screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
To jak zmawiamy? Jest ktoś chętny do złożenia zamówienia? jak nie, to chyba ja będę musiał się poświęcić ;-)
alkos, jeśli wiesz ile będzie kosztowała wysyłka do Polski, to może kasa do Ciebie na paypala, a Ty sam złożysz zamówienie?
Ktoś się orientuje ile będzie kosztowała koperta bąbelkowa i znaczek na "polecony" do rozesłania potem filmów do zainteresowanych (doliczy się do przelewu)?

[ Dodano: 2009-09-13, 13:43 ]
guerilla napisał/a:
jeśli coś zginie, to się sprawiedliwie podzieli między resztę to co jest
Myślę, że uczciwa propozycja.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
screwdriver, myślę, że wysyłka priorytetem po kraju to coś koło 3-3,5 za kopertę ze znaczkiem.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
screwdriver, do mnie taką niedużą kopertą bombelkową, w Polsce (ze stolicy) szło za 3,67zł+10gr, (3,77 zł)
z okolic Krakowa z piorytetem za 3,67zł+50gr (4,17 zł) .

Ale na kopertach ceny nie ma.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
OK, jutro postaram się wracając z roboty zajrzeć na pocztę i zorientować w cenie kopert bąbelkowych i ceny za "polecony", będzie dokładnie wiadomo, ale orientację już mamy.

Alkos, jeśli Ci pasuje przelew na paypala, to daj znać na PW, przeleję Ci kwotę jaka wyjdzie w zamówieniu plus wysyłka, ewentualnie podaj dane do dostawy, to sam złożę zamówienie. Potem doliczymy kopertę i wysyłkę po kraju i będzie można przelać kasę do mnie konto.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
screwdriver, jakby Ci się nie udało, to ja też raczej będę na poczcie więc się zapytam.

:-P
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
darkduch, OK, super, bo u mnie z czasem różnie bywa.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
na wrocław myślę że można w jednej paczce spokojnie a potem sobie pooddajemy.
(ja na bank moge wziąć dla MvA albo Mva dla mnie ;-) )
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
guerilla, jak można to ja też wspólnie.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
To ja mogę do siebie wziąć, bo wiem gdzie każdy mieszka/pracuje z tych listy wrocławskiej i mogę porozrzucać ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
guerilla, i super! Ja myślę, że lokalnie w świętokrzyskiem też sobie poradzimy. Umówmy się, że jak już paczka będzie szła, dogadamy do kogo jedzie osobno. Pozostaje więc tylko poczekać na odzew głównego prowodyra ;-) Alkosa.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Najchetniej wyslalbym jedna duza do kogos - bedzie najtaniej.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
alkos, Dokładnie tak chcemy zrobić. Pasuje Ci przesłanie kasy po paypalu (nawet teraz, dolicz kasę za wysyłkę, albo przeleję Ci później), a Ty zrobisz zamówienie? Później wyślesz do mnie, a ja roześlę do zainteresowanych.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Pasuje Ci przesłanie kasy po paypalu (nawet teraz, dolicz kasę za wysyłkę, albo przeleję Ci później),


W zasadzie pasuje. Ile tego bedzie? Musze obczaic jaki mam limit na karcie.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
28*6 funciakow
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
28*6 funciakow


O rany, no tak. Jestem wykonczony, wrocilem wlasnie z gor...
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
alkos, nie będziemy śmiecić, dogadamy na PW co i jak.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
pieknie to wszystko idzie ;]guerilla, prawie jak za wyprzedazy flood'a :D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Order Number: 3765293
Date Ordered: Monday 14 September, 2009

Products
------------------------------------------------------
1 x Secure Digital High Capacity (SDHC) Memory Card - 8GB Sandisk Ultra - BRAND NEW EDITION = £16.49
28 x Fuji Provia 400X - 120 roll Short/Out Dated (Sept. 2009) - 5 PACK #CLEARANCE = £167.72
------------------------------------------------------
Sub-Total: £184.21
Shipping: £5.95 via # Normal
Total: £190.16



Zeby byla jasnosc, pozwolilem sobie zazyczyc sobie karte za koszty wysylki :-) 8-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Kurs funta do późniejszych rozliczeń:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alkos napisał/a:

Zeby byla jasnosc, pozwolilem sobie zazyczyc sobie karte za koszty wysylki :-) 8-)


A po co ci karta SD? :->

przelewać ci paypalem, przelewem czy może na jedno konto jednej osoby w pl a ona duży przelew do ciebie...?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach