rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Pentagram napisał/a:
Na 7:00? Do roboty?
To się zwyczajnie nie da, aż nie sposób skomentować ;-)

Jak się nie da - to 2 godz. wylegiwania :-/
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
Czy to Sopockie molo??
albo molo w Gdyni Orłowo??
Statek na horyzoncie widać więc pewnie to morze
pozdr
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Właśnie tak. Dziś jest stopka, jutro będą wszystkie koszulki tego Świata ;-P

[ Dodano: 2007-09-06, 08:15 ]
mumonzan napisał/a:
Nie, nie, ich muzyka w niczym nie przypominała mydełka:)))
No właśnie widać, że gościu raczej się stara coś sensownego z tej gitary wydobyć. Niech zgadnę - to było coś pod brit rock?
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Wisła to to nie jest na pewno. Jak na moje oko to to jest molo jakieś trójmiejskie, ale nie sopockie. Chociaż z drugiej strony... Tam ciągle coś budują w tym Sopocie to może być (te taśmy biało-czerwone)... ;-P

A jeśli chodzi o zdjęcia, to mi się podoba najbardziej 5. Trzecie rzeczywiście jest fajne z powodu cienia głowy w środku linek, ale to nie przykuwa uwagi tak od razu.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
mumonzan, uważam, że 5 jest kompozycyjnie najlepsza.
W trójce wcale mi się ten krzyż na cieniu nie podoba, za to w 5 i człowiek i cień mają bardzo fajną dynamiczną postawę, widać dokąd zmierzają i nic nie włazi na nich jak w 3 (krzyż, słupek z głowy, 2 gość w tle)
5 wymiata.

gilby
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
mumonzan napisał/a:
Tak 3 z tym cieniem głowy w tym miejscu... to 'robi' to zdjęcie.
3 zdecydowanie, ale nie za cień głowy w tym miejscu, tylko raczej za to że cień niemal od stóp jest na ścianie i pomiędzy nim a właścicielem zachodzi jakaś nieokreślona interakcja ... dla mnie to jedno tworzy spójną całość.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
I tak pewnie kazdy powie cos innego i bedziesz mial nadal problem z wyborem :lol:
Dla mnie 4 jest najlepsza ze wzgledu na swoja tajemnice, naturalnie jakos tak wzrok sam chce chwile dluzej przy niej pozostac
 

SNECZKU  Dołączył: 21 Kwi 2006
Molo w Sopocie po imprezie festiwalowej.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Zecydowanie nr 4 njlepiej trzyma fason!!! Na tej 3 jest jak dla mnie zbyt dużo elementów cień, facet, jeszcze jeden, szczególnie przeszkadzający tu facet w głębi no i kolejny cień w prawym górnym rogu! Za dużo tego wszystkiego kompozycja się rozjeżdża! Co innego nr 4 - spokój i harmonia, słowem bardzo dobre i najlepsze w serii!!!
Tak, tak wybór zdjęć to katorga!
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Zagadka rozwiązana, grohu pierwszy odgadł - to Sopockie molo. Na końcu jest teraz jakaś restauracja i to jest jej tylna ściana.

Nie mogę teraz więcej z pracy pisać, ale dzięki wszystkim za komentarze.
 

zenonblacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Na moj gust rzadzi fotka numer 4. Do tego jest cieplo i ciemno, czyli to co dzwiedzie lubia.
 

zenonblacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Czarnobiale z gitarzysta jest bardzo pr0 - podoba mnie sie. Ostre i wyrazne, swietny kadr i przy tym widac, ze grajek sie wczuwa (przymkniete oczy, pochylona sylwetka, lekki rozdziaw).
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
mumonzan napisał/a:
to Sopockie molo. Na końcu jest teraz jakaś restauracja
:shock: :shock: :shock: To po to trzeba płacić za wejście na molo, żeby na jego końcu zamiast widoku morza zobaczyć knajpę? O w mordę...
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Nie, nie. Jak miniesz restaurację, to widać morze. :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
To zupełnie zmienia postać rzeczy, płacę za wejscie na molo i gdzieś pod jego koniec, na środku szerokości musze minąć amatorów lepszych trunkow [a przynajmniej droższych trunków, bo pewnie normalni ludzie tam nie posiedzą ze względu na ceny].

Czy ja jestem maruda, czy po prostu coś jest nie tak z organizacją wilelu spraw w kraju nad Wisłą?*


*[...] a dołem jakaś lura brudna płynąć usiłuje [...]
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Eee, marudzisz. Ja to bym najwyżej ponarzekał, że za wejście na molo się płaci (choć z tego, co pamiętam, to nie są to zawrotne sumy). To mniej więcej tak, jakbym w Krakowie każdorazowo płacił za wejście na Rynek, dajmy na to.

Uwaga OT: Swoją drogą, przypomniało mi się, że rozmawiałem kiedyś z jednym amerykańskim dziennikarzem, który bardzo narzekał, że Kraków to jest niezorganizowany turystycznie, bo skoro stare miasto jest takie zabytkowe i wartościowe, to się powinno postawić bramki, żeby ludzie płacili za wejście, a w środku zorganizować coś à la średniowieczne miasto. Początkowo starałem się go przekonać, że nie wszędzie wesołe miasteczko jest najlepszym rozwiązaniem, ale szybko spasowałem. Moje argumenty nie docierały.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
ech po co używać argumentów. Trzeba mu było powiedzieć, że za taki pomysł Krakowianie rozerwali by go żywcem i to bardzo powoli posypując rany solą :evilsmile:
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
No to teraz mam wreszcie czas wam odpowiedzieć.
Najlepiej podsumował to
Polar napisał/a:
I tak pewnie kazdy powie cos innego i bedziesz mial nadal problem z wyborem :lol:

Na szczęście nie muszę wybierać, wszystkie fajne :-> . Ale chciałem usłyszeć jak to widzą inni i bardzo dziękuję za komentarze. Najbardziej się cieszę, że chyba po raz pierwszy już jak je robiłem, to miałem świadomość, że to jest świetny moment i że te zdjęcia będą fajne.
Jak teraz na spokojnie jeszcze raz to przeglądam, to muszę się zgodzić z większością, że 4 i 5 są najlepsze.
Może tylko w obronie 1 - wiem, że tam się nic nie dzieje, ale bardzo mi się podoba odbicie światła na deskach 'podłogi'. Gdyby to było na wszystkich, byłyby jeszcze lepsze. A gdybym cofnął się w czasie i posprzątał te biało-czerwone taśmy, to by było idealnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale jakbyśmy się mogli cofać w czasie to fotografia nie byłaby fotografią 8-)

No to na zakończenie jeszcze wersja 'duet', odrzucona przy selekcji, ale cień jest fajny:)

Pozdrawiam,

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
eeeeeeeeeeeeeeee, wersja duet podoba mi sę najbardziej. Najlepsze zachowałes na deser :-)
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
A mnie się najbardziej podoba 5 :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach