argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
mozliwosc zapamietania obiektywow i ich korekcji dla AF
Canon MK marzy się :mrgreen: .
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Fafniak napisał/a:
ja widzialbym taki firmware coby wprowadzil mozliwosc zapamietania obiektywow i ich korekcji dla AF


Dalo by sie zrobic (teoretycznie) znalazlem fragmenty ktore tworza jakies pliki w pamieci aparatu, prawdopodobnie mozliwa stalaby sie dzieki nim edycja "licznika klapniec lustrem" ale nie tylko.

jak napisal slava, az takich zmian powaznych nie planowalem - bo tu naprawde zaczyna sie ryzykowna zabawa.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
oj wiem wiem.....tyle ze canon mial jakis wasia ware....moze i pentax by cos takiego....
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
wasia ware?
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
"Invalid access path. Please try again."
Tak oto samsung dba o klientow :)
Powyzszy napis pojawia sie przy probie sciagniecia firmware do gx-10 od paru dni :)
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Mam sciągnięte 1.21 na dysku w kompie.

Wyślij mi pw z adresem e-mail to Ci podeślę.
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
dziekuje bardzo :) jak milo ze tak szybko ktos z pomoca przyszedl :)
na szczescie mam na dysku 1.20 i 1.21, chcialem zainstalowac sobie 1.21 w samie, ale zawsze sciagam z servera i sprawdzam z tym "pierwszym" release ;) inaczej nie zainstaluje.
Zdziwilem sie ze nie ma :] cos podejrzane jak dla mnie, wiec 1.20 zostanie na dluzej.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
tom napisał/a:
wasia ware?

Zhakowany przez jakiegoś zdolnego Rosjanina firmware do Canona EOS 300D (zwanego też trabantem). W tej pierwszej cyfrowej lustrzance "dla mas" (cena startowa w granicach 1000$) canon programowo obciął wiele przydatnych funkcji wyższego modelu (jakieś synchro na drugą lamelke itp.) - okazało się, że da się to odblokować ;-) . W kolejnym modelu (350) te funkcje były już dostępne oficjalnie :-) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach