wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Graf_Zeppelin napisał/a:
wojtek_c napisał/a:

na 10 to jak przypuszczam złota blenda


dokładnie, w rękach szalonej osóbki, która odkryła jak fajnie "puszcza się zajączki", zwłaszcza blendą 160x100:)


Heh, znam to uczucie, też taką mam, mniejszej kupować nie warto ;-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Muszę przyznać, że niezłe portrety focisz. Wiele z nich mi się podoba i nie będę kręcił nosem np na czarne w cieniach bo nie ma tego aż tak dużo by marudzić. Mimo wszystko ciągle foto nr 1 jest najlepsze mz i na prawdę mi się podoba. Mi siłę wyrazu.

To ja z kolei po drążę i zapytam czy coś jeszcze innego focisz, pomijam przykład z makro czy kilka eksperymentów domowych. Coś na miarę zdjęcia nr 1 nie stanowiącego przykładu ze świata portretu. Nie pytam o o to kierując się złośliwością ale tylko by się trochę podroczyć :mrgreen: .
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
Tak, oczywiście, podejmuję wezwanie. I żeby droczeniu było zadość, ciekawy jestem portretu. Kultenowego.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Żadnego wyzwania Ci nie proponowałem, ustosunkowałem się tylko do Twojej wypowiedzi.
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
Odpowiedź wprost tak - focę. Niekoniecznie jednak (jeszcze?) kwalifikują się by się zaprezentować, no i mam ogromną słabość do portretów tej zacnej osóbki.
Jednakowoż robiąc z tego wyzwanie, mam nadzieję, zrobią się szybciej.
Mam nadzieję, że nie jest to przeszkadzające podejście.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Nie traktuj tego jako wyzwania. Wielu lubi się specjalizować w jednej dziedzinie i ważne by w niej się doskonalili. Rób to co lubisz. Chętnie spojrzę na Twoje zdjęcia niezależnie z jakiej kategorii by one nie były. Co do mojego focenia w portrecie to tylko i wyłącznie bawię się weń w charakterze rodzinnym bo kobieta mi marudzi :lol: i raz zaliczyłem sesję w studio dla zabawy.
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
Zatem to kwestia charakteru.
Jednodziedzinowość wydaje mi się nudna. Poza tym - dobry fotograf może i w jedne dziedzinie jest wybitny, ale w reszcie powinien bbyć bardzo dobry. W końcu to światło+odbicie+błona/matryca.
Wyzwanie nie wyzwanie, postaram się zaprząc swoją 10-20.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
I tu się z Tobą zgodzę. Poza ślubami i makro próbowałem chyba wszystkiego :) .
To czekam w takim razie na zdjęcia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach