Krasio1  Dołączył: 06 Lip 2008
Kapar napisał/a:
Więc ja dopiero po 16 sierpnia.


16 sierpnia jest akurat masa turystyczna to coś jak masa krytyczna.Można by sie dołączyć i odłączyć sie od grupy w jakimś ciekawym miejscu a sam temat tylu roverzystów może być ciekawy....
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Krasio1 napisał/a:
16 sierpnia jest akurat masa turystyczna

niestety 16 sierpnia będę daleko :-D
po za tym myślałem raczej o czymś niezależnym od innych imprez
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
mało który weekend spędzam w wawie, ale jeśli z parodniowym wyprzedzeniem będę wiedział o planowanym pedałowaniu, to możecie doliczyć do składu osobowego 4 kółka z mojej strony. oczywiście nie chodzi mi o żadne mirafiori bo to 4 = 2 x 2.

a w temacie masy, to... ja już nie "masuję". według mnie ta impreza uległa nieodwracalnemu przeobrażeniu w niekorzystną stronę. średnio mi się podoba pomysł dołączania do nich. nawet na chwilkę.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Ja też jestem zainteresowana, o ile nie zaczniecie o jakiejś chorej porannej godzinie. Musiałabym dojechać z drugiej strony Warszawy.
Jeśli zmienilibyście termin na niedzielę, to tref też się chętnie zabierze.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ja zawsze jestem chętna, ale weekend mam zajęty :-/ i kolejny też :-/ i cały czas jeżdżę pamiętając o tym, co mi mój kolega rowerzysta z Tychów kiedyś rzekł: "nigdy nie uśmiechaj się jeżdżąc, staraj się wyglądać co najmniej groźnie" ;-)
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
cotti napisał/a:
"nigdy nie uśmiechaj się jeżdżąc[...]" ;-)

o! i ja też tak robię. plucie muchami nie jest wcale aż tak miłe, żeby dla niego ryzykować "cieszenie japy" w czasie rowerowania. :-/
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
Jak byście się kiedyś wybierali na zachód od Warszawy to chętnie dołącze. Do MPK nie dojadę bo mam złe doświadczenia z jazdą pociągiem i droższymi sprzętami w tamte rejony.
Pozdrawiam
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Konkretna propozycja:
Jeźdżę rowerem z Wawy do Grodziska Mazowieckiego z Domaniewskiej. Jakieś 30 km. Trasa fajna, bo wokół Okęcia, z samolotami nad głową. Jak kto chce, mogę go zabrać. Po drodze można też nażreć się śliwek z ogródków działkowych, bo działkowiczów kapitaliści przepędzili, i za rok tam już biurobunkry będą.
Aha, mam 38 lat, i taką też osiągam prędkość maksymalną. Więc bez szaleństw. Zresztą droga głównie wertepami, wzdłuż ścieżki WKD. Powrót może odbyć się Koleją Mazowiecką, która wozi rowery za darmo.
Mogę dzisiaj, lub w przyszłym tygodniu. Start około 19.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
aldek, nie, żebym marudziła, ale pogoda jest mało stabilna...
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Raz w życiu przejechałam się na rowerze z Pruszkowa do Warszawy i nigdy więcej. Nie widzę w tym żadnej przyjemności. Jechałam mniej więcej taką trasą jak Ty aldek.
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Grozi co najwyżej orzeźwiający deszczyk. Tak przynajmniej wynika z icm
Iza, zapytam, co uważasz za rowerową atrakcję? Nie to, żebym zachwalał, ale Okęcie od dzikiej strony jest naprawdę fajne. I „jeziora falenckie” też.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Nie chciałam zabrzmieć złośliwie. Po prostu jeżdżę codziennie WKDką do Warszawy. Na rowerze też wiele razy jeździłam wzdłuż torów. Nawet jeśli są ciekawsze fragmenty w Twojej trasie, to ja wolę w wolnej chwili przejechać się lasem do Podkowy Leśnej na przykład.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Muszę zgodzić się z Izą, jazda wzdłuż torów WKD to średnia atrakcja...
Po za tym start o 19... nie chodziło o jazdę nocną tylko dzienną w weekend.
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Ech, wekendowi rowerzyści :-D .
A z Izą tośmy sobie już wszystko co do torów WKD wyjaśnili, a Tobie podpowiem tylko, żebyś spróbował sobie Okęcie kiedyś objechać. Nie asfaltem. I trochę się na zachód w te hrabskie wertepy zapuścić. Fajne doświadczenie.
Może być w weekend, choć ja akurat w weekendy eksploruje piaszczyste rejony Łowicza. I jeszcze jedno: jazdy nocnej po wertepach też kiedyś popróbuj. Wymaga to co prawda inwestycji w dobre lampy (halogeny, albo specjalne rasowane LEDY, tymi ze sklepów rowerowych to sobie możesz poświecić w pod stołem). Ale, zaufaj staremu, to jest to! Zwłascza, jak Cię spuszczony przez chłopów z łańcucha pies pogoni. :-D
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
aldek napisał/a:
Ech, wekendowi rowerzyści

Tutaj Cię rozczaruję... dość często śmigam z Ochotki do Wesołej na rowerku. 20km w jedną stronę.
Mój pomysł, który rzuciłem w pierwszym poście miał polegać na tym aby utworzyła się jakaś grupka która raz na jakiś czas wyskoczyła by na jakąś ciekawą wycieczkę połączoną z fotografowaniem. Każdy może rzucić propozycję trasy tylko czy w jeździe po godzinie 19, wzdłuż torów kolejki WKD będzie coś atrakcyjnego? Nie chodzi mi o jazdę dla samej jazdy...
Na razie z tego wszystkiego jest więcej bicia piany niż konkretnych, fajnych pomysłów.
aldek napisał/a:
to jest to! Zwłascza, jak Cię spuszczony przez chłopów z łańcucha pies pogoni

rzeczywiście atrakcje świetne, zachęciłeś mnie...
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Zarobiony byłem w tym tygodniu i zleciał że hej.

Niestety jutro trochę deszczy w prognozach. Może faktycznie niedziela?

Co do trasy, to proponowałbym dojazd kolejką do Celestynowa, lasami w kierunku Otwocka, przeciąć wschodnią część Otwocka na północ w kierunku Wiązownej, po drodze mały postój nad Świdrem. No i dalej na północ lasami na Wiśniową Górę.
O może nawet za dużo mi wyszło jak na spacerek na rowerze?

W każdym razie budzę wątek i słucham...
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
heh, ja bardzo chciałabym, żeby po południu słoneczko było, mam plan zrobić dla relaksu trasę wzdłuż rzeki i trochę po Łazienkach...
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Po Łazienkach formalnie nie wolno na rowerze. Nie wiem na ile ścigają, ktoś mi mówił, że przemknąć się można, ale formalnie 'nie lzja'.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Oj, no niedokładnie się wyraziłam, do bramy dojechać - od strony Agrykoli :-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
No to przy następnym wypadzie do Łazienek, to dajcie znać, ja mieszkam rzut beretem od koreańskiej ambasady (no taki dobry rzut...:), zapraszam na herbatę prosto z Anglii jak już skończycie miesiąc miodowy :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach