mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Proponuje jednak przeczytać najpierw wątek. To nie jest koncert życzeń :roll: :roll: :roll:
 

DeMia  Dołączyła: 17 Cze 2006
Zgłaszam się jako chętna do organizacji PPD w Łebie. Tak, wiem, że tam już w zamierzchłych czasach było PPD, ale powiedzmy sobie szczerze - ilu z nas na nim było? ;p
Ośrodek mam wstępnie upatrzony - ceny na poziomie tych z poprzednich PPD, bardzo dobre warunki lokalowe, stołówka, miejsce na ognisko, świetlica na ewentualne wykłady itp. Blisko morza, jakby ktoś chciał się kąpać ;)
Nie ukrywam, że najbardziej pasuje mi termin 20-22.05, gdyż w pozostałe majowe terminy - poza majówką - mam studia. Aczkolwiek nie jest to warunek ostateczny ;)
Więcej szczegółów podam, gdy będzie trzeba ;)
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Brawo DeMia! Obydwoma rękami głosuję za :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Czyli jak na razie 2 potencjalnych organizatorów mamy.

Czekamy na więcej, aby zrobić ankietę...
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
mygosia, jaka ankieta? Czytałeś cały wątek? ;-)
Syndykat już zatwierdził Radom... :evilsmile:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Tak, Radom tylko 5h, Łeba ponad 8 i nawet pociągi w maju nie jeżdżą.
Kurcze, ciągle nie wiem, czy ja w tym syndykacie jestem czy jednak nie ;-)
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
matb, jak dotrzesz do Bydgoszczy albo Gdanska, to potem juz jakis transport na pewno sie znajdzie :-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Radom to i autkiem przyjemnie z Krakowa można dojechać. jacekh napisał, że syndykat już Radom zatwierdził czyli postanowione jak rozumiem Zdano jest organizatorem. czyli teraz określmy datę i gotowe :lol:

Gorzej że organizator imprezy Zdano nie jest członkiem syndykatu! - Zdano pracuj nad sobą

matb nie masz pewności? Jakby co to na następnym spotkaniu syndykat może przyjąć cię w swoje szeregi :evilsmile:
 

barto125  Dołączył: 11 Lut 2010
Ja też się pisze ;D z okolic Bydgoszczy jestem.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ludzie - spokojnie. Nie zapisujemy się tutaj. Nie wybieramy terminu. Zbieramy propozycje.

Członków syndykatu uprasza się o nie śmiecenie i deptanie trawy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do mnie na żółto piszesz?
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Przez moment miałem ochotę zakasać rękawy i zorganizować kolejne Polish Pentax Days w Karpaczu. Może znajomy by mi deczko pomógł.
Jeszcze nic straconego.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Meggido napisał/a:
Jeszcze nic straconego.

Znaczy się - dopisać Cię? :->
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
mygosia uważaj bo wśród członków syndykatu są też kolorowi :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ale nie ma admina :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
mygosia, ale może być :-P

[ Dodano: 2010-12-07, 19:23 ]
Gosiu tak przy okazji nawet właściciel sziszy jest członkiem syndykatu :evilsmile: syndykat to potęga coś jak Pentax
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Cytat
Znaczy się - dopisać Cię?

Wstępnie tak, ale nie mogę nic obiecać.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cytat
Wstępnie tak, ale nie mogę nic obiecać.

Czyli nie. :roll:
Masz kilka dni do namysłu.
Wybacz, ale nie zostawimy losu kilkudziesięciu ludzi w rękach osoby nie do końca zdecydowanej ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
mygosia napisał/a:
Wybacz, ale nie zostawimy losu kilkudziesięciu ludzi w rękach osoby nie do końca zdecydowanej
czyli myGosia drugi raz PPD nie zrobi :-P
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Meggido napisał/a:
Polish Pentax Days w Karpaczu
to ja bym dojechał...
A może zorganizujemy w Starnbergu – miasto w Niemczech, w Bawarii, w rejencji Górna Bawaria, jedyne miasto i siedziba powiatu Starnberg, około 25 km na południowy zachód od centrum Monachium, nad północnym wybrzeżem jeziora Starnberg, przy autostradzie A952, drodze B2 i linii kolejowej (Monachium – Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck)./lub okolicy byłoby międzynarodowo....i z widokiem na Alpy

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach