Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
TomaSzSz napisał/a:
rekord na prostej ze zgórka 57 KM/h

Ja pogoniłem na Tamce 54km/h :mrgreen:
mumonzan napisał/a:
jak już skończycie miesiąc miodowy

Skończyłem (sześć lat temu)
mumonzan napisał/a:
zapraszam na herbatę prosto z Anglii

To gdzie i kiedy ;-)
A tak poważnie, w najbliższy łykend jestem na SPD :mrgreen: a później dwa tygodnie w kieracie :evil: Czyli ja najwczesniej się przyłączę dopiero na początku września :cry:
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
tia... a ja wczoraj wprowadzony w stan psychiczny trudny do opisania, ale nie koniecznie pozytywny, zasiadłem na rowerku około godziny 21:00 i pojechałem gdzie oczy poniosą. nie pamiętam dokładnie którędy jeździłem, ale wiem, że byłem na kabatach, w okolicach dworca zachodniego, zahaczyłem o bemowo, wylądowałem na tarchominie (tym dalekim), później była starówka (fajny czas na nocne foty bo może z 10 osób widziałem po drodze), marszałkowska, pola mokotowskie a dalej to już do domciu na ursynowie. wszedłem do mieszkania tuż przed 3 nad ranem. w drzwiach małżonka powitała mnie informacją, że w tzw międzyczasie zdążyła zadzwonić raz na policję i dwa razy na pogotowie (nie zabrałem ze sobą telefonu). licznik pokazywał 72km.

tyłek mnie boli.


od siodełka oczywiście!


nawet fajnie się jeździ po nocy

[ Dodano: 2008-08-13, 22:55 ]
przepraszam, że nikogo na wycieczkę nie zaprosiłem, ale ja jej nie planowałem
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
ryve, a lampki masz?! W nocy to podstawa!
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
no ba! :mrgreen:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
I gitarrra :mrgreen: !
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Wybrałbym się chętnie ale Bielsko to daleka okolica Warszawy :(
Może ktoś chętny na rowerkowanie z okolic Bielska się znajdzie ?
 

Krasio1  Dołączył: 06 Lip 2008
Szczeżę mówąc to od 4 stron jest pie******ie o Szopenie. Może jakiś konkret? Spotykamy sie pod kolumną Zygmunta w sobote o godzinie np. 9 rano i na miejscu umówimy sie gdzie jedziemy bo chyba każdy zna jakieś miejscówki w Wawie.pojezdimy pofocimy wrócimy do domów powiemy na forum że było zajefajnie i tydzień później będzie więcej osób więcej pomysłów i tak dalej a nie od miesiąca nic nie robimy bo każdy chce jechać gdze indziej a innego boli du*a.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Krasio1 napisał/a:
Szczeżę mówąc
ekhm...
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Stszeże muwionc ?
 

Krasio1  Dołączył: 06 Lip 2008
albo coś ustalimy albo będziecie po mnie powtarzać to co napisałem....
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Jak wygląda sprawa ze "zlotem" rowerowym? Nie ma chętnych?
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Krasio1 napisał/a:
Szczeżę mówąc to od 4 stron jest pie******ie o Szopenie

niestety to prawda... rzuciłem pomysł ale oprócz bicia piany żadnych konkretów :-(
Ja tam jeżdżę cały czas tyle, że nadal sam a chciałem z Pentaksiarzami...
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Cześ, rzuć terminem, miejscem i godziną spotkania, to może tak nam się uda spotkać. Ja wyrażam chęć rowerowo-fotograficznego spotkania
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cześ napisał/a:
Ja tam jeżdżę cały czas tyle, że nadal sam a chciałem z Pentaksiarzami...

Kolega z pracy nie chciał, chociaż Cześ bardzo chciał... no to ma chłopak problem z podejściem do lady. Bądźcie czujni, bo Was też mogą zagipsować :evilsmile:

Ja niestety na razie jestem wyłączony weekendowo zbyt skutecznie.
Jeszcze nie zdążyłem po przeprowadzce wszystkich karniszy zamontować, a już bachory jeden ze ściany wyrwali. Do tego dochodzi całe stado innej roboty. Na rower to wychodze z żonką na maks 2 godziny (bo więcej czasu nie ma) i jeździmy po okolicy.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Chmarski napisał/a:
Kolega z pracy nie chciał, chociaż Cześ bardzo chciał... no to ma chłopak problem z podejściem do lady. Bądźcie czujni, bo Was też mogą zagipsować

to są zwykłe pomówienia... :evilsmile:
Zachciało mu się w piłkę grać to teraz bryka o kulach... a najlepsze jest to, że on tylko stał na bramce więc nawet nie biegał :lol:
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cześ napisał/a:
najlepsze jest to, że on tylko stał na bramce więc nawet nie biegał :lol:

Było Ci łatwiej 8-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Chmarski napisał/a:
Było Ci łatwiej

:evilsmile: sam się załatwił p*****!

czemu wygwiazdkowało p i e r d o ł ę ? czy to brzydkie słowo...?

 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Tia... serio? Te wnyki w bramce to też jego sprawka?


:-B
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Proszę mnie tu nie pomawiać o niecne czyny!
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
W zeszłym tygodniu wróciłem z wyprawy po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Co prawda nie udało nam (pewnie dlatego że jechałem z Nikonianką i Panasonianką) dojechać do Krakoł ale planuję 2 podejście. Jeśli będzie jeszcze jakiś ciepły weekend to nawet w tym roku. Jest ktoś chętny?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach