PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Nie rozumiem o co cała ta dyskusja o kolorach- dopóki nie ma przymusu kupowania różowego ani mnie to ziębi, ani grzeje. A jak ktoś bez kolorowego żyć nie może to wreszcie ma co chciał- a najistotniejsze dla fotografii parametry, jak podejrzewam, we wszystkich odmianach barwnych są identyczne.

[ Dodano: 2010-05-26, 21:39 ]
DVX, chyba kupiłeś różowego, że tak się zżymasz ;-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
PK napisał/a:
DVX, chyba kupiłeś różowego, że tak się zżymasz ;-)


aaa tam. każdy sobie czasem lubi potrollować
:->
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
adriano210 napisał/a:
ja lubię pentaxa za to że jest :D

a ja za to ze jest mój :-P


Do tego taka refleksja zza wody ... tutaj bedac w jakimś miejscu z pentaxem i spotkawszy innego "aparaciarza" z którym jest jakaś zagajka , to gada sie o tym gdzie, co, kiedy i jak foce a jesli czym to w sensie jakiego typu szkła naprzykład a nie z pozycji .. ja mam C/N a ten Twoj biedny pentaczek to co może .... tak ze moze to tez kwestia mentalnosci (tolerancji) :-P
Z reszta idąc zupełnie amatorsko focić dla siebie w okolice planow filmowych , majac DA*50-135 albo nie daj Boże Sigme 150-500 podpieta do K10/K20 z gripem ... jestem tak samo traktowany (przeganiany) jak zawodowi (paparazzi) którzy się tam kręcą 8-)
Tak że biedny Pentaczek daje rade :-B

 

DVX  Dołączył: 15 Gru 2008
andybond napisał/a:
wujek napisał/a:
Stary nie jest, ale młodzik to też nie ;-)

tatsuo_ki napisał/a:
andybond, lepiej zerknij na profil DVX...

No to w takim razie nie mam pojęcia co jest :shock:
A może po prostu Pentax jest dla twardzieli? :lol:
Ostatnio rozmawiałem telefonicznie z kolegą(forumowym) który z wielkim entuzjazmem przesiadł się z Nikona.Ostatnio złapał pracę w jakiejś firmie reklamowej gdzie mają canony.Ton ostatnich wypowiedzi pozwala mi mieć obawy,że zrobili mu pranie mózgu bo ostatnie połączenia zaczął dominować Canon :-/ Ja wiem jedno,że mimo braku AF-a pozostanę przy Pentku.On mi dał radość,komfort użytkowania,odpowiednie szkła(kundle również).Ostatnie moje pstryki na zlocie motocyklowym utwierdziły mnie w przekonaniu że jestem w stanie tym sprzętem zrobić i szybką reporterkę i zdjęcia w ruchu do tego z ładnymi efektami.
Ci którzy szukają systemu idealnego nigdy go nie znajdą a skacząc od Sasa do lasa wpędzają się w niepotrzebne koszty.Ja zmienię system tylko wtedy gdy konkurencja zaoferuje mi np.zoom 14,7-324,8 ze światłem powiedzmy 1,54 :lol: Mam takie wymagania i koniec.W innym przypadku tylko Pentax. :-B

No widzisz tyle się napisałeś a ja powiem krótko - BŁĄDZISZ.

[ Dodano: 2010-05-27, 08:06 ]
adriano210 napisał/a:
ja lubię pentaxa za to że jest :D, :D:D:D

A ja za to że jest niszowy i że mam mozliwość kupna go w tradycyjnych barwach ;-)
 

FraZa  Dołączył: 25 Kwi 2006
Ja uważam że różne kolorystyczne wersje są super zabiegiem marketingowym w dzisiejszych rozwrzeszczanych czasach. Sam się zastanawiałem ale zbyt często robię zdjęcia kiedy chcę być jak najmniej zauważalnym
Nie rozumiem co niektórzy chcą od af w nowych pentaxach - ja podczas półrocznego użytkowania k-xa może ze 2 razy miałem problemy w bardzo słabym oświetleniu, może czasami niezbyt precyzyjny jest ale do użytku amatorskiego czy nawet półprofesjonalnego ( bo przecież do tego są te aparaty) wystarcza
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
A ja kocham Pentaksa za jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i nienaśladowalne
ŁAJDODAJO
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Benek napisał/a:
ŁAJDODAJO
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

:shock: :shock: :shock: nie rozumiem Japończyków...
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Oni z trudem rozumieją siebie :lol:
 
dominik  Dołączył: 19 Kwi 2008
Ta reklama przypomina czasy reklamy prusakolepu :) hyhy :)
A co do kolorków i ich zbawiennego wpływu na życie to nie widziałem do tej pory ani jednego kolorowego pentaksa. Prędzej trafia się srebrna alfa 100 czy canon 300D.
Za to olek puścił fajne pokrowce na lustrzanki, takie z fioletowym podbiciem. Dzisiaj widziałem kogoś z takim i niewątpliwie wyglądało to super, ale aparat był chyba czarny :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
PK, przecież to chłopek z naszych koszulek jest. Znaczy odwrotnie. Chłopek na naszych koszulkach, to z tej kampanii reklamowej jest :-)
Jeszcze fajna reklama (a w zasadzie cała kampania) to jest z taką laską co ma chyba MXa. I z wielbłądem.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
matb, ona Spotmatika ma jakiegoś: http://www.youtube.com/wa...feature=related
 

darmuszka  Dołączył: 14 Lut 2010
Wczoraj pojechałem do wioski Seul do ambasady na głosowanko i na ulicy parka z białym Petaxem. Po prostu miodzik. Pogadałem z Koreanami i temat zakończyliśmy stwierdzeniem że N i C to "syregi"
:-D :-D :-D :-D :-D

dla niewtajemniczonych "syregi" to basura .......... :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
 

Gaclaw  Dołączył: 30 Lip 2008
A rozbijając ten miły offtop: spotkałem Andrzeja podczas pikniku, przy okazji Parady Smoków w Krakowie - miły, sympatyczny i rzeczowy człowiek; Fotografuje dla Gazety Krakowskiej. Z Canona jest zadowolony :)
 

darmuszka  Dołączył: 14 Lut 2010
Canon jest miodzik. Ale jak miałem w 1995 wybór to wziąłem Yashicke 300. To jest dopiero miodzik. Totalna astronomiczna niekompatybilność ze wszystkim......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2010-06-21, 13:03 ]
a teraz jako totalny OT
http://www.youtube.com/wa...CFQMwpAodQ2-HvQ

Samsung rules............. :->
 

DVX  Dołączył: 15 Gru 2008
darmuszka napisał/a:


[ Dodano: 2010-06-21, 13:03 ]
a teraz jako totalny OT
http://www.youtube.com/wa...CFQMwpAodQ2-HvQ

Samsung rules............. :->


Ale kibel...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
DVX, chyba zły link kliknąłeś... tam jest film o telewizorze, nie o sedesie...
 

DVX  Dołączył: 15 Gru 2008
tatsuo_ki napisał/a:
DVX, chyba zły link kliknąłeś... tam jest film o telewizorze, nie o sedesie...

Przecież widze, ślepy nie jestem...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
ale grubiański już za to trochę tak...
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Odezwał się delikatny... ;-)
 

Gaclaw  Dołączył: 30 Lip 2008
Tu można zobaczyć bohatera niniejszego wątku: pierwszy z lewej



żródło

:->

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach