Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Na mnie nie licz. Teraz już chodzę spać normalnie, najwyżej jeszcze z godzinke czy dwie
:roll:
Poza tym wcale się nie zmieniłeś, przynajmniej na avatarze :-P Ja niestety tak
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Awatar się nie zestarzał.
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Jak zwykle wstajesz rano. No a z tym awatarem czy czasem to kiepsko. Jakoś tak niezauważalnie-pomału a może szybko? Pewnego dnia uświadamiam sobie że od dawna w żadnym sklepie nikt mnie nie legitymował przy zakupie piwa :shock: No i z tej frustracji trzeba było sobie zafundowac coś fajnego. No i K-1 wpadł mi w oko całkiem z daleka :mrgreen: Dzisiaj zastanawiam sie po co? Przecież można było pójść do american-nails i by się przedłużyło :mrgreen: Byłoby troche taniej przynajmniej.
No ale liczę na pozytywne aspekty kondycyjne. Bo walka z tym wypasionym sprzętem wymagać będzie treningu. Cóż- przyjemności wymagają poświęceń :roll:
Ciesze się że jestem i że mam ponownie czas pstrykać sobie- malować i takie tam.
:-B
Poza tym już nie palę 8-) Zmiany
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
zipzip, Lufrycy to moja córa :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Vera napisał/a:
Poza tym już nie palę
To najbardziej pozytywna informacja.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Andy_X napisał/a:
Lufrycy to moja córa
A, malachitowa pani. Nic nie pokręciłem z kolorem?
 

basforce  Dołączył: 04 Lip 2016
Witam wszystkich :evilsmile:
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Witaj basforce, pokaż siłę i pieprz dobre kadry! :-P
Okazji nie zabraknie :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Penteusz napisał/a:
Witaj basforce, pokaż siłę i pieprz dobre kadry! :-P
Okazji nie zabraknie :mrgreen:

Penteusz, zamiast witać nowych gości, pomyśl o kowadle :evilsmile:
Dla dociekliwych proponuję hasło "kowadło"oraz http://pentax.org.pl/view...7753&start=4960
Pozdrowienia dla wszystkich nowych, oraz tych, których jeszcze nie pozdrowiłem - Krzysztof
 
FanTom  Dołączył: 07 Cze 2016
Witam.... Pierwszy raz na forum. Mam na imię Tomek i jestem z Gdańska. Pozdrawiam wszystkich.
 
olowek74  Dołączył: 30 Kwi 2011
Cześć.
 
Norda  Dołączył: 26 Cze 2016
Witam Was i pozdrawiam :) Po rezygnacji z 4/3 powoli rozglądam się za Pentaxem.
Tomek z Pucka.
 
adek81  Dołączył: 23 Cze 2016
Cześć, jestem Adam , posiadam K30
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Wspieramy Cię Adam!
 

parmezan  Dołączył: 01 Sie 2016
Cześć,
Właśnie się zarejestrowałem i chciałem się ze Wszystkimi przywitać. Jestem początkującym zdjęciopstrykiem i zarejestrowałem się tutaj, by chłonąć wiedzę.

Pozdrawiam
M.

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
parmezan, witaj i (o)chłoń.
 
wienczyslaw5  Dołączył: 22 Sie 2016
Witam wszystkich gorąco --- jestem Wieńczysław --- nie mam , nigdy nie miałem i pewnie już nie będę miał Pentaxa . Mam nadzieję iż nie zostanę za to zlinczowany .
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
wienczyslaw5, tu nie linczują nikogo. Można focić czym się da. DRUCH, AMI ipodobne też się liczą. A nawet bardziej. Wszak to wyższa szkoła, bo średni format. :-D Pzdr.
 
wienczyslaw5  Dołączył: 22 Sie 2016
Powalos --- a my się czasem nie znamy z Korex-u albo AT ?
A Druha miałem i miło wspominam --- pierwszy aparat w życiu --- tego się nie zapomina :mrgreen: :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na AT nigdy nie byłem, ale na korexie jestem kilka lat. Więc witam Ciebie również tutaj. Na korexie mam w awatarze dopiskę "fan Pentaxa". Jest tu nas jeszcze kilku co udzielają się na korexie. Pzdr.
P.S.
Gdy chcesz odnieść się konkretnie do kogoś, to kliknij w jego nick i wstawi Ci go pogrubionego do tekstu. Możesz to zrobić w dowolnym momencie pisania. :-) :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach