tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
w Polskim Radio jest redaktor: Wincenty Pipka
Gada na antenie i nie wstydzi się przedstawić. Magia radia polega na tym, że wszystko co opowiadają sobie trzeba wybrazić, ale głupio mi czasem, tak przy śniadaniu słuchać tego redaktora :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
tref, Toż to staropolska "fajka". Czegóż tu się wstydzić? Przy śniadaniu może nie bardzo, ale po - można zakurzyć pipkę. :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sylwiusz, wiesz - na to nie wpadłam. Ale prawdę mówiąc widzę pewne, hmmmm..., powiązanie ;-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Żeby nie być gołosłownym, proszę dla przykładu wpisać TUTAJ hasło '*cip' i zobaczyć wyniki. Przy okazji można sprawdzić swoje nazwisko - gdzie i jak często występuje.
 

Maciek K1000  Dołączył: 22 Cze 2006
W Krakowie na cmentarzu Rakowickim, przy jednej z głównych alejek można znaleźć grobowiec rodziny Fiutów. Wyobraźcie sobie jak to jest mieć takie nazwisko w podstawówce:

- Kwiatkowski?
- Obecny
- Kania?
- Jestem!
- Fiut?
Cisza...
- Fiut!!!???
- Tutaj proszę Pani.
- No to czemu się nie odzywasz dziecko!?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Maciek K1000, To tylko teraz wzbudza uśmiech, dawniej mogło znaczyś tyle, co "świst".
A czy wstydziłbyś się nazwiska Kiep? Teraz znaczy tyle co pet. A "kiepsko"? Tymczasem dawniej kiep to żeński narząd płciowy. A kiepsko - to coś takiego wielkiego. Kiepski - wiadomo. Dziś tylko się kojarzy z serialem.

Chińczyk goły łeb
Z tyłu warkocz ma
A na dowód, że nie kiep
Da się ciągnąć, da.

 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Maciek K1000 napisał/a:
W Krakowie na cmentarzu Rakowickim, przy jednej z głównych alejek można znaleźć grobowiec rodziny Fiutów. Wyobraźcie sobie jak to jest mieć takie nazwisko w podstawówce:


W moich okolicach to bardzo popularne nazwisko. W podstawówce miałem w klasie trzy osoby o tym nazwisku i jakoś nie było problemów :-) .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na ścianie w pokoju w akademiku wisiał transparent (nie pamiętam) że lubimy, czy też że nie lubimy FiUTa. Ale pamiętam rozwinięcie skrótu FiUT: film i uwentualnie telewizja. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach