opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
izbkp napisał/a:
co to znaczy, że "złotówka poniżej 4k"?

3999zł
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
kx czarny z lornetką JUPITER III za 2190, biały i czerwony za 2299 :)
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
izbkp,

opiszon napisał/a:
izbkp napisał/a:
co to znaczy, że "złotówka poniżej 4k"?

3999zł


Właśnie tak. Przepraszam za skrót. Internetowe gadanie ma to do siebie, że człowiek przełącza się na inny tryb komunikowania ;-)
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
sylwesto napisał/a:
Złotówka poniżej 4k


Złotówkę poniżej 4k - było by pewnie prawidłowo i czytelniej. Co do internetu to racja, coraz więcej skrótów, coraz mniej odmieniania. Sam się na tym niestety łapie. :-)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Makler, Teraz jasne ;) bo przez długą chwilę myślałem, że chodzi o kurs EUR/PLN który akurat na Forexie zbliża się do granicy 1 EUR - 4 PLN :)
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
na początku też tak pomyślałem :-) tylko coś mi nie grało.
 

szakallo  Dołączył: 12 Cze 2009
w bialymstoku w achooo w euro rtv agd jest kx za 1799 z kitem
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
szakallo, i to jest dobra cena! kolorowe też są?
 

szakallo  Dołączył: 12 Cze 2009
Tylko jedna sztuka była a do tego czarna nie wiem jak z resztą kolorów itp.
sam juz miałem kupić ale niestety okazało się że mam inne wydatki
 
KUMM  Dołączył: 26 Kwi 2006
szakallo, a to nie przypadkiem K-m (K 2000) był ?
 

szakallo  Dołączył: 12 Cze 2009
Napewno k-x tylko nie było przy nim ceny i koleś sprawdzał w bazie 2 razy i mówił że napewno 1799 więc nie wiem jak jest
Na stanie miał tylko jeden model pentaxa za 1799 a na półce leżał k-x, wiem że cena z j** i na stronce jest k-m za te pieniądze wiec jak naprawdę jest ????
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Egzemplarz wystawowy, czasem z takich "używek" sklep schodzi z ceną.
 

szakallo  Dołączył: 12 Cze 2009
SeizeThePicture napisał/a:
Egzemplarz wystawowy, czasem z takich "używek" sklep schodzi z ceną.


Akurat tego nie nazwałbym powystatwowym, nie stoi na zwykłej półce lecz jest za szybą i wyglądał nawet na takiego co z 4 osoby by miały w rękach na wyświetlaczu były może ze 3 odciski po palcach wiec raczej mało, a nie wydaje mi się żeby ktoś bawił się w czyszczenie wyświetlacza.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
szakallo napisał/a:
na wyświetlaczu były może ze 3 odciski po palcach wiec raczej mało, a nie wydaje mi się żeby ktoś bawił się w czyszczenie wyświetlacza.


Ja czasem czyszczę naprędce wyświetlacze (oczywiście na zapleczu, jak klient nie widzi) komórek, MP3/4, czy też aparatów. Najczęściej robię to używając krawata :mrgreen:
Sporo nabywców chce oglądać, uruchamiać itd. Potem rezygnują z zakupu a odciski paluchów pozostają. Nie ma lekko sprzedawca takiego sprzętu ;-)
 

kataryniarz  Dołączył: 19 Gru 2009
Nieoficjlanie dowiedziałem się, że K-X z kitem ma być w MM prawdopodobnie za 1800zł :-)
 

el Burakos  Dołączył: 12 Gru 2009
generalnie w sklepach typu MM i S aparaty z polki entry level sa srednio o 400-500 zl drozsze(canon 500D+kit- 3000 zł), ja na przyklad wczoraj bylem w S i tam widzialem D300(body) za 6 klockow :shock: . MM i S to jeden koncern podobno, wiec jak by zmniejszyli ceny to napewno doszlo by ludzi na forach bo to jednak sklepy, gdzie moim zdaniem, kupuje sie pod wplywem emocji bo innego wytlumaczenia na ta drozyzne nie potrafie znalezc.
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
kataryniarz napisał/a:
Nieoficjlanie dowiedziałem się, że K-X z kitem ma być w MM prawdopodobnie za 1800zł :-)


Tylko w którym MM ? Każdy sklep ma swoją własną politykę cenową. Coś co jest tańsze w jednym sklepie, często jest sporo droższe w innym.
 

boober  Dołączył: 28 Wrz 2009
el Burakos napisał/a:
MM i S to jeden koncern podobno

nawet na pewno
el Burakos napisał/a:
D300(body) za 6 klockow
el Burakos napisał/a:
entry level

:shock:
 

kataryniarz  Dołączył: 19 Gru 2009
mdfan informacja z drugiej ręki, postaram się ustalić.
 

el Burakos  Dołączył: 12 Gru 2009
nie chodzilo mi akurat o to ze D300 to entry lvl ale chcialem powiedziec jak duze roznice sa w cenach. fakt ze moja wypowiedz mogla byc zle zinterpretowana :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach