macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
fotostopowicz napisał/a:
Ja właśnie ze smutkiem zakończyłem Machinarium
Świetna gra :-) Jeśli nie grałeś, to zerknij na poprzednie produkty tego developera. Samorost jest świetny ;-)
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
macioh napisał/a:
Świetna gra :-) Jeśli nie grałeś, to zerknij na poprzednie produkty tego developera. Samorost jest świetny ;-)

o wielkie dzięki :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
fotostopowicz napisał/a:
w całości do ściągnięcia tutaj

Czy to legalne? Bo coś mi się nie wydaje.

[EDIT] No cóż, przejrzałem tę stronę i na pewno nie jest to strona z legalnym softem. Mam nadzieję, drogi fotostopowiczu, że za Twoją pracę ludzie jednak płacą, więc nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
bEEf napisał/a:
więc nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe

bEEf tylko mi nie mów, że wszystkie filmy, muzykę jaką masz w swojej domowej bibliotece masz nabytą legalnie, tzn nigdy nic nie ściągałeś z sieci :-P
bEEf napisał/a:
drogi fotostopowiczu, że za Twoją pracę ludzie jednak płacą

za słabe zdjęcia mam :-P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
W Samorosta można za darmo pograć na stronie developera: http://amanita-design.net.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
fotostopowicz napisał/a:
bEEf tylko mi nie mów, że wszystkie filmy, muzykę jaką masz w swojej domowej bibliotece masz nabytą legalnie, tzn nigdy nic nie ściągałeś z sieci

Tak, mam, podobnie jak wszystkie gry i empetrójki. Nie dziwię się, że ludzie się dziwią, przywykłem. Za to kiedyś okłamałem mamę, że to nie ja zjadłem ciasteczka, ale i tak uważam, że mam prawo odróżniać dobro od zła - no popatrz, jaki paradoks.

Przykro trochę, że tak lekką ręką wstawiłeś ten link i nawet nie przyszło Ci do głowy, czy "wypada".

Z góry mówię, że wszelkie dalsze dyskusje o piractwie będę ciął, podobnie jak linki. Za linki dodatkowo po wstążce.
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
bEEf napisał/a:
Przykro trochę, że tak lekką ręką wstawiłeś ten link i nawet nie przyszło Ci do głowy, czy "wypada".

w sumie to zastanawiałem się czy wrzucić ten link, czy to właśnie wypada. Następnym razem nie zaryzykuje :oops:
bEEf napisał/a:
Z góry mówię, że wszelkie dalsze dyskusje o piractwie będę ciął, podobnie jak linki. Za linki dodatkowo po wstążce.

oki będę pamiętał :-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
fotostopowicz napisał/a:
w sumie to zastanawiałem się czy wrzucić ten link, czy to właśnie wypada. Następnym razem nie zaryzykuje

Przywróciłeś mi trochę wiary w ludzkość, bo już miałem foch mode on :-P

Dobra dobra, teraz o grach, panowie i panie :-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
ArmA, Stalker 2, Spore, dostarczone w dzień premiery i oczywiście nie działające bez patcha na którego trzeba było poczekać w przypadku stalkera tydzień a przy ArmA ponad 2 miesiące (patch zajmował 1GB).
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Jeśli ktoś jeszcze chce polecić jakąś fajną grę - proszę się nie krępować. Jeśli ktoś chce posmędzić o złych producentach i dobrych piratach - proponuję odnaleźć odpowiednie forum i tam kontynuować. Jeśli wątek znowu zdryfuję w takie klimaty - zostanie zamknięty.
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Zaraz, jeszcze grałem w Red Faction. Tę pierwszą, bo następnych nie znam. Podobało mi się, że można było wysadzić dziurę obok drzwi i to zastępowało kod czy klucz. Ta cecha chyba była tam nowatorska. Niestety, fabułą niezwykle liniowa, kudy jej do Operation Flashpoint. Ale zagrać można...
Tylko tak dla podenerwowania dodam, że wszystkie grane przeze mnie gry są legalne i pudełkach. Tak jakoś od początku postanowiłem. A że nie gram dużo, raczej sporadycznie i z doskoku, to da się ten trend utrzymać...
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Kolekcja Klasyki za grosze, nie opłaca się ściągać :-B

Kolejna świetna gra od naszych południowych sąsiadów , gra która rozkłada Medal of Honor i Call of Duty na łopatki:



Cytat
Jedna z najlepszych serii gier taktycznych wszech czasów.




Cytat
Pokieruj elitarnym oddziałem komandosów i wykonaj niebezpieczne misje, które zmienią losy II wojny światowej.


http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8roYbuvhgMg
i to ma być śmieszne :lol:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=465

Jedyneczke można ściągnąć za free:
http://www.cdaction.pl/ne...r-za-darmo.html
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
bez przesady... jeśli już coś miałoby rozłożyć na łopatki te wszystkie gry, to mogłoby być jedynie Red Orchestra
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6311
problem polega na tym, że jest to antyteza łatwej i przyjemnej strzelanki...
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Fakt faktem że MOH i COD to typowe gry akcji, oczywiście dobre, ale na dłuższą metę przynudzające (jak dla mnie), to już nie było to coś co miało np. Hidden and Dangerous 2, o O.F nawet nie wspominając :lol:
W najnowsze odsłony MOH i COD nie grałem, mam za słabego kompa :-P

Coś czuje że ta też by mnie wciągnęła :->



Cytat
Gracz staje się dowódcą oddziału żołnierzy „A-team” wchodzącego w skład amerykańskich sił specjalnych. Do wykonania czeka 20 dramatycznych misji połączonych wciągającą fabułą. Pod naszą komendą znajduje się maksymalnie sześciu żołnierzy wykorzystujących ponad 25 broni, w tym słynny karabin M16, wyrzutnię rakiet oraz karabin snajperski. W razie potrzeby możemy także skorzystać z destrukcyjnego wsparcia lotniczego i artyleryjskiego.


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1797
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Jak to powiedział Sgt. Barnes (Tom Berenger) w filmie Pluton
"Dobry żółtek to martwy żółtek" :shock: :mrgreen: :-B
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
To chyba nie bardzo politycznie poprawna wypowiedź... :roll:
Dlatego chciałbym z tego miejsca pozdrowić mego serdecznego druha Tomasza Zółtko :mrgreen:
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
Pograłem wczoraj chwilę w Battlefield Bad Company 2 - Cezary Pazura i s-ka z o. o. intensywnie haftują swoje kwestie k...ami - jak bym oglądał kolejną odsłonę "Psów" Władysława Pasikowskiego. Główni bohaterowie mają przynajmniej swój urok (nie przez te wulgaryzmy), oni po prostu "żyją" a nie zachowują się jak te smętne kukły z Call Of Duty Modern Warfare. Przy pierwszym "obrazku" z gry widać .... "bloom" (ten efekt wyglądający jak by ktoś doszedł celując w ekran) ... ustawienie efektów na minimum minimalizuje ten upierdliwy problem. Umilającym całą zabawę dodatkiem jest destrukcja ... prawie wszystkiego : budynki, ogrodzenia rozpadają się jak trzeba ... jak nie trzeba w sumie też (można zapomnieć o ukrywaniu się za jedną przeszkodą, kiedy nasz przeciwnik dorwie np. czołg). ... cóż będę więcej pisał ... warto tą grę zobaczyć.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Polecam nową grę twórców Stalkera, "Metro 2033", historyjka opowiada o mieszkańcach podziemi pod Moskwą w tytułowym roku, w porównaniu do Stalkera jest dużo bardziej liniowa ale dużo bardziej dopracowana, pod względem graficznym i nie tylko.

W podziemnych miastach wreszcie jest dużo ludzi a nie 4-5 osób na krzyż i to sami "faceci w pancerzach", tym razem są zwierzęta, dzieci,, kobiety itd..

Modele broni są baaardzo szczegółowe i przyjemne dla oka. Gra jest przyjemnie zbalansowana, raz mamy okazję się trochę poskradać, innym razem walczymy z hordami mutantów. Do tego świetne udźwiękowienie i fajne dynamiczne przerywniki z perspektywy pierwszej osoby.


Jedyna rzecz która czasem wkurza to zbyt duże ilości mutantów atakujących gracza na raz. Robi się czasem kompletny chaos i ciężko się połapać co się dzieje i trzeba uważać żeby nie strzelić do swojego towarzysza.

Generalnie gierę bardzo polecam, jeśli podobał Ci się klimat w stalkerze to Metro 2033 także się powinno spodobać, może nawet bardziej.
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Mi się Bad Company 2 podoba, po prostu fajnie się strzela i zaskryptowanie gry jest o wiele mniej męczące niż w CoD, single wymiata, na multi niestety brak czasu

Metro chciałem spróbować, ale wymagania mnie trochę przerażają
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Alyjen, hmm mam intel core 2 duo 8200 (2.6ghz), 2gb ramu, winxp i gf9600gt 512mb. Gram na 1680x1080 anizo x4 i ustawienie na high (jest low,medium,high i very high), gra wygląda świetnie i chodzi płynnie, generalnie tam bardzo dużo dzieje się w pomieszczeniach więc czasem mam wrażenie że chodzi lepiej niż Stalker "czyste niebo".

[ Dodano: 2010-03-29, 09:44 ]
BTW zwróć uwagę na jakich ustawieniach są przeprowadzane benchmarki do nowych gier, rozdielczości full HD anizo i Antyaliasing na x16 i wszystko na Very High na Sevenie na DX 10 lub 11.
Generalnie mam wrażenie, że twórcy gier już nie wiedzą co w nie wpakować żeby gry wymagały jeszcze szybszego sprzętu, albo wymaga to za dużo pracy, żeby się opłacało.
To by było fajne bo po pierwsze jak na razie ta tendencja się utrzymuje, gry wyglądają świetnie a ja od dwóch lat nie zmieniałem karty graficznej i wszytko mi śmiga.

Po drugie gry wyglądają już tak dobrze, że może wreszcie zacznie się z powrotem (jak kiedyś przed nastaniem ery 3d) zwracać uwagę na wielkość i rozbudowanie, fabułę klimat dźwięk itd.

Przykład, nie kontynuowana seria Thief, Bioshock jako upośledzona kontynuacja System Shocka 2, Morrowind i dalsze części Elder Scrolls nie dorastające do pięt wielkością świata z poprzedniego Dagerfalla.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
mam intel core 2 duo 8200 (2.6ghz), 2gb ramu, winxp i gf9600gt 512mb. Gram na 1680x1080 anizo x4 i ustawienie na high (jest low,medium,high i very high), gra wygląda świetnie i chodzi płynnie,

hmm, to może mój też pociągnie na 1024 z obciętym anizo na x2 ;-)
Athlon X2 4850e (2.5ghz), 2gb ram, GF 9500gt

bo się troszkę zmartwiłem wymaganiami (a na razie próbuję Fable - stare, ale że nie mam nic lepszego pod ręką, to w sam raz było na odpoczynek po malowaniu :-P )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach