rider_85  Dołączył: 10 Gru 2015
Witam wszystkich!
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Pentax'a K-50 z dwoma obiektywami 18-55 oraz 50-200. Aparat nabyłem po wnikliwej lekturze niektórych forów oraz testów ;).
Pozdrawiam
Kamil
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
rider_85, witaj wśród pentaksowej braci. Weź się do robotym rób fotki i je tu wstawiaj (poczytaj o wstawianiu fotek na forum). Gdy masz problemy ( nie tylko z dziedziny foto) to smiało pytaj. Takie to specyficzne forum, że gromadzi fachowców od wszystkiego i nie tylko :mrgreen: . Pzdr.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Witam wszystkich nowych, których jeszcze nie witałem ;-) cześć i czołem :-B
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Witam wszystkich starych, których jeszcze nie witałem - Fenol - nie mogłem się oprzeć :-)
Pozdrowienia Krzysztof
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
zipzip napisał/a:
Fenol - nie mogłem się oprzeć :-)


Jest OK, często to słyszę :evilsmile: :-B
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Fenol napisał/a:
Jest OK, często to słyszę :evilsmile: :-B

Mam nadzieję że XII PPD to przeszłość ;-)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
trochę trwało, anim zostałem "dopuszczony" przez administrację, do forum, ale udało się, za co serdecznie dziękuję i witam wszystkich ;-)
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Eee, teraz to i tak jest łatwiej. Kiedyś to naprawdę trzeba się było nastarać i naprosić żeby przyjęli ;-)
Witamy na forum! :-D
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
cóż.... tym bardziej czuję się zaszczycony, bo człowiek ma tyle pytań a nie wiadomo, które pierwsze zadać ;-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
eR Gie napisał/a:
człowiek ma tyle pytań a nie wiadomo, które pierwsze zadać ;-)

Jak to które? Pierwszym zadanym pytaniem powinno być "Jaka pięćdziesiątka?" :mrgreen:
Witaj na Forum! :-)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
Marek napisał/a:
[..]Pierwszym zadanym pytaniem powinno być "Jaka pięćdziesiątka?" :mrgreen:
[..]

oj, nawet nie wiem, co ta terminologia oznacza :roll:

sama technika nie jest mi obca, choć lustrzanki nie miałem jakieś ... 20ścia lat :shock: a zakończyła się na aparatach zenit i praktica.... wszystko manual, łącznie z lampą, gdzie na obudowie była tabelka do przeliczania przysłony względem odległości i czułości kliszy :-P

obym tylko nie żałował wybranego systemu ;-)
 

Lustro  Dołączył: 10 Lip 2013
eR Gie napisał/a:

oj, nawet nie wiem, co ta terminologia oznacza :roll:

sama technika nie jest mi obca, choć lustrzanki nie miałem jakieś ... 20ścia lat :shock: a zakończyła się na aparatach zenit i praktica....

To jak jeszcze je masz, to już masz pierwsze obiektyw i to najprawdopodobniej pięćdziesiątkę ;-)

eR Gie napisał/a:

łącznie z lampą, gdzie na obudowie była tabelka do przeliczania przysłony względem odległości i czułości kliszy :-P

Po sprawdzeniu napięcia na stopce, też się może przydać :mrgreen:

Witam
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Marek napisał/a:
eR Gie napisał/a:
człowiek ma tyle pytań a nie wiadomo, które pierwsze zadać ;-)
Pierwszym zadanym pytaniem powinno być "Jaka pięćdziesiątka?" :mrgreen:

A nie „Gdzie jest giełda”? ;-)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
Sprzedawać nie mam co, a aby coś dokupić, to muszę odetchnąć 8-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
bakulik napisał/a:
Marek napisał/a:
eR Gie napisał/a:
człowiek ma tyle pytań a nie wiadomo, które pierwsze zadać ;-)
Pierwszym zadanym pytaniem powinno być "Jaka pięćdziesiątka?" :mrgreen:

A nie „Gdzie jest giełda”? ;-)

Ci, którzy jako pierwsze zadają pytanie o umiejscowienie giełdy nie wchodzą w ogóle do wątku powitalnego. ;-)
 
logan78  Dołączył: 22 Gru 2015
Witam ;-)
po długim zastanowieniu i przymierzaniu się do body wielu firm zostałem szczęśliwym posiadaczem k-50 w dualu:-).Nigdy wcześniej nie miałem lustrzanki i tak do końca sam nie wiem czemu od pół roku przymierzałem się do zakupu... no cóż.... Jak na razie mam dużo radochy z poznawania instrukcji obsługi i samego aparatu:-)
Jeśli chodzi o osławioną piędziesiątke na poczatek....to najlepsza jest zimna w kieliszku.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Cytat
Jeśli chodzi o osławioną pięćdziesiątkę na początek....to najlepsza jest zimna w kieliszku.

Ja tam wolę osiemnastkę w negliżu ;-)
Witam - Baw się dobrze - zwłaszcza jutro.
Pozdrowienia Krzysztof
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
niecik woli cztery osiemnastki :-P

powitać ;-)
 
slonio58  Dołączył: 23 Gru 2015
Od kilku dni,moze od tygodnia jestem posiadaczem k-50 i kilku obiektywow...W poprzednim wcieleniu bylem canoniarzem. Mile to byly chwile,ale sie skonczyly,Canona zas zawsze cieplo bede wspominal. Witam zatem wszystkich i jestem pewien,ze milo tu dane mi bedzie i owocnie spedzac czas. Na imie mam Pawel i jestem weterynarzem...Pozdrawiam... ;-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
slonio58 napisał/a:
dane mi bedzie i owocnie spedzac czas.
Jeśli jako owocne można uznać przekowpywanie się przez setki OT-ów, to zdecydowanie tak. ;-) . A canonierzy nie są tu gatunkiem zagrożonym wymarciem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach