ysiulec  Dołączył: 13 Gru 2008
Chyba Cejrowski ma nawet coś podobnego 8-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Dzerry, w związku z tym, że teraz wszystkie wolne fundusze ładuję w zakup slajdów ( :mrgreen: ), to używam innego patentu filtracyjnego. Biorę gęste sitko z rączką (takie do przesiewania cukru pudru, ale z drobniejszymi oczkami), wsypuję doń porcję yerby, wkładam do sporego kubka i przelewam przez sitko wodę, dopóki nie wypełni ona kubka i sitka. Tak się przez chwilkę parzy ten napój, po czym wyjmuję sitko z wilgotnymi liśćmi, przekładam je do miski na późniejszy użytek, a sam wywar przelewam do termosu. I mam gotowy zestaw poprawiający nastrój :mrgreen:
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Nalezy tak zmodyfikowac regulamin, aby Emeryci nie mieli prawa strzelania fochow.
vesper, Jesteś okrutna. Chcesz mnie pozbawić tej ostatniej możliwości zaistnienia na forum? :-D :-B
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Pentagram, no nie...

Czemu zawsze odchodzić chcą ci, którzy POWINNI ZOSTAĆ?

A jeśli chodzi o podlinkowany wątek i ostatnią przepychankę forumową, to nawet nie próbuję ogarnąć... tej kuwety...
Na szczęście nie muszę.
Wolę iść i spróbować sfotografować coś fajnego 8-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Anno napisał/a:
A jeśli chodzi o podlinkowany wątek i ostatnią przepychankę forumową, to nawet nie próbuję ogarnąć... tej kuwety...
Anno, takie tam przepychanki dużych chłopców na temat ich zabawek ;-)
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Iza napisał/a:
takie tam przepychanki dużych chłopców na temat ich zabawek
Tak właśnie sobie pomyślałam, zanim to odfajkowałam jako "przeczytane" :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Moze zorganizujemy im jakies jajniki do przeszczepu.
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
mygosia napisał/a:
Moze zorganizujemy im jakies jajniki do przeszczepu.

Mygosia, o takim patencie nie słyszałem. Ale podobno obecnie, nawet w małym szpitalu, da się przerobić operacyjnie chłopa na inteligenta. Wycina mu się worek mosznowy i wszywa aktówkę. Medycyna poczyniła jednak znaczne postępy . . . . . :mrgreen:
Pązdrówka z Powiatu - Kuszelas

P.S. A tak na poważnie żegnam Kolegę, z nadzieją, że jednak nie na zawsze
 

qorel  Dołączył: 09 Lis 2008
Pentagram daj spokój i wracaj !!!
Ja to widzę tak, jak bym siedział w kawiarni fotograficznej i przy kawce rozmawiał o fotografii a jak się temat wyczerpie jedziemy dalej chodź by o d.... Maryny. Kawiarnia z natury rzeczy to otwarty lokal i tam też się może zdarzyć jakiś ZENEK MĄDRALA, co na kawę przyszedł bo miał naj bliżej i swoje zdanie musi wygłosić, inaczej go skręci.

!!!! No i zobacz gdzie to dostaniesz jak nie u nas ( nas = forum ):
- POŻEGNANIE ( jak powiedziałem to BŁĄD !!! ) oraz
- herbatka jak i czym,
- owce,
- opona,
- operacje plastyczne i to jest to, informacji technicznych jest co niemiara a teraz forum ewoluuje ku dyskusją bo wszyscy się " znają ", dlatego mamy spory mniej lub bardziej ostre.

Z poważaniem też Piotr z Łodzi.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A ja to widze inaczej.

Para malzenska. Dochodzi do roznicy zdan kto ma pozmywac po obiedzie. Malzonkowie wyciagaja pozwy rozwodowe, po czym podaja sobie rece, zamykaja drzwi.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
qorel, masz absolutną rację, drugiej kawiarni z taką herbatą nie ma. ;-)
ZENEK to nic, ale grupa zasłuchanych w perorującym ZENKU - ekspercie od wszystkiego, trochę rozczula. :->
Jasiek Matacz, na włóczęgę to tylko pistolet i łopata. ;-)
mygosiu, nie strasz mnie, bo przez Ciebie nigdy się nie ożenię. :oops:
vesper, marszałek Foch byłby ze mnie dumny. :evilsmile:

PS Żaba zrobił mi awanturę przez telefon, że uciekłem. :cry:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Nie mówiąc o tym, że jakbyś zdezerterował, to mógłbyś mieć szlaban na następną Chabówkę. :-P I to chyba jest argument :mrgreen:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Pentagram napisał/a:
Żaba zrobił mi awanturę przez telefon, że uciekłem.
I bardzo dobrze :evilsmile:
Rozumiem, że po tej awanturze wróciłeś :?: :-D
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dada, sChabówka?! Jestem pierwszy! :evilsmile:
Iza, na razie jestem na urlopie, czyli rzuciłem się w wir pracy, żeby troszkę odpocząć. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach