Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
mygosia napisał/a:
Kurcze - a o czym faceci by mogli gadać w wątku, aby żądać od nas wpisowego... :roll:


Jak to o czym?! O wpisowym!
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
koralik napisał/a:
Nie to co na naszym jest przecież tyle ciekawych tematów

Co Zosia dwa pokoje dalej dziś miała na sobie, a jaki nowy kolor paznokci miała, ojej, ona miała nowe kolczyki... :mrgreen: :mrgreen: :evilsmile: :evilsmile:
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
Meggido, w jakich ty kręgach się obracasz??? O lakierach do paznokci koleżanek rozmawiało się w szkole podstawowej :evilsmile:

Ale tak na serio - też jakoś pomysłu nie mam o czym by tu można rozmawiać. Ja ze swoimi kumpelami rozmawiam raczej na tematy, na które można by też z facetami rozmawiać, więc sensu zamkniętego kręgu nie czuję.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A ja myślę że znalazłybyśmy parę tematów na które można by spokojnie porozmawiać i niekoniecznie musiałybyśmy znosić dogryzanie naszych kolegów z forum :-P

[ Dodano: 2010-09-30, 10:01 ]
BuR-ToN, no w sumie tak bo o czym innym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
joelle napisał/a:
w jakich ty kręgach się obracasz

Właśnie się zastanawiam czemu trafiam na tego typu kobiety. :shock: I to wcale nie jest śmieszne.
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
Meggido napisał/a:
Właśnie się zastanawiam czemu trafiam na tego typu kobiety. :shock: I to wcale nie jest śmieszne.

Może po prostu nie mają własnych problemów i katastrofą staje się, kiedy koleżanka ma ładniejsze kolczyki.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Meggido napisał/a:
Właśnie się zastanawiam czemu trafiam na tego typu kobiety. :shock: I to wcale nie jest śmieszne.


Nie wiem, może dlatego ze jest ich dość sporo :-P Ja nie rozmawiam o kolczykach i o tym co mają inne moje koleżanki bo mnie to średnio interesuje :-> za to bardzo dzęsto przesiaduje u kolegi w garażu i remontuje z nim auto :mrgreen:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
koralik napisał/a:
kiedyś słyszałam o takiej restauracji że jak mężczyzna chce do niej wejść to musi założyć perukę

Istnieje realnie i ma się dobrze w Radomiu. Nosi nazwę "Baba Jag..." tzn. chciałem napisać "Babie Lato" . ;-)
A jak dobrze pójdzie, to wkrótce zawisną w niej prace radomskich pentaksiarzy :evilsmile: , bo pentaksówka jest tylko jedna i foci... sonówką.

[ Dodano: 2010-09-30, 11:09 ]
Ps. "Baba Jaga" też istnieje pod Radomiem. W niedziele trzeba rezerwować stoliki, bo jest oblegana przez tłumy.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
MarWoj napisał/a:
A jak dobrze pójdzie, to wkrótce zawisną w niej prace radomskich pentaksiarzy :evilsmile: , bo pentaksówka jest tylko jedna i foci... sonówką.


Kurde chciałabym to obejrzeć :-P
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
koralik napisał/a:
Kurde chciałabym to obejrzeć

koralik, nas w perukach? :-D
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
MarWoj napisał/a:
koralik, nas w perukach? :-D


Miałam na myśli wystawę :mrgreen: Ale Was w perukach czemu nie :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
albo o sporcie, albo o autach, albo o piciu, albo o babach. Bez sensu..

ano bez sensu bo trzeba pisać o wszystkich tych rzeczach naraz by miało sens :) czyli o upijaniu bab na meczach piłki nożnej i późniejszych ich zawożeniu autem do miejsca tylko nam znanego :evilsmile:

ale ja już zmykam, bo fotki z szpilkach nie dam sobie zrobić :-P

no chyba, że baby poproszą i postawią kilka ładnych flakonów odpowiedniego trunku :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
To może warunkiem wstępu tutaj będzie aktualne [czyli świeże za każdym wejściem] zdjęcie faceta na szpilkach i w pończochach.

Nie wystarczy z koralikami (to jest jak najbardziej bezosobowe) na szyi :?:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Ale w samych koralikach :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To nie byłoby zbyt estetyczne ;-) (no chyba, że ... :-P )
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Czy któraś z was, kobitki, robi własne kosmetyki?

Parę tygodni temu szukając gliceryny czystej, trafiłam na sklep z półproduktami i... wsiąknęłam :-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
Do produkcji kosmetyków stosuje się zarówno zwierzęce (owcze i świńskie) jak i ludzkie łożyska!


hmm kwestia znaleźć dawczynię :evilsmile:



odmeldowuję się
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
dlugas1982, nie o takie mi chodziło...

Można kupić kwas hialurowowy, liposomy, różne ekstrakty, nawilżacze, witaminy, substancje czynne - wrzucić toto do gotowego kremu, balsamu, szampomu, odżywki...

Albo kupić oleje, masła, emulgatory, substancje czynne i ukręcić samodzielnie swój własny kremik, balsam, zrobić pomadkę ochronną do ust :-)

Wszystko masz dopasowane, na wymiar, wg potrzeb. Do porcji kremu codziennie możesz dodawać cos innego [a to jedwab w płynie, a to elastynę, a to nawilżacz cukrowy - albo wszystko po kropelce :-) ].

Osobiście jestem zachwycona.

Skutkiem ubocznym było to, że postanowiłam wyśledzić co w moich kremach jest odpowiedzialne za tak nielubiany efekt pokrycia twarzy jakby filmem - i wygląda na to, że wszechobecne silikony [co z tego, że dają poslizg, łatwość rozprowadzania, skoro mnie podrażniają i wysuszają].

Na razie zrobiłam sobie tonik z kwasami hydroksylowymi, peeling enzymatyczny, olejek myjący i jakieś dziwne mieszanki, które dziewczyny na forach nazywają "ekspresowym serum" ;-)

Marzy mi sie własny szampon, krem od postaw oraz podkład do twarzy i cienie do powiek :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zupełnie jak z potrawami :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach