mihra  Dołączył: 19 Maj 2007
No pewnie że pozostaniemy... A mamy inne wyjście jak się kasę utopiło w tak egzotyczny sprzęt jak Pentax? :-P . Trudno. Przepadło i trzeba cierpieć zdziwienie innych czemu akurat to a nie coś z N lub C, że nie wspomnę o budzeniu się pierwotnych instynktów zbieracko-łowieckich jeśli chodzi o obiektywy.
A co do póz i pozek, właśnie to stanowi o atrakcyjności danego środowiska. Lepsze to niż uwalanie początkujących np. przy ocenie zdjęć. Wszyscy tylko gromią i krytykują, ale co zrobić aby było lepiej to nie powiedzą. Najlepiej aby ofiara okręciła sobie szyję aparatem z najciężyszm obiektywem jaki ma i i skoczyła do jakiejś rzeki. Byle głębokiej, bo w płytkiej sobie jeszcze krzywdę zrobi ;)
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
witam wszystkich :)
Dlugo i duzo czytalem potem dlugo sie zastanawialem, bardzo tez wymeczylem sprzedawcow
i wybor padl na K100D...

tak wiec zaczynam nauke :)

:-B
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Dtox.
Wspomagacz browarny jest jak najbardziej wskazany przy nauce - to bardzo dobry pomysł.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Wspomagacz browarny jest jak najbardziej wskazany przy nauce - to bardzo dobry pomysł.

Ale czy akurat dla wiewiórki na detoxie - tu bym polemizował.
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
wsciekla kurka wiewiorka.... dla wtajemniczontch :-D

:-B :-B
 

motoko  Dołączył: 20 Maj 2007
Witam wszystkich!

Dołączyłem właśnie (kilka godzin temu dokładniej) do grona szacownych forumowiczów.

Mimo posiadania cyfrowego sprzętu marki Olympus mam także korpus pentaxopodobny i kilka szkieł do niego (mowa oczywiście o filmie). Z cyfrową stroną mojej fotografii też może być różnie, kto wie co będzie następne, może Pentax?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zapraszamy Motoko, zapraszamy. Zwłaszcza do działu HydePark.
A sprzęt jest w sumie mniej ważny. Liczy się ... no właśnie. Co się liczy?
 

motoko  Dołączył: 20 Maj 2007
 
Michu napisał/a:
Zapraszamy Motoko, zapraszamy. Zwłaszcza do działu HydePark.
A sprzęt jest w sumie mniej ważny. Liczy się ... no właśnie. Co się liczy?


Dzięki Michu! Mącisz u nas na forum, to pomyślałem że ja mogę trochę u Ciebie i kolegów. :mrgreen:
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
To była ta akcja, żeby dac piątaka? Bo nie bardzo wiem, o co chodzi?


Albo przygarnij kropka... nie wiem ;-) Nie no, o ile pamiętam to Ci się zrobiło żal tych,
którzy cierpliwie wysyłali instrukcje do k10d i postanowiłeś im jakoś ulżyć, więc wątek
schowałeś do szafy, a instrukcję umieściłeś na serwerze. Koniec i (przygarnij) kropka...
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
mihra napisał/a:
ciekawe forum.... wpierw witają, a później każą nie zwracać na nikogo uwagi ;)
dziwisz się. Poczytaj forum, a zobaczysz, że w Hyde Parku jest najmniej OT-ów. Wychodzi na to , że to najbardziej konkretny dział na forum. :mrgreen:
 

mihra  Dołączył: 19 Maj 2007
Można by śmiało rzec, iż to wszystko jest jednym wielkim OT :lol:
Dlatego również przychylam się do ryzykownego, aczkolwiek poniekąd słusznego wniosku iż w zalewie OT, odciek netto sensownych informacji może być znaczny ;)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Witam wszystkich,

Także i ja dołączyłem do grona wielbicieli Pentaxa.

Pozdrawiam.
 
Tomator  Dołączył: 30 Kwi 2007
Taaak. Zanim trafiłem w ten wątek - zacząłem od Giełdy, ale może będzie wybaczone.
Od ładnych paru lat siedzę w Minolcie :) analogowej (AF). W ramach poszukiwań rozsądnej cyfry - trafiłem na Pentaxa...... :) ... manualnego... !!! Satysfakcja spora, chociaż z drugiej strony - szybkie życie czasem wymaga szybkich wyników. Więc pewnie za rok, może dwa przyjdzie czas na zderzenie z cyfrą. Chociaż porównując to, co widać w okienku ME z tym, co widać w cyfrówkach.... :(:(
Generalnie nie działam ani artystycznie ani profesjonalnie. Raczej próbuję wycinac kawałki z otoczenia, zwłaszcza żywego....
Tak czy inaczej - z tego małego MES chyba długo nie zrezygnuję, tylko najpierw dopasuję sobie optymalny zestaw szkiełek. Ponieważ to drugie body, o innych zastosowaniach, więc pewnie to, co mam (na Giełdzie) zamienię na kombinację: naleśnik, 50/1,4, 135/3,5. I to powinno wystarczyć. Moze później jeszcze coś około 20 mm.
Póki co - liczę bardziej na własne korzyści tutaj :) bo system dość obcy - zwłaszcza w części manualnej.
Pozdrawiam
Piotr
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tomator, system obcy jest dla nas wszystkich. Np. ja dowiedziałem się wczoraj, że Pentax produkuje aparaty foto! Po prostu szok. I pomysleć, że na forum trafiłem tylko jako miłośnik kolonoskopów.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Np. ja dowiedziałem się wczoraj, że Pentax produkuje aparaty foto!

:shock: to jakiś żart? Ja tu trafiłem jako miłośnik tampaxów.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tomator - witaj :mrgreen: :-B

Michu napisał/a:
I pomysleć, że na forum trafiłem tylko jako miłośnik kolonoskopów.

Tja - są różne zboczenia na tym świecie... :-P

Pozdrówka
Marucha
 

agalys  Dołączyła: 21 Maj 2007
Hi! Jestem tu nowa, mimo, ze Pentaxa mam i uzywam od lat. Z niektorymi osobami tutaj mialam juz mozliwosc poznac sie na I i III PPD, teraz mam nadzieje pokomunikowac sie takze troche przez forum ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kheyyy Aga.
Szkoda, że dopiero teraz tu zawitałaś, ale mam nadzieję, że szybko nadrobisz stracony czas.
Miłej zabawy...
 

agalys  Dołączyła: 21 Maj 2007
Dzięki, postaram sie :lol:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
mam nadzieję, że szybko nadrobisz stracony czas.

Chyba żartujesz? Tu się czas głownie traci ;)

A Agnieszkę witam choć nadal "hejtuję" za BG-10 (chociaż może przerzucę to na Sylwka?)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach