Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:

Grendel ma (miał) taką fajną stopkę: cieszę się z Twojego zakupu, a teraz pokaż swoje zdjęcia. Zawsze powinien nastąpić moment: sprawdzam!


:) obiecuję pokazać nowe fotki z d200 - zmusił mnie brak lampy do pokochania 50/1.8 i monopodu - ruchliwe fotki nieostre, ale mam parę miodnych kadrów z góralskiej chaty rozświetlonej ogniem paleniska i świecami.
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
lubię jak mogę swobodnie fotografować, ostatnio doszedłem do wniosku że póki co pozwala mi na to tylko analog - cyfra za duża, taka nijaka do codziennego użytku jednak.. jak już złapię to ujęcie które chciałem, i widzę je odrazu (nawet jak nie na LCD to po powrocie do domu w RT) to nie mam tej magii związanej z myślą w głowie: "kurde, mam to! mam nadzieję że wyjdzie. powinno. a nawet jeśli nie.. MAM TO!"
będąc świadomym tej myśli którą bardzo lubię, fotografuję swobodniej na filmie wbrew temu całemu przekonaniu że cyfra mniej kosztuje, że na filmie sie zastanawia przed zdjeciem.. dla mnie wygodny = dobry aparat to właśnie ten, który daje mi radość z fotografowania :-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Hakro, właśnie też to przeżywam... na średnim formacie to nawet fajniej, bo się taśma szybciej kończy i trzeba bardziej selekcjonować ujęcia :-)
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
dobry aparat - jak po całym dniu łażenia i robienia fotek nagle sobie uświadamiam, że coś cieżkiego wisi mi u szyji, a jest już prawie ciemno... :-)
to tak jak z okularami w pewnym momencie się zapomina, że ma sie je na nosie, a ciąglę sie używa, tutaj przeważnie widzi się kadr, sytuacje, przystaje się, kręci automatycznie rolką, zgina palec, spojrzenie na wyświetlacz i idzie się dalej
może dla niektórych ten wyświetlacz psuje amtosfere, ale no cóż ja już jestem dzieckiem świata cyfrowego...
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
dobry aparat to taki, który nie wchodzi mi w drogę
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dobry aparat to... mój aparat ;-)
 
Charli1902  Dołączył: 19 Maj 2008
alkos napisał/a:

A mnie ta cyfrowa łatwość odstrasza. Taka miałka jest.


:-B
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
jorge.martinez napisał/a:
mój aparat

Który? :-P

Acer napisał/a:
dobry aparat - jak po całym dniu łażenia i robienia fotek nagle sobie uświadamiam, że coś cieżkiego wisi mi u szyji, a jest już prawie ciemno... :-)
to tak jak z okularami w pewnym momencie się zapomina, że ma sie je na nosie, a ciąglę sie używa,

Ja tam wolę, jak aparat jest dla mnie zabawką i zabawa nim (nawet bez filmu :-P ) sprawia mi przyjemność.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Stachu napisał/a:
Który? :-P


No wiadomo, że ten, który aktualnie mam w łapie.

Zły aparat, to ten który schowany jest w plecaku, gdy powinien być w dłoni gotowy do strzału.
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
napisał/a:
Co to jest dobry aparat ?


Dobry aparat to je mój ME 8-) Pomimo że co dwie rolki się zawiesza, muszę ściągnąć obiektyw i walnąć nim w drzewo lub kamień żeby odwiesić lustro. To jest świetny aparat i nie mam mu za złe nawet braku AE lock-a.

Jedyny aparat którego wiem że się nie pozbędę.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Pietras napisał/a:
Jedyny aparat którego wiem że się nie pozbędę.

Pietras napisał/a:
i walnąć nim w drzewo lub kamień

Prędzej go "zlikwidujesz" :-P ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
thrackan napisał/a:
Jedyny aparat którego wiem że się nie pozbędę.


Po takiej reklamie to na pewno nikt go nie weźmie :-P
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
jorge.martinez napisał/a:
Po takiej reklamie to na pewno nikt go nie weźmie :-P

Eeee... na giełdzie poszedł już MES z potłuczonym lustrem. Wszystko to kwestia ceny ;-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
thrackan napisał/a:
Prędzej go "zlikwidujesz"


Nie uderzam nim aż tak mocno, poza tym to bardzo wytrzymały aparat ;-) Od dopieszczania mam inne aparaty w tym nowego ME SE.

jorge.martinez napisał/a:
Po takiej reklamie to na pewno nikt go nie weźmie


Czy ktoś tu coś reklamuje ? :-) B.t.w ile jest aparatów na rynku których nie rusza takie traktowanie ? Zapewne niewiele.

[ Dodano: 2008-12-17, 23:38 ]
Trzeba brać pod uwagę to że ME kosztuje 30 do 40zł.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Pietras napisał/a:
Czy ktoś tu coś reklamuje ?


Sentyment reklamujesz. Kto by Ci chciał go odbierać? ;-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Raczej nikt, większość woli ME Supera ;-)

Ja jak normalnie nie przywiązuje się do przedmiotów a z tym ME to wyjątek.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
No ja też się dałem złapać na propagandę MESowoą. Ale czarnego ME z M40/2,8 to bym brał.
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
jorge.martinez napisał/a:
ME z M40/2,8


Świetny zestaw do kieszeni.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach