też już nie pamiętam... No może poza tym, że w języku polskim mam pisać :-)
 
badur  Dołączył: 21 Lis 2006
oj gdybym ja rzucił, miałbym co parę miesięcy nowego limiteda, zazdroszczę silnej woli,
hmmm, w sumie to może być najsilniejsza motywacja :mrgreen:
na paczkach fajek mogliby zamiast tekstów o rakach i impotencji zamieszczać krótkie notki w stylu "nie paląc 5 miesięcy uzbierasz na DA 70/2.4 ltd", nie "paląc 9 miesięcy uzbierasz na DA 15/4 ltd" i wreszcie "nie paląc 9-10 lat uzbierasz na 645D". problem palenia mógłby się rozwiązać :shock:
witaj na forum
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
fastviper napisał/a:
Zamierzam go okleić taśmą izolacyjną

To prawie jakbyś miał K-7, z uwagi na uszczelnienia ;-)

A tak poważniej to gratuluję zakupu.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
fastviper napisał/a:
Pentaxa polecił mi znajomy profesjonalista.

No proszę!
:->

Witam forumowicza!
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
fastviper, Witaj :lol:
fastviper napisał/a:
Rzuciłem bez żalu 4m-ce temu i nie zamierzam wracać.
Moje gratulacje i zazdroszczę... :lol:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Witaj fastviper,
fastviper napisał/a:
Pentaxa polecił mi znajomy profesjonalista.

No w końcu jakiś się znalazł co zna się na rzeczy ;-)
fastviper napisał/a:
Wybrałem ten system, mimo że znajomi dookoła mają tylko Canony, bo lubię iść pod prąd.

Nie jesteś odosobniony :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach