woren  Dołączył: 31 Sty 2012
Kupilem aparat na allegro używany z [przebiegiem 7 tyś. Posiadam gwarancje jeszcze rok.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
woren, wysylaj do serwisu.. jak serwis stwierdzi usterke to porzadny negatywny komentarz dla tego allegrowicza + wpis u nas zby ostrzec innych przed nim..
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
Za dnia wyślę do serwisu. Dzwoniąc do apollo powiedzieli ze moze byc taki myk że lampa blyskowa chociaz ze jest zamknieta to się wyzwala, ale tak czy inaczej ma powedrowac do serwisu.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
woren, to bylas jakas specjalna okazja na allegro? mocno zjechal z cena?

[ Dodano: 2012-02-06, 11:16 ]
woren, a probowales w aparacie wylaczyc blysk?
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
W ustawieniach lampy nie ma takiego ustawienia ze lampa jest przekreślona. Sprawdze to jak będe w domu
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
woren,nie trać czasu-wyślij komplet do serwisu.
 
sajetan_tempe  Dołączył: 08 Sie 2008
Ja powtórzę to co napisał sirOpty. Spróbowałbym ze sprawdzonymi i dobrze naładowanymi akumulatorami...

Kiedyś miałem podobne problemy z k200d przy kończących się firmowych bateriach, czasem zdarza się przy kończących się akumulatorach...
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
i jeszcze jedno mi przyszlo do glowy... czy podczas robienia zdjec w wizjerze miga znaczek blyskawicy?
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
Opcja niedoładowanych akumulatorów/baterii odpada.
Jak również ikonka lampy błyskowej nie jest pokazywana w wizjerze.
 

pool80  Dołączył: 03 Sie 2010
Jak by lampa była by niby podniesiona nie powinno dać się ustawić czasu poniżej 1/180 i by w Exifie pisało o lampie. Trzeba być niezłym palantem żeby sprzedawać uszkodzoną rzecz. nie masz mozliwości oddac? Postrasz go sprawą karną. :evil:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
osoba prywatna? to masz prawo do odeslania w przeciagu 10 dni od otrzymania, bez podawania przyczyny + zadac zwortu pieniedzy..
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
A wiec tak. Ostatnia możliwość. Włożyłem baterie AA (posaidam ten baterrypack) i odziwo zdjecia wyszly prawidlowo. Wlozylem akumulator i zdjecia wyszly przeciemnione. j
JUTRO TO SPRAWDZE NA SWIETLE DZIENNYM. GOSC KTORY MI SPRZEDAL MOWILM ZE UZYWAL TYLKO NA BATERYPACKACH. TAKZE OSTATNIA MOZLIWOSC:)
 

pool80  Dołączył: 03 Sie 2010
czyli zasilanie. Heh, jaja. Akumulator oryginalny? może padł, sam aku pewnie ma 6 miechów gwarancji. Choć kiedyś nokja dawała 12 miechów na swoje baterie, No i jeszcze czy to "normalne" w K-R. :?:
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
Akumulator oryginalny. Jak mowil 1 wlasciel rzadko uzywany. Akumulator wytrzymywal ok 300zdjec przez te kilka dni.
Mam jeszcz jedno pytanie, jakie więc baterie kupic??. Moze energizer ultimate lithium??. Takie mozna ładować, czy jest specjalna do tego ładodowarka??
 
mdraht  Dołączył: 08 Lip 2008
sporo osób (ja także) używa Sanyo eneloop i nie narzeka.

Tak przy okazji - dlaczego masz pomiar ustawiony na centralnie ważony? Spróbuj zmienić na wielosegmentowy.
Co prawda zdjęć nie widzę (wszystko mi tu blokują paskudy :-P ), ale widzę wklejonego exif'a - może to to? ;-)
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
woren, 300 zdjec to troszke za malo..
 
brykiet  Dołączyła: 24 Kwi 2009
woren napisał/a:
Mam jeszcz jedno pytanie, jakie więc baterie kupic??. Moze energizer ultimate lithium??. Takie mozna ładować, czy jest specjalna do tego ładodowarka??


Dobre baterie, ale używanie ich może drogo wychodzić - to są tylko baterie jednorazowego użytku, nie da się ich ładować - to nie są akumulatory. Czasami trudno je kupić. Może spróbuj, jak radzą Koledzy, akumulatory Sanyo Eneloop - sprawdzone i dobre :-)
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
brykiet napisał/a:
akumulatory Sanyo Eneloop - sprawdzone i dobre :-)

a zwlaszcza wersja XX
 

pool80  Dołączył: 03 Sie 2010
Tylko dobrą ładownice do tych enelopów
 
woren  Dołączył: 31 Sty 2012
Witam ponownie
A spotkał ktoś się z problemem że znika Wam możliwość ustawienia ISO 100 chociaż że rozszerzone ISO jest włączone.??

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach