Inżynier  Dołączył: 13 Lis 2006
Planuję Was nawiedzić w czwartek. Dopadniemy z Kuszelasem Pentagrama i zaciągniemy go w rabatki.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Musicie we dwóch, każdy z Was z osobna ma nad nim dużą przewagę masy :mrgreen: .
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Cytat
Dopadniemy z Kuszelasem Pentagrama i zaciągniemy go w rabatki.
Aaaa, nie będę się bronił. Jak jeszcze będziemy mieli jakąś buteleczkę w tych rabatkach, to w ogóle super będzie. :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Aha - ja się pojawię pewnikiem w środę, ale nie wiem czy po południu, czy późnym wieczorem...
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
ja mogę być we czwartek wieczorem.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
z tego co mówi Michu, to ja będę wraz z osobami towarzyszącymi w środę późną wieczorą ;-)
 

wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
my z małgośką planujemy dotrzeć w czwartek w godzinach poranno-południowych.
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
wintermute, a scrabble weźmiecie?
 

wintermute  Dołączył: 18 Cze 2007
się weźmię się
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Wszystko wskazuje,że jeśli jaśnie mi panujący Nadzór Farmaceutyczny pozwoli, to objawię się w czwartek ok. południa. Właśnie dostałem urlop. :mrgreen:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Lubuscy będą wieczorem w czwartek.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
A może koledzy z Ostrowa Wlkp. zmotywują i wezmą ze sobą Sectora :?: :!: ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ooo!
Sector!

No i Sylwiusza nie widzę.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Spinner napisał/a:
A może koledzy z Ostrowa Wlkp. zmotywują i wezmą ze sobą Sectora

A to Sector jest z Ostrowa!?! Co prawda nie miałem sposobności, żeby go poznać (za młody forumowicz jestem) ale troszkę się poczytało i słyszało o nim.
Jeśli tylko wyrazi chęć wyjazdu na PPD to w moim aucie miejsce ma pewne.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
A może koledzy z Ostrowa Wlkp. zmotywują i wezmą ze sobą Sectora :?: :!: ;-)
Jesteś jednym z nielicznych, którzy by byli go w stanie zdopingować, żeby jechał....
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Planuję tez w czwartek się wybrać - jak dobrze pójdzie to będziemy w samo południe :)
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Przy takiej ilości osób, które przyjeżdżają wcześniej, to mało istotna informacja, ale mojsza wraz z mojszymi, przyjedzie w czwartek około południa ...
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
rysiekll napisał/a:
Przy takiej ilości osób, które przyjeżdżają wcześniej, to mało istotna informacja, ale mojsza wraz z mojszymi, przyjedzie w czwartek około południa ...
To nie lepiej zacząć oficjałkę już w tym dniu. ;-)
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
To ja tak po cichutku sobie przyjadę w czwartek, ale jeszcze w piątek od rana do jakiejś 14:00-15:00 będę musiał popracować w Radomiu (już zaplanowałem delegację). Mam nadzieję, że rezerwację dwójki jako jedynki dam radę sobie jakoś załatwić, żeby już przenosin w piątek nie robić. Potem kogoś mi dokoptujecie do pokoju i będzie ok. :lol: No chyba, że od razu mnie przydzielicie do kogoś, byle tylko później d..a nie szczypała, bo po niektórych wpisach wnioskuję, że może być ostro (ktoś tu o proktologu wspominał)! :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:

Postaram się zbytnio nie przeszkadzać koledze Kuszelasowi w "kameralnym poznawaniu ośrodka" (a zwłaszcza tych rabatek)... :mrgreen:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Późna pora więc Spinner nie odbiera ale chyba mogę ogosić że wyjazd z Zielonej w godzinach porannych-czwartek,tak więc ok.godz 14 powinniśmy dotrzeć.
Pozdrawiam Andrzej

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach