alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Hasek napisał/a:
Kiedys chcialem pogadac z pewna pania dyrektor z rzeszowskiej galerii foto, to ta musiala mi laske zrobic


:shock: :shock: :shock:

filipW napisał/a:
moze wasze prace sa za marne zeby je wystawiac?


A nie pomyslales, ze moze kogos obrazasz?

filipW napisał/a:
twurzej pracy


No prosze, prosze, kolega już coś stworzył.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Za wyróżnienie w konkursie dostałem album pana Jana Zycha. Co do zdjęć: najbardziej gardzone osoby w pokoju do komentowania robią podobne. Podobało mi się kilka.
Nie chce się wypowiadać o tym panu, bo nie widziałem innych zdjęć, jedynie te z albumu.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
filipW napisał/a:
ale biadolicie! moze wasze prace sa za marne zeby je wystawiac? nie pomysleliscie o tym?

Matrixy Ci się pomajtały. Przecież koledzy powyżej piszą o uczestnictwie w wystawach jako odbiorcy, a nie twórcy!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
filipW napisał/a:
wezcie sie do artystycznej i tworczej pracy a nie siedzicie tu i biadolicie !!!
filipW, nie kazdy musi byc tworca. Ja na przyklad duzo lepiej czuje sie jako odbiorca kultury, mimo, ze pare wystaw i publikacji mam na koncie. Serio, naprawde chcialbym zobaczyc prace Pawła Dziemiana - pisze to w pelni powaznie i bez sarkazmu. Wytlumaczysz mi dlaczego nie moge?

[ Dodano: 2009-05-26, 15:01 ]
Cytat
:shock: :shock: :shock:
łaskę - typowy lapsus bezogonkowców :-)

 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
filipW, o co Ci chlopie chodzi ? od tego jest forum, zeby sobie podyskutowac :-> oczywiscie, ze kazdy z nas o tym mysli czy mamy dobre zdjecia czy nie, ale samu siebie ocenic jest ciezko. Jednak jak widze rozne wystawy w galerii rzeszowskiej to nie wydaje mi sie, zebym az tak marne zdjecia robil. A do tego jeszcze skad Ty wiesz co ja np. robie ? To, ze wyrazam swoje zdanie na forum to od razu znak, ze robie beznadziejne foty i tylko siedze przed kompem i chrzanie glupoty ?

[ Dodano: 2009-05-26, 15:07 ]
hahahha wlasnie sie poplakalem jak przeczytalem jeszcze raz co napisalem o tej "lasce" oczywiscie mialo byc łaskę wszystko przez to, ze nie daje polskich znakow :-P

[ Dodano: 2009-05-26, 15:08 ]
chyba faktycznie zacznę dawać polskie znaki :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
łaskę - typowy lapsus bezogonkowców


łapsuś?
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
filipW napisał/a:


Fotografia jest dziedzina sztuki, a jesli jest taką to zajmują się tym artyści, któży maja w dupie cała wiedzę technikę i reszte tego syfu który ogranicza umysł!!!


Nie mogę się powstrzymać żeby nie skomentować tych złotych myśli :evil:

Na szczęście sztuka w tym i fotografia artystyczna nie jest domeną ludzi
którzy jak sądzi cytowany mają wszystko w d.... .
Błędne jest również założenie że wiedza ogranicza umysł :evilsmile:
Żeby mieć coś w de to trzeba to najpierw posiąść.
Zresztą czym innym jest mieć coś w d... a czym innym świadomie
z pewnych rygorów rezygnować.
A wygląda na to że autor cytatu należy do dość licznej grupy która ma gdzieś to czego tak naprawdę nigdy nie posiadła.
 

boberski  Dołączył: 18 Cze 2008
ja jeśli mogę to radziłbym co poniektórym obrońcą prawdziwej fotografii zredukowanie togo co widnieje w ich stopkach a uzyskane w ten sposób środki pieniężne przeznaczyć na albumy i wydawnictwa tak by wiedzieć co w świecie jest grane.........
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
boberski, bardzo chetnie kupie jakis album ze wspolczesna polska fotografia artystyczna. Jesli nie na www, to moze na papierze zobacze. Pomozesz mi? :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
boberski, bardzo chetnie kupie jakis album ze wspolczesna polska fotografia artystyczna.

Nowi dokumentaliści. Polecam!

(nierówny, ale.. jest :-P )
 

boberski  Dołączył: 18 Cze 2008
dzerry dobrze wiesz ze tekst nie był adresowany do Ciebie to tu mi nie wyskakuj :-P

a to ze kłopoty na rynku wydawniczym to tez wina tego ze potencjalni odbiorcy wolą odbierać nowe szkła a nie albumy..... ;-)

btw. nowych dokumentalistów to ten "nowy" trend ładnie wyjaśnił i przedstawił łopatologicznie Pospiech podczas miesiąca fotografii w krk no ale i tak niektórzy mieli kłopot ze zrozumieniem :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach