dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
mygosia napisał/a:
Może z powodu przemęczenia, degrengolady...
Przenosimy serwer - takie ciezkie to cholerstwo, ze juz ledwo na oczy patrzymy ;-)

dz.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
dzerry, jakby co, to możecie liczyć na moją pomoc :-)

W ramach autoreklamy mojej kreatywności powiem, że wczoraj w Bieszczadach naprawiałam golfa za pomocą motyki ;-)
Udało się ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Motyka posłużyła za narzędzie czy za część zamienną?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
dzerry
W ramach autoreklamy mojej kreatywności powiem, że wczoraj w Bieszczadach naprawiałam golfa za pomocą motyki ;-)
Udało się ;-)

O, to bardzo ważna wiadomość.
A który model? :-P
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
mygosia, różne metody słyszałem , ale motyka pobiła wszystko :-) . Czyżbyś Golfem była na jakimś survivalu, że aż motyki trzeba było użyć ?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
A co do Gracjana, to na początku mnie to bawiło, ale gdy zobaczyłem, że facet fotografuje się w miejscach, w których bywam (np Skałki Twardowskiego), to mi przeszło.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Może artystów to nie dotyczy, ale mi zapadł w pamięć inny tekst mianowicie z filmu CK Dezerterzy, gdzie ktoś powiedział mniej więcej tak"
"Tak to już jest, że największą uwagę na siebie zawsze zwróci idiota"
Coś w tym jest.:)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
szpajchel napisał/a:
A który model?
4
Rumpel napisał/a:
Czyżbyś Golfem była na jakimś survivalu, że aż motyki trzeba było użyć ?
e tam, wielkie mi czary... motyka do stacyjki... Golfik rusza...

zenza, jak już jedziemy cytatami:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu" - S. Lem
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
PiotrR napisał/a:
Motyka posłużyła za narzędzie czy za część zamienną?

Motyka posłużyła jako narzędzie - musiałam wyrwać z golfa jedną część... Motyka, parę razy z buta, jedne pomocne ręce - i poszło - potem tylko Songo narzekał, bo miał mało miejsca z tyłu ;-)

szpajchel napisał/a:
A który model?

Motyki? Zielony ;-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Cytat
zenza, jak już jedziemy cytatami:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu" - S. Lem
Hehe
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:

Jeśli pyskówka została usunięta, a wszystko zostało wyjaśnione przez PW, albo przy :-B , to ja jestem za takim rozwiązywaniem.
A jeśli usunięcie postów miało na celu tylko zatarcie śladów, to przeciw :-)



Niestety "pyskowka", jak to nazwalas, zostala wycieta w pien. Nie mam nawet u siebie w postach. A wiec pelna kontrola, jak za czasow komunizmu, chyba Zorzyk pracowal jak cenzor. swietnie sie nadaje do tej roboty. Usuniete zostaly posty w celu zatarcia sladow. I co Ty Zorzyk na tym zyskales?
W zwiazku z tym, ze Zorzyk bedzie na PPD, a nie mam ochoty go ogladac, rezygnuje z uczestnictwa. A pewnej sympatycznej osobie, ktora za mnie zalozyla pieniazki, oddam jak tylko bede w Polsce. Dziekuje za uwage.pozdrawiam.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
PiotrB. napisał/a:
W zwiazku z tym, ze Zorzyk bedzie na PPD, a nie mam ochoty go ogladac

Jak dzieci :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Niestety "pyskowka", jak to nazwalas, zostala wycieta w pien. Nie mam nawet u siebie w postach. A wiec pelna kontrola, jak za czasow komunizmu, chyba Zorzyk pracowal jak cenzor. swietnie sie nadaje do tej roboty. Usuniete zostaly posty w celu zatarcia sladow. I co Ty Zorzyk na tym zyskales?
W zwiazku z tym, ze Zorzyk bedzie na PPD, a nie mam ochoty go ogladac, rezygnuje z uczestnictwa. A pewnej sympatycznej osobie, ktora za mnie zalozyla pieniazki, oddam jak tylko bede w Polsce. Dziekuje za uwage.pozdrawiam.


Prosiłem cię osobiście o niekomentowanie pracy moderacji na forum publicznym. Ostrzegam - jeśli będziesz kontynuował, dostaniesz ostrzeżenie systemowe.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

[ Dodano: 2008-03-11, 00:13 ]
Goodbye
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
alkos napisał/a:
Prosiłem cię osobiście o niekomentowanie pracy moderacji na forum publicznym.

Tzn, ze na forum w ogole nie mozna oceniac pracy moderatorow?
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
alkos napisał/a:
Prosiłem cię osobiście o niekomentowanie pracy moderacji na forum publicznym.

Tzn, ze na forum w ogole nie mozna oceniac pracy moderatorow?


i dlaczego? skąd taki absurdalny pomysł w ogóle?
nie wydaje mi się to rozsądne,ani trochę
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Coraz dziwniej się robi :-P Nie można oceniać pracy moderatorów, nie można wypowiadać się o innych osobach, nie można prezentować własnego zdania na jakichś temat. A w projekcie regulaminu (widziałem :evilsmile: ) to nawet był zakaz prowadzenia dyskusji światopoglądowych. Normalnie HP do zamknięcia i będzie wolno tylko brać udział w dyskusjach o wyższości taniego tele zooma sigmy nad tamronem lub odwrotnie. Oczywiście posługując się tylko cytatami, bo za "wypowiedzi mające charakter uwag osobistych " to się ostrzeżenie a może i bana dostanie :-P
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ludzie balagam wyluzujcie !!!!!!!!!!!
Co z wami sie dzieje !!!!?????
Czy naprawde takie sytuacje sa nam potrzebne ?
PiotrB., - przeczytaj swoj post jeszce raz.......
Dancer, - prosze o spokoj
matb, - takze prosze o wiekszy umiar

Naprawde bardzo prosze... :roll:
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:

Dancer, - prosze o spokoj


Ja jestem spokojny. To Zorzyk jest nadgorliwy i właśnie jego powineneś prosić o spokój co i ja teraz czynię.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:evil: k....wa.....m..c ......
widze ze wam to potrzebne sa elktrowstrzasy zeby uswiadomic sobie ze takze oprocz was na forum sa takze inni kolorowi i takze inni uzytkownicy.....
Dancer, - pomysl troche i reszte na PW prosze
zamykam watek bo jakas kosmiczna bzdura z tego wychodzi

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach