Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
rysiekll napisał/a:
Wracając do tematu wątku polecam video z dodatkiem o nazwie Ubiquity, zapowiada się interesująco ...
Trzeba będzie napisać komendy dla forum, np. "I hate you" :-)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Test Acid2 przechodzą chyba wszystkie rzeglądarki poza IE ;-) Extreme to jest test Acid3, którego jeszcze nie przechodzi żadna. Najnowsza opera dostaje chyba 83/100 a FF niewiele mniej. I co z tego? Testy Acid pokazują zgodność ze standardami, szczególnie CSSem w odpowiednich wersjach. Ale co z tego, ze opera wypada najlepiej skoro połowa stron się na niej krzaczy... Szczególnie te robione pod IE :-/

A co do gazetek komputerowych to w ogóle szkoda gadać. To coś jak telewizja - same powtórki i nic ciekawego. Najbardziej mnie bawi gazetka Internet z płytą zawierającą tylko aplikacje freeware i triale, które można ściągnąc samemu z neta... Losie...
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Ja używam prostego dodatku do szybkiego oglądania EXIFów ( PPM na zdjęciu > właściwości i już )
wtyczka nazywa się FxIF
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
DeKa napisał/a:
Ja używam prostego dodatku do szybkiego oglądania EXIFów ( PPM na zdjęciu > właściwości i już )
wtyczka nazywa się FxIF

Też używałem ale chyba po upgradzie do FF 3.0 przegladarka odrzuciła mi ten dodatek :-( Zainstalowałem coś innego (teraz nie pamiętam nazwy bo to w pracy mam) ale nie jestem zadowolony - otwiera mi nowe okno, dość wolno pracuje a FxIF fajnie i szybo wyświetla EXIFy w okienku właściwości obrazu.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
A mi po updacie na FF3.0.1 wtyczka FxIF (w wersji 0.2.3) nadal działa
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Dla ludzi korzystających z wielu zakładek:

Group/Sort Tabs - nazwa wyjaśnia wszystko.

ColorfulTabs - kolorowe zakładki :-) Domyślnie dla każdej nowo otwartej zakładki generowany jest inny kolor. Można jednak to zmienić i sprawić że wtyczka będzie generowała kolor na podstawie adresu strony.

Obydwie wtyczki w akcji:

 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Właśnie rekonstruuję ustawienia po wykrzaczeniu się dysku. Czy kojarzycie wtyczkę do FF, która pozwala na cofnięcie zamknięcia zakładki? Wciska się f12 i pojawia się ostatnio zamknięta zakładka? Ciężkie jest surfowanie bez tej opcji :)
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
Bez wtyczki: wciskam ctrl+shift+t - o to chodzi?
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
thrackan, Historia -> Ostatnio zamknięte karty :-B
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Pkosela, dobre. Troszkę więcej palców angażuje, ale działa :D
ArturMaly, na najprostsze rzeczy najtrudniej wpaść :)

Dzięki, Panowie!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach