bix  Dołączył: 22 Sty 2008
ryve, w avatarze wyglądasz jakbyś był po solidej dawce środków rozweselających.
 
ryve  Dołączył: 14 Wrz 2006
to efekt połączenia "złotego bażanta" (po prawdzie to powinienem w tym miejscu użyć liczby mnogiej) przemyconego przez granicę, mocno schłodzonego w górskim potoku, w którym tuż obok mocno chłodziły się moje stopy. a do tego romantyczne wyznanie (to tłumaczy wyraz twarzy) wówczas jeszcze narzeczonej. nota bene to ona dzierżyła aparat i spust przyciskała.

na szczęście kiedy piwo się skończyło nie wypiłem przemyconego również fomafix'a (nie bywającym w darkroomie spieszę donieść, że to "szybki utrwalacz") bo jeszcze by zadziałał i efekt by się... utrwalił.

a że wszelkie inne przemycone towary, które nawet przy dużej dozie dobrej woli trudno byłoby nazwać produktami spożywczymi uległy wyczerpaniu, musiałem się zadowolić przemyconymi lentilkami. zdjęć dokumentujących spożywanie przeze mnie lentilek za żadne skarby nie odważę się opublikować (nawet reprezentacji polski w piłce nożnej nie strzela takich samobójów).
 

bizon78  Dołączył: 20 Lut 2008
EEE ten tego, to jakby to tu powiedzieć eeeeeeeee.
Bo moja żona to to w ciązy jest hehe i za 6 tyg(mniej więcej) ,no, już, no ,już nie będzie,- normalnie :mrgreen: :mrgreen:
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Bo moja żona to to w ciązy jest hehe i za 6 tyg(mniej więcej)


No to gratulacje :-B :-B
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
ryve, jakby się fomafixem utrwalił to efekt byłby dalece od fotograficznego zamierzenia. Artystycznie!
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
To dobrze, że ustawiłem datę wygaśnięcia swojego tematu bo niedługo byłby problem z rozpoznaniem który wątek jest czyj. Bo wiadomo, że dzieci to wszystkie podobne :mrgreen: Przynajmniej moje mam trójkę i wszystkie do siebie (a co gorsza do mnie i lepsza do żony) podobne.
 

bizon78  Dołączył: 20 Lut 2008
fotostopowicz napisał/a:
Cytat
Bo moja żona to to w ciązy jest hehe i za 6 tyg(mniej więcej)


No to gratulacje :-B :-B


A dziękuję dziękuję :-B
 

marlonka  Dołączyła: 26 Kwi 2009
Trzeba się cieszyć że dużo kobiet w ciąży bo będzie kto miał na naszą emeryturę pracować :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach