Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
roket, nie, to śmiech politowania :-P Oczywiście pewnie istniały jakieś wojskowe pojazdy w lakierze z połyskiem, ale w teren i na wojnę to one by nie pojechały :-D

sailor9, to wersja seryjna stworzona po to, żeby można było z niej zrobić wersję rajdową (wymóg przepisów).
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Raven,
Cytat
roket, nie, to śmiech politowania :-P
Raczej brak podstawowej wiedzy.
Cytat
, ale w teren i na wojnę to one by nie pojechały :-D
Oczywiście że nie , bo to były pojazdy używane tylko podczas parad wojskowych.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Jakiej wiedzy, chcesz powiedzieć, że jakaś armia używała w boju samochodu świecącego zarówno w dzień jak i w nocy?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Raven napisał/a:
Jakiej wiedzy, chcesz powiedzieć, że jakaś armia używała w boju samochodu świecącego zarówno w dzień jak i w nocy?


Może jako przynęty? Dywersji jakiejś? :-P
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
thrackan napisał/a:
Raven napisał/a:
Jakiej wiedzy, chcesz powiedzieć, że jakaś armia używała w boju samochodu świecącego zarówno w dzień jak i w nocy?


Może jako przynęty? Dywersji jakiejś? :-P

...tak mi się skojarzyło z pewnym niewysokim facetem i jego pewnym wyjazdem w okolice Gruzji :roll:
*puf*

 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
j+,
Cytat
...tak mi się skojarzyło z pewnym niewysokim facetem i jego pewnym wyjazdem w okolice Gruzji :roll:
Bo ten facet miał takie pojęcie o wojskowości jak ten od śmiechu wartej Lancii , najlepsza jest IMHO ta czerwona badziewna lamówka na atrapie. ;-)

[ Dodano: 2009-02-03, 13:00 ]
Dla wszystkich miłośników motoryzacji .
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
roket napisał/a:
Dla wszystkich miłośników motoryzacji
To były pieski maskotki samochodowe nie każdy mógł mieć takiego za czasów PRL-u...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
gucio-59 napisał/a:
To były pieski maskotki samochodowe nie każdy mógł mieć takiego za czasów PRL-u...

a teraz może każdy :-P

ja mam białego na "kokpicie" ;-) (bo w hatchbacku nie da się zamontować na półce tylnej
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
sailor9 napisał/a:
Raven napisał/a:
Wersja wyczynowa:
Auto rajdowe, wyczynowe z czterema drzwiami :roll:
A moim marzeniem (i to całkiem realnym) jest krokodyl turbo aero.
Obrazek




Ja miałem i rozbiłem :cry: To był mój pierwszy samochód. Kiedyś sobie na pewno kupię kolejnego, ech.

[ Dodano: 2009-02-06, 12:19 ]
Panowie, jak to chodziło - na drugim biegu potrafił tak dać po piskach że się smród ciągnął przez 200m po ulicy :evilsmile:
I te podgrzewane siedzenia z regulacją - o niebo wygodniejsze niż w moim aktualnym Oplu Astrze z 97'.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
A ja lubię takim sobie pojeździć z sprzętem foto na plecach... jest nie zastąpiona, a jaka mocny 5,7 KM ma ta APRILIA SR 50 R Factory


Już na dniach odbieramy nowego VW TOURAN 1.4 TSI R-Line /140KM/ takie rodzinne autko do dalekich podróży, ma fajne kółka 225/40 R 18... co planujemy od tego sezonu z Żoną namiot już kupiliśmy i resztę sprzętu turystycznego... Może też się komuś podoba...



[ Dodano: 2009-02-06, 13:23 ]
A mamy do sprzedania na dniach Mercedesa klasy A 1.9 /125KM/ Avangarda 2001 - robionego przez AMG full...


A może coś takiego komuś się spodoba, bo tu w Bawarii tego pełno.

Tu jest tego więcej zrobione w Szwajcarii:
http://picasaweb.google.c...directlink[img]
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
gucio-59, Ja na wypady za miasto , mam coś takiego rocznik 1958 tyle że ten na zdieciu to rocznik 57 mój jest w kolorze khaki i też odrestaurowany.
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
gucio-59 napisał/a:
Już na dniach odbieramy nowego VW TOURAN 1.4 TSI R-Line /140KM/ takie rodzinne autko do dalekich podróży, ma fajne kółka 225/40 R 18... co planujemy od tego sezonu z Żoną namiot już kupiliśmy i resztę sprzętu turystycznego... Może też się komuś podoba...

Dobrze przemyślałeś te koła? Z pudełka efektownego auta nie zrobisz a myślę że komfort hmm... No i ta szerokość opon 225 na silniczek 1,4 powered by downsizing, co z tego że podwójnie doładowany jak to marne 140KM. Moim zdaniem poroniony pomysł, spotkałem gościa co miał tourana na 16'' vel "skoczek" i kupił sharana dla komfortu.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
roket napisał/a:
Ja na wypady za miasto
Śliczny, gratulacje...
 
galant  Dołączył: 12 Cze 2008
slivus napisał/a:
Dobrze przemyślałeś te koła? Z pudełka efektownego auta nie zrobisz a myślę że komfort hmm...


ale gucio-59 to chyba po innych drogach jeździ... bo na polskie to zdecydowanie zbyt niski profil, za szerokie również na polskie koleiny ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
slivus, Niestety te koła są orginalne w R-Line takie dają, 140KM czy to marne...Myślę, że nie wiesz co to jest R-Line...
galant napisał/a:
to chyba po innych drogach jeździ...
No masz rację jeżdżę zdecydowanie po lepszych drogach...
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
Nie mieszkasz w PL czyli sobie ich nie pogniesz :-) Nie chce się zagłębiać w niuanse R line bo nie lubię takich farbowańców i widzę w nich tylko marketing -BMW M rozumiem, TouranR 1.4 nie bałdzo. Chyba że sąsiad ma zwykłego to można się przemęczyć ;-) To tylko moje subiektywne zdanie.
Miliona kilometrów życzę!
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
gucio-59 napisał/a:
No masz rację jeżdżę zdecydowanie po lepszych drogach...


Hejt!
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
A u nas jak zwykle.i komentarz.
Cytat
Poland, country road No.1 Broken down "Żuk" in Łódź area. / Polska, DK1. Zepsuty "Żuk" w okolicach Łodzi
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
slivus napisał/a:
Miliona kilometrów życzę!
Dzięki, może tyle to nim nie zrobię bo wcześniej wymienię na nowszy model... A co do R-Line to jest firma która ulepsza VW jak swego czasu AMG Mercedesy, ja nie lubię niskich aut typu sedan/limuzyna bo to "taczki" i tyłkiem ciągnie się po ziemi... Kocham wysokie auta...bo i wygoda i lepsza widoczność. Na Torana i ten model czekamy od 2 października 2008, jest to najczęściej kupowane auto przez Niemców... :roll:
 
pjak  Dołączył: 28 Kwi 2008
roket napisał/a:
A u nas jak zwykle.i komentarz.
Cytat
Poland, country road No.1 Broken down "Żuk" in Łódź area. / Polska, DK1. Zepsuty "Żuk" w okolicach Łodzi


Coś z tego klimatu
http://www.youtube.com/watch?v=uGD5JsLl6cA

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach