Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Przeszopowałeś tym razem.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Moim zdaniem:
1. poza balansem bieli,jest bardzo dobre;
2.średnie - dziwne te szarości;
3.bardzo dobre - ale za dużo nieba na górze.
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Skóra wyszła jak z lalki barbie... :-/
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
pawelek-79 napisał/a:
3. Bardzo mi siępodoba.

SiekaSS napisał/a:
Skóra wyszła jak z lalki barbie...


i jak tu zadowolić cały tłum... :-)

Bardzo ładnie łapiesz ostrość, miałem z tym problem, teraz z OM-53 jest łatwiej.
Na jakiej przysłonie 3. jest?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
O tak, ostre jak brzytwa są Twoje zdjęcia. Mnie to zawsze gdzieś ostrość spier..li :-x
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
SQ6GIT napisał/a:
pawelek-79 napisał/a:
3. Bardzo mi siępodoba.

SiekaSS napisał/a:
Skóra wyszła jak z lalki barbie...


i jak tu zadowolić cały tłum... :-)

Bardzo ładnie łapiesz ostrość, miałem z tym problem, teraz z OM-53 jest łatwiej.
Na jakiej przysłonie 3. jest?


No nie jest łatwo zadowolić. Właściwie niniejsze forum preferuje jakby innego rodzaju fotografie niż kiedyś ja dotychczas, no ale człowiek się uczy a wkrótce, tzn w najbl. weekend wrzucę jeszcze coś z tego zakresu, zobaczymy co w tedy :-D .

Na początku miałem poważne problemy z łapaniem ostrości ze względu na silny astygmatyzm ale jakoś przezwyciężyłem ten problem, choć ciągle na ok. połowę pstryknięć nie udaje mi się właściwie do ostrzyć.

A 3jkę pstryknąłem na f8 1/90sec.
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
jak dla mnie, widzę mocno nienaturalne kolory na zdjęciach z pierwszej serii tzn do 15.
Podobają mi się nr 8, 25 i 27. Reszta jakos niespecjalnie
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
30. Dobre zdjęcie. Podobają mi się te smoliste czernie.

29. Zupełnie do mnie nie trafia
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
kulten napisał/a:
z HDRami skończyłem


Wielka szkoda ! Twoje hdr-y są takie pzyjemne w odbiorze. Obojętnie jakim szkłem, wszystkie zdjęcia w tej technice są miłe, a szczególnie "widoczki".
Zdjęcia sportowe są dobre ale odczuwa się brak dynamiki. Może troszkę dłuższe czasy, może pod innym kątem fotografować? Pozdrawiam!
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
kulten może i ja zapodam zdanie amatora na temat Twoich ostatnich dwóch zdjęć ;-)

W 29. - f8 - w czym miało pomóc ? W zdjęciu kamienia, jego rzeźby, głębi ? Jakiejś ciekawej, charakterystycznej kolorystyki ?

Zdjęcie 30. to już naprawdę słabe - nawet jak na moje amatorskie oko. Ok - niech będzie B&W, ale może jakaś geometria , coś przyciągającego ? A tu parę liści, kawałek płotu i bliskie przepałów niebo ;-) Zresztą prawdę mówiąc - zamysł super a wykonanie - nuda.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Podzielam zdanie Żaby:
Cytat
30. Dobre zdjęcie. Podobają mi się te smoliste czernie.

29. Zupełnie do mnie nie trafia
 

disciple  Dołączył: 19 Mar 2008
kulten napisał/a:
Zrobiłem tak by móc wydłużyć czas światła dzięki czemu woda nabiera fajnego plastycznego charakteru co widać byłoby lepiej gdyby to był bardziej porywisty lub górski strumień.

dokladnie, widzialem takie zdjecie bardziej rwącego potoku i jet tak jak mówisz, świetny efekt to daje

a zdjęcie 28 ma coś w sobie, zaglądam do niego już kolejny raz;)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dziękuję za wszystkie komentarze. Zapraszam widownie do następnego zdjęcia :-B

31. Kit

 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
Bardzo fajne, tylko szkoda, że żagiel się nie wyróżnia.
Po chwili dopiero zauważyłem, że powinienem napisać "żagielki".
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
właśnie, coś ciemno tam
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Ciekawe zdjecie. Ciekawy efekt wynikający z różnic w fakturze nieba i wody. Żagiel, a właściwie dwa żagle (drugi wypatrzyłem dopiero po jakimś czasie), za mało się wyróżniają :-D
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
kristofo napisał/a:
Ciekawe zdjęcie. Ciekawy efekt wynikający z różnic w fakturze nieba i wody. Żagiel, a właściwie dwa żagle (drugi wypatrzyłem dopiero po jakimś czasie), za mało się wyróżniają :-D


Niestety foto robiłem z mola, które jest dość wysoko a oświetlenie zmieniało się naprawdę za często :lol: .

32. M50/1.7


... i jeszcze jedno z surfowej sesji. Nie wiem czy ktoś z forumowiczów wyczynia takie cuda ale na żywo takie latanie robiło wrażenie

33. Kit
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
fajny skok i dobre zdjęcie :) Mi się podoba.
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
33. bardzo fajne
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
33. świetne. Faktura wody jest bajeczna (dziwne określenie, zważywszy na fakt, że wygląda bardziej, jak z piekła rodem) , a ten skok dodaje mnóstwo dynamizmu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach