xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
squonka też poprę, poza rtcw - single player jest kretyński gdy spróbujesz Enemy Territory :)
 

jagielus  Dołączył: 19 Lut 2008
A co powiecie na Mass Effect i Mass Effect 2. Obie części znakomite...
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
jagielus, oj tak, co prawda dwójki jeszcze nie miałem w rękach, ale z opinii wynika, że pod każdym względem lepsza od jedynki. Jest to najlepszy RPG wśród strzelanek i najlepsza strzelanka wśród RPGów :-B

A jeszcze trzecia część wyjdzie :-P
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Ze wszystkich czterech na krzyż, w które grałem, to w w/w dziedzinie najlepiej i najciekawiej zapadły w pamięć Quaki oraz Operation Flashpoint.
Ta ostatnia za nieliniowość i spory, jeżeli można to tak nazwać, realizm.
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
Call of DUty MW I i II obie oczywiście w multi. W singlu to interaktywny film. ALe miodny oj miodny. Misja w Prypeci pozostaje na długo, tak jak wybuch bomby atomowej. Half LifeII - kurczę, pamiętam że się nawet przestraszyłem parę razy - niesamowity klimat ma ta gra. Poza tym F.E.A.R - jak ktoś lubi takie klimaty. W drugą część nie grałem. Niedawno kupiłem BF BC2 i kompletnie mi nie podchodzi, zwłaszcza Czarek Pe. Może ktoś chce? Tanio sprzedam! ;-)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Ja bym polecił STALKER cień czarnobyla i Stalker czyste niebo. W obydwie grałem obydwie świetne :) Chociaż pamiętam że pierwsze godziny z STALKERM cień Czarnobyla były trudne, bo gra wcale mi nie podchodziła ale później jakoś wszedłem w ten klimat i grę przeszedłem z 5 razy.
 

jagielus  Dołączył: 19 Lut 2008
boober napisał/a:
kompletnie mi nie podchodzi, zwłaszcza Czarek Pe. Może ktoś chce? Tanio sprzedam! ;-)


Można zmienić wersję językową na oryginalną , ja tak zrobiłem. I można pocinać w multi, singla nawet nie odpalałem ;-)
 

Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
Widzę że nikt nie polecał Bioshocka, więc polecam :mrgreen:
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Dwojke? BO po godzinie tak mnie rozboloala od tego glowa, ze odpuscilem...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Gram właśnie w Dead Space, taki horror sci-fi. Rewelacja! Polecam serdecznie.
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
jagielus, aż sorawdzę to multi, oczywiście zmienię najpierw język. Chociaż multi aktualnie to MW2 rulesuje ;-)
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
oraz Operation Flashpoint.
Ta ostatnia za nieliniowość i spory, jeżeli można to tak nazwać, realizm.



http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=545
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ależ w to się grało !!!, nie przypuszczałem że gra może tak wciągnąć, to było piękne, walka z sowietami :lol: , w oddali było słychać zbliżający/zbliżające się:




T 72

albo:

Mi 24

Oddział Delta, Bravo i Alfa - spieprzamy do lasu bo nas rozpie...... :lol:
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Noo... Nareszcie jakiś konkretny głos w dyskusji :mrgreen:
Co prawda grałem również jako żołnierz sowiecki, ale jakoś lepiej się czułem po stronie NATO.
Poza tym te improwizowane akcje, kiedy pod osłoną krzaków przesiadałem się z Zetora do Skody, żeby po wertepach umknąć przed BWP i patrolami Specnazu...
No niezapomniane chwile! :-D
 

maxbreak  Dołączył: 09 Cze 2009
To ja polecę troszkę z innej beczki: Rainbow Six Vegas i Vegas2, takie FPP z elementami taktycznymi, w ogóle wszystkie giery z tej serii, sygnowane nazwiskiem Tom Clancy.
Szczególnie w Vegas 2 takie akcje że łep spaduje ;)
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Jest jeszcze bardzo dobry dodatek



Cytat
Jego akcja toczy się kilka lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w oryginalnej grze


Cytat
Gracz ma możliwość wcielenia się w postać Victora Troske, ex-żołnierza oddziałów specjalnych, który mieszkał sobie spokojnie na wyspie Nogova, aż do czasu niespodziewanego najazdu wojsk sowieckich. Agresja ta zmusiła go do przedsięwzięcia odpowiednich kroków i w ostateczności do pokierowania ruchem oporu.


Dodatek jest trudniejszy (brak sprzętu jakim dysponowało np. NATO)

Cytat
Na graczy czeka tu całkiem nowa kampania, tym razem widziana nie oczami regularnego żołnierza, lecz partyzanta walczącego w obronie swego dobytku


Grałem w Medal of Honor (1 i 2), Call of Duty 2, Half-Life (z dodatkami), Doom 3, Far Cry, ale w porównaniu do Operation Flashpoint to bajki i zabawki :-D .

Cytat
patrolami Specnazu...


Ci byli najgorsi :lol: , znacznie trudniejszy przeciwnik (w gierce czarne chusty na głowie), niż zwykły żołnierz.



Cytat
SPECNAZ (Спецназ) – Rosyjska jednostka komandosów. Od zwykłych rosyjskich komandosów różnią się bardziej brutalnym szkoleniem. Jedno z ćwiczeń specnazu polega na złapaniu kotki, rozcięciu brzucha oraz policzeniu kociąt, lub położeniu dłoni na pieńku, i wbiciu w pieniek saperki z całej siły.


W gierce mamy (możemy kierować wszystkim, jeśli mamy taką możliwość):

Śmigłowiec AH-1 Cobra
Śmigłowiec UH-60 Blackhawk
Odrzutowiec A-10 Thunderbolt (Tank Killer)
Śmigłowiec Mi-17 (Mi-8MT)
Śmigłowiec Mi-24 Hind

Lądowe
M151 A2 Jeep
UAZ 469b
Ciężarówka pięciotonowa M939
Ciężarówka Ural
Ciężarówka Praga V3S
M113 APC


BMP-1

ZSU-23 Szyłka
Czołg z serii M60 Patton


M1A1 Abrams

T55
T72 M1


T80 BV

Wyrzutnia pocisków SCUD


Gdy oberwiemy, to na koniec mamy cytat:

Cytat
Odwaga bywa postrachem dla śmierci, ale i tak kiedyś przegra.
John Wayne


Cytat
Nawet nie zacząłem walczyć!
John Paul Jones


Cytat
Śmierć człowieka bardziej obchodzi innych niż jego samego.
Thomas Mann


Cytat
Nie wchodź na tę droge, jeżeli chcesz dożyć starości.
Pink Floyd


Cytat
Nie wiem, jaka broń będzie zastosowana w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie się toczyć na kamienie i maczugi.
Albert Einstein


Cytat
Nieprawdą jest, jakobym bał sie umierać, chciałym jedynie, żeby mnie przy tym nie było.
Woody Allen


Cytat
Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwało na życie
J.R.R. Tolkien


Cytat
Myślę, że ty, życie, zostawiasz po sobie tyle śmierci. Nie wątpie, że umarlem już wcześniej dziesięć tysięcy razy.
Walt Whitman

Wiele wysiłku idzie na marne, gdy brak czegoś więcej.
Edward Harriman

Ludzie toczą wojny z innymi ludźmi, ponieważ każdy człowiek walczy sam ze sobą.
Francis Meehan

Wojna nie określa, kto ma racje, ale kto przeżył.
Bertrand Russell

Trudno wytrzymać z ludźmi, powtarzającymi że śmierci nie ma lub nie ma ona żadnego znaczenia. Śmierć jest i na pewno ma znaczenie.
C.S. Lewis

Najszybszym sposobem na zakonczenie wojny jest jej przegranie.
George Orwell

Dzielni ludzie są odmieńcami -są słabi na zewnątrz i twardzi w środku.
Lewis Carroll


Cytat
Wojna to zbyt poważna sprawa, aby ją powierzyć wojskowym.
Georges Clemenceau

Nie można powiedzieć, że cywilizacja sie nie rozwija -przecież na każdej wojnie ludzi zabija sie zupełnie inaczej.
Will Rogers

Śmierć jest bardziej uniwersalna niż życie. Każdy umiera choć nie każdy żyje.
A. Sachs

Wojna to szereg nieszczęść, z których wyłania się zwycięzca.
Georges Clemenceau

Ludzkość musi położyć kres wojnie, inaczej wojna położy kres ludzkości.
John Fitzgerald Kennedy

Na wojnie nie ma niczego, co zastępuje zwycięstwo.
Generał Douglas MacArthur

Porażkę należy zaakceptować jako sygnał, że plany nie były sensowne, zmienić je i wyruszyć ponownie, aby zdobyć upragniony cel.
Napoleon Hill

Wyobraźnia to jedyna broń w walce z rzeczywistością.
Jules de Gaultier


Cytat
Wojna to gra rozgrywana z uśmiechem. Jeżeli masz z tym problem, wyszczerz chociaż zęby. Jeżeli i tego nie potrafisz, nie graj dopóki się nie nauczysz.
Winston Churchill

Wojna to jedna z plan, którą zesłał Bóg, aby karać ludzi.
Kardynał Richelieu

Śmierć to niezwykle mroczna i ponura sprawa. Radzę wam, abyście starali się jak najmniej mieć z nią do czynienia.
W. Somerset Maughan

Nie wierzę w los, który spada na ludzi jakkolwiek by działali. Ale wierzę w przeznaczenie, które ich dotyka, dopóki tego nie zrobią.
G.K. Chesterton

Doświadczenie to wymagający nauczyciel -najpierw każe zdać egzamin, a dopiero potem uczy.
Prawo Vernona Sandersa

Sukces odniesiemy tylko wówczas, gdy wyznaczymy sobie w życiu, na wojnie lub czymkolwiek innym, jeden jedyny cel i podporządkujemy mu wszystko.
Dwight D. Eisenhower

Człowiek, który nie umarłby za nic, nie jest godny, aby żyć.
Martin Luther King

Wojny nie można wygrać, tak samo, jak nie można wygrać z trzęsieniem ziemi.
Jeannette Rankin

Jest wreszcie najstarsze i najgłębsze marzenie: wielka ucieczka, czyli ucieczka przed śmiercią.
J.R.R. Tolkien

Doskonalimy się, odnosząc nad sobą zwycięstwa. Musimy rywalizować i musimy wygrywać.
Edward Gibbon

Nadejdzie taki dzień, że rozpoczną wojnę, ale nikt nie będzie chciał brać w niej udziału.
Carl Sandburg

W czasie wojny nie ma znaczenie, kto ma rację, ale kto przetrwa
Anders Russell

Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka.
Włoskie przysłowie

Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Jerzy Waszyngton

To dobrze, że wojna jest tak straszna, inaczej zbytnio byśmy ją polubili.
Robert E. Lee

Moim zdaniem ci ludzie żyliby nadal, gdyby kara śmierci była tam wykonywana.
Nancy Reagan

Wojny nie wyrządzają krzywdy nikomu poza tym, którzy zginęli.
Salvador Dali

Wojna to nic przyjemnego
Barbara Bush


:evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
Cytat
Jedna śmierć to tragedia, milion -statystyka
Józef Stalin


Czesi to jednak geniusze
http://www.gry-online.pl/S046_p.asp?ID=412
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Zaliczyłem również :-)
Do tego trochę nieoficjalnych misji i kampanii.
Jedna nawet lepsza i trudniejsza od oryginałów...
Z co do ZSU Szyłka, to moim zdaniem nie da się z tego strzelać...
Ze scuda to i owszem, ale z kolei nie wiem, dokąd poleciała ta rakieta i dałem spokój.
Zadnego Pentaxa w grze nie stwierdziłem :lol:
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Operation Flashpoint - Red Hammer

Cytat
Operation Flashpoint: Red Hammer. Umożliwia graczom możliwość opowiedzenia się po drugiej stronie konfliktu znanego z oryginalnej wersji gry – dane nam więc będzie zagrać jako żołnierz wierny Związkowi Socjalistycznych Republik Radzieckich. Dwadzieścia całkowicie nowych misji, nowy bohater, w którego przyjdzie nam się wcielić (Dimitri Lukin), dopracowane i bardziej realistyczne głosy rosyjskich żołnierzy oraz cała masa świeżutkich przerywników wprowadzających nas w fabułę to główne atuty tego rozszerzenia


W to jeszcze nie grałem, nie ma go (Red Hammer) w:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5195

ale można pobrać 8-)
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Grałem. Ciekawe misje, trzeba trochę ruszać głową, szczególnie przy konwojowaniu i ochronie pani oficer :-D
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Ja właśnie ze smutkiem zakończyłem Machinarium :cry:
i czekam teraz może twórca zrobi druga cześć
wersja demo
http://machinarium.net/demo/
w całości do ściągnięcia tutaj
<MOD EDIT>Link wycięty</MOD EDIT>
naprawdę POLECAM :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach