gos_los  Dołączyła: 04 Kwi 2016
Witam Wszystkich forumowiczów :)

Z tej strony Gos, od lat posiadaczka Pentaxa K100D- rozkoszne maleństwo.
Kiedyś fociłam wszystko co się da, wszystkim co mam, czyli kitowym obiektywem 18-55mm, ale także Chinon.kiem 70-210mm i 28-50.
Właściwie wszystko nadaje się do gruntownego serwisowania, stąd m.in. moja obecność na forum :) Ktoś z Łodzi poleci sprawdzony serwis? :D

Szykuję się do zmiany pracy i w niej przyda mi się sprzęt do fotografii wnętrz i ooogrom wiedzy, którą mam nadzieję, wydobędę ze zbiorów forum i umysłów forumowiczów. Oczywiście się odwzajemnię :) Co powiecie na wygodną szafę?

Pozdrawiam ciepło i być może do (nieświadomego) zobaczenia na TFV :)
 
RobertAlexander  Dołączył: 04 Kwi 2016
Witam wszystkich , po przerwie spowodowanej kradzieżą sprzętu nabyłem nowy i mogę znowu pstrykać :-) . Pozdrawiam wszyskich
 

Color  Dołączył: 09 Mar 2015
Kerebron napisał/a:
Doczekałem się łaski! :-P Konto aktywne, po zaledwie 25 dniach od rejestracji! :shock: Czy to zwykła tutaj procedura otrzęsin nowicjuszy? A może byłem w tym czasie prześwietlany (nomem-omen) przez "służby"? ;-)

Niestety czasami tak bywa, ale to nie otrzęsiny, bywa, że admini przysypiają ;-)
Moderatorzy są dość czujni... :-)

Kerebron napisał/a:
Tak mi się coś wydawało, że będąc posiadaczem Pentaksa K-50 i rosnącej sterty wszelkich do niego dodatków, znajdę tutaj odpowiednie miejsce do konwersacji. Czy nie? :-)

Oczywiście, że tak. Witaj!
 
huskyzalasky  Dołączył: 25 Mar 2016
Witam wszystkich. Dziękuję za przyjęcie do grupy zakręconej na punkcie pentaxa. Mam nadzieję,że współpraca będzie owocna i obustronna. :-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Och z pewnością!
P.S. Czy "huskyzalasky" znaczy "pies na baby"? :-P :-B
 
huskyzalasky  Dołączył: 25 Mar 2016
Do SlicaR. Skojarzenie super. Ale niestety już nie te lata.Pozdrawiam. :-)
 
FervenT  Dołączył: 12 Kwi 2016
Cześć wszystkim :) Jestem Błażej, mieszkam w Warszawie i mam prawie 30-stkę ;-)
Operuję K-7, który jest moim pierwszym Pentaxem. Zobaczymy co będzie dalej...
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
FervenT, jak zostaniesz na tym forum to systemu nie zmienisz, a zaniedługo zaczniesz używać kliszaków. :mrgreen: Witam
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Systemu nie zmienisz. Możesz zmienić system. Ale to i tak niczego nie zmieni. ;-)

Witam wszystkich nowowchłoniętych! :-D
 

MrRzepa  Dołączył: 13 Lut 2015
System zmieni ciebie.
Uciekajcie póki czas... Ja w zaledwie rok po zakupie Pentaxa zacząłem nabywać pleśniaki... Was może dopaść nawet wcześniej...

Choć może to i lepiej? Będzie miał kto film kupować, więc dłużej będą go produkować :)
 
CzeSlawek  Dołączył: 26 Lut 2016
Witam!
Od dłuższego czasu się tu wybierałem i w końcu się wybrałem :) Operuję aktualnie K-r i moje przyjście tu "zsynchronizowało się" z nabyciem Sigma 17-50 2,8 i ewnetualnym nabyciem K-5 (zobaczymy). Jednak jako rodzic dwójki dzieci jestem mocno ograniczony i mogę głównie przeprowadzać amatorskie sesje z biegającymi dziećmi :) Poza tym posiadam parę stałek analogowych. Kończąc niepotrzebny wywód chciałbym powiedzieć/napisać:

WITAM!
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Witaj CzeSlawek i baw się dobrze. Z Sigmą 17-50/2.8 można wiele zdziałać. A z naszym forum można dużo przeżyć.
 
MaAstro  Dołączył: 07 Kwi 2016
Dzień dobry wszystkim!

Miło mi, że mogę być członkiem zacnego gremium miłośników Pentax-a. Pentax był pierwszą (niestety wypożyczaną) lustrzanką którą robiłem zdjęcia. Później przeszedłem przez Zenita, Minoltę/Sony-A, aby powrócić do korzeni.

Fotografią zajmuję się amatorsko. Głównie paplam się w błocie, czyli uprawiam fotografię przyrodniczą. Lubię czasami uprawiać fotografię uliczną. Oczywiście namiętnie fotografuje również dwie moje dziewczyny ;-) żonę i córkę.

Pozdrawiam
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
MaAstro, witamy! Baw się dobrze. Serce zawsze się raduje na wieść o kolejnym Pentaxianinie.
 

martinis  Dołączył: 01 Mar 2016
Witajcie Forumowicze!

W ostatnich tygodniach, za sprawą nabycia K-5II, który to przyleciał do mnie prosto z kraju kwitnącej wiśni, stałem się świeżo upieczonym pentaksiarzem. Znaczy... pentaksjaninem. Znaczy, tym, no... użyszkodnikiem Pentaxa :-) Którym to zamierzam się w miarę możliwości ambitnie "pobawić" - choć talentu to mi jeszcze brakuje ;-)

Mam nadzieję, że powitacie mnie w swym szacownym gronie :-D
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
martinis, witam serdecznie.
Proponowałbym Ci jednak trochę inne podejście do sprawy fotografii, a mianowicie: "Mam od cholery talentu i właśnie szlifuję umiejętności" :mrgreen:
Pozdrówka - Kuszelas
 

martinis  Dołączył: 01 Mar 2016
Na razie to "więcej sprzętu niż talentu" ;-)
Ale że to fotografowanie hobbystyczne - dla siebie, nie zarobkowe, to... nie przyjmuję krytyki ;-) No, chyba że w miarę powiedzmy konstruktywnej
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
martinis napisał/a:
Na razie to "więcej sprzętu niż talentu"

Chociaż mięśnie możesz szlifować ;-)
 

martinis  Dołączył: 01 Mar 2016
@plwk Słuszna uwaga ;-) Ale do tego celu jakaś większa cegła by się bardziej nadawała, np. K-1 ;-)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Witam, w sumie po raz kolejny ( jak znajdę starego nicka to dam prośbę o usunięcie ), choć teraz zamierzam dłużej tu pobyć.
Co do sprzętu...no cóż kiks poszedł do diagnostyki, czy się da naprawić, więc póki co działam na pożyczonym k200, a w razie za dużych kosztów, myślę nad k50 lub k5 :-) .
Szkła to poza kitowym, 55-300. Na razie :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach