opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
gebi, no tak, bo zamieściłem po prostu wersję skróconą, ale mam nadzieję że wszyscy przypomnieli sobie ten żart z dłuuuuuuuuugą brodą
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Wracając do kobiet w Ciąży - wiecie u mnie było tej zimy nawet -17*C Więc pewno nie jedna chciała się dogrzać.
Zapewne to były kobiety z wyżu ('86 i '87) takie ostatnio jakieś parcie mają na dzieci.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Nie macie kaloryferów czy innych farelek? :->
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
Cytat
Zapewne to były kobiety z wyżu ('86 i '87) takie ostatnio jakieś parcie mają na dzieci.


Nie strasz :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
uff, moja jest 84, więc parcia już nie ma :-P

można więc spokojnie planować ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
opiszon napisał/a:
można więc spokojnie planować ;-)
Tylko za długo nie planuj, żeby się potem dziecko nie musiało zastanawiać skąd łysą kredkę wziąć :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
piotr_luk napisał/a:
skąd łysą kredkę wziąć :-P

oj niedaleko mi do tego :-P niedaleko

ale to dziedziczne 8-)
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
mygosia napisał/a:
Kuzyn Mygosi napisał/a:
No cóż ... Ja takich "wrażeń" nie mam i nie miałem. A widzę że teraz dosyć często w autobusie są 2-3 wózki z dziećmi a wcześniej tego nie było.

moze jezdzisz w innych godzinach niz kiedys :-D

Tia ... a już pomijam fakt że kuzyn ma problem ze znalezieniem miejsca dla swojego nie tak dawno narodzonego dziecka w żłobku/przedszkolu.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Kuzyn Mygosi napisał/a:
Tia ... a już pomijam fakt że kuzyn ma problem ze znalezieniem miejsca dla swojego nie tak dawno narodzonego dziecka w żłobku/przedszkolu.
Kuzyn Kuzyna Mygosi :-) W Polsce zawsze bylo za malo miejsc w przedszkolach. Nawet za komuny.
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
darius_Er napisał/a:
Ja ostatnio nie wiem czy mi sie wydaje, czy wczesniej nie zwracalem uwagi, ale widze ze ostatnio masa kobiet jest w ciąży !

u mnie jedna nawet po mieszkaniu się pałęta. i to od dobrych ośmiu miesięcy. a wcześniej żadna. kurde, coś w tym jest... :shock:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
darius_Er, hmm, powodów może być kilka


Coś Kolego nabroiłeś i Twoja przyszłość Cię ściga
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
U mnie w okolicach wysyp ciąż jeśli chodzi o mój wiek. 19 lat. Kolega rok młodszy już czeka, kilka dziewczyn z którymi chodziłem do gimnazjum również. 8-) Co się dzieje!

Ale tak patrząc, kiedyś taki wiek był najbardziej odpowiednim. Dziecko będzie zdrowsze jeśli matka będzie miała 19 niż 40.

[ Dodano: 2009-05-11, 17:09 ]
Z psychiką gorzej :evilsmile:
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
darius_Er,
Cytat
Ja ostatnio nie wiem czy mi sie wydaje, czy wczesniej nie zwracalem uwagi, ale widze ze ostatnio masa kobiet jest w ciąży !
A połowa z tej masy to tylko ciąża urojona , czyli za dużo żarcia. ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Arti napisał/a:
dzerry, miał złamaną rękę, to widział dużo złamanych, miał czerwony samochód, widział dużo czerwonych, no to skoro Ty widzisz ciąże........
Ja widziałem wczoraj na podwórku przed blokiem dwoje Murzynów grających w badmintona. A wcześniej nie widywałem. To lepiej pójdę się przejrzeć. Tak na wszelki wypadek. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
ciąża urojona , czyli za dużo żarcia.

tzw. ciąża spożywcza, jak m.in. sama siebie określa moja matka :-D
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
ryve, czyli za miesiąc można się w hyde parku spodziewać nowego wątku z serii "Chwalę się mam dziecko" ? Jak tak to chce być pierwszy i Ci Już Gratuluję!
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
bix: może nawet szybciej. już jestem na ostrym stand-by'u. planowany termin to 29-ty maja. nawiasem mówiąc to tłumaczy dlaczego (znowu) nie będzie mnie na ppd.

a chwalił się nie będę. bo korciłoby, żeby zdjęcia dżuniora wrzucić, a jeśli w ojca się wda, to co jak co, ale fotogeniczny nie będzie. taki lajf niestety :-/

ale dzięki za okazane serce ;-) chociaż na gratulacje jeszcze za wcześnie.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
ryve napisał/a:
jeśli w ojca się wda, to co jak co, ale fotogeniczny nie będzie
ryve, trochę optymizmu, na dzieci patrzy się inaczej
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
piotr_luk: wiem - no przecież żartowałem. kto mnie zna, ten wie, że niewielu takich przystojniaków, jak ja ;-)

a zdjęcia i tak będę wrzucał. ale nie od razu i nie masowo. a już na pewno nie na naszą-klasę ;-)

[ Dodano: 2009-05-11, 19:40 ]
co prawda faktycznie przedstawia moją fizjonomię, ale ten avatar to zmyła.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Ryve, te kawałki ME/MES które masz, możesz połączyć sznurkiem, zalaminować i zawiesić jak grzechotkę nad łóżeczkiem ;-) :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach