Perkoz_1  Dołączył: 16 Lut 2011
Kuszelas napisał/a:
Perkoz_1 napisał/a:
Otóż dlaczego się tak bynajmniej w Lublinie ( a może i w całej Rzeczpospolitej) dzieje, że jak idę z Pentaxem na szyi to gawiedź postronna tak na mnie się dziwnie patrzy?

Też tak kiedyś miałem. Ale potem zauważyłem, że ludzie na mnie dziwnie patrzą niezależnie od tego czy mam swojego PENTAXA czy nie. Po namyśle doszedłem do wniosku, że to po prostu ja sam dziwnie wygądam i przestałem się tym przesadnie przejmować. Jeżeli Twój awatar Perkoz_1 ma coś wspólnego z rzeczywistością, to przyczyna nie leży pewnie po stronie kasetki.
Po prostu "Olej Lorenza" i spokój :mrgreen:


OK. Skapowałem. Daliście mi do zrozumienia, że mój avatar wam się nie podoba i macie z tego powodu koszmary :-? W najbliższym czasie go zmienię na real. Tylko muszę gangol ubrać i u prof-foto fotkę "legitymacyjną" sobie strzelić bo tak u mnie jakoś jest, że to ja wszystkiemu i wszystkim pstrykam foty i mojego pyska z tego powodu na jakiejś fotce znaleźć nie mogę :-( Za grzyba nie mam. No chyba, że w kasetce znajdę samowyzwalacz który do niczego jak na razie nie był mi potrzebny.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Perkoz_1, jeśli chodzi o avatar, to tylko niegroźne żarty :-D
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Perkoz_1, sorki. Nie zmieniaj awataru. Żartowałem sobie tak niewinnie.
Ale w tej sytuacji zastanawiam się nad zmianą swojego. Jest ci u mnie w archiwum fotka na ORWO-CHROMIE przedstawiająca mój kontrafekt bez prawej górnej jedynki, w pełnym uśmiechu. Muszę to tylko zeskanować. Dzisiaj jezdem w pracy, ale jak nie zapomnę, to jutro to zrobię :mrgreen: .
Pozdrówka - Kuszelas
 

Perkoz_1  Dołączył: 16 Lut 2011


Może taki avatar będzie Wam się bardziej podobał? :evilsmile:

PS. Stokrotne dzięki dla Zdano za zaproszenie na PW na PPD. Może się spotkamy !!!!! Jutro się wyjaśni czy dostanę urlop na 21.05 i czy będziecie mieli okazję porównać czy real jest zbieżny z avatarem :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Gwoli wyjasnienia rodowodu:
DA LTD i kity WR mam z Wietnamu, FA (nie tylko LTD, FA50 też) z Japonii, K-5 Filipiny, MZ5N- Japonia, MZ10 -Filipiny, MZ-30- Filipiny, Optio750Z - Japonia, S4i - Filipiny, AF540 FGZ - China, czyli Taiwan, reszta to starocie-wszystko made in Japan. Pozostałych sprzętów nie-pentaksowych nie wymieniam :-P
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Dada napisał/a:
DA LTD i kity WR mam z Wietnamu, FA (nie tylko LTD, FA50 też) z Japonii, K-5 Filipiny, MZ5N- Japonia, MZ10 -Filipiny, MZ-30- Filipiny, Optio750Z - Japonia, S4i - Filipiny, AF540 FGZ - China, czyli Taiwan

Jakiż piękny szlak bojowy... Przywiozłeś coś z Mandżurii?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Enzo, nie zapominajmy o Korei ;-)
 

Perkoz_1  Dołączył: 16 Lut 2011
Enzo napisał/a:
Dada napisał/a:
DA LTD i kity WR mam z Wietnamu, FA (nie tylko LTD, FA50 też) z Japonii, K-5 Filipiny, MZ5N- Japonia, MZ10 -Filipiny, MZ-30- Filipiny, Optio750Z - Japonia, S4i - Filipiny, AF540 FGZ - China, czyli Taiwan

Jakiż piękny szlak bojowy... Przywiozłeś coś z Mandżurii?


Też to zauważyłem. Czyli 10 odcinków serialu "Pacyfik". Tom Hanks wymięka. :mrgreen: Ale się porobiło na tym Forum.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Perkoz_1 napisał/a:
Tom Hanks wymięka. :mrgreen:

To było piekło... Do dziś mnie prześladuje drżący paluszek Filipinki.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Jedni szabrowali miecze samurajskie, inni sprzęt fotograficzny. :roll:
 

Perkoz_1  Dołączył: 16 Lut 2011
Enzo napisał/a:
Perkoz_1 napisał/a:
Tom Hanks wymięka. :mrgreen:

To było piekło... Do dziś mnie prześladuje drżący paluszek Filipinki.


Mnie jakoś nie ruszył ten serial. Może dlatego bo jestem zakochany w "Band Of Brothers". To jest dla mnie obraz najgorszego piekła. To tak a'propos.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
opiszon napisał/a:
nie zapominajmy o Korei
Niestety Ciamciang ma juz innego właściciela. :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jasiek Matacz napisał/a:
kto będzie na PPD od Czwartku?

Zaglądnij do wątku na ten temat -> http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=34836
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Uwaga, uwaga, wolne miejsca na PPD.
Jedno lub dwa.
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Ja chętnie.
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Jasiek Matacz, a choćby i ja bedę przed południem, zanim pawgra i Dada wytelepią sie z rabatek w plener :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Dada nie ma zamiaru chadzać po rabatkach, zwłaszcza z pawgrą. :-P Dada spokojnie przyjedzie w czwartek i na pewno będzie się grzecznie zachowywał co najmniej do piątku. I nic mu się nie będzie telepało. :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Uwaga, uwaga, jest wolne miejsce na PPD.
 

eass  Dołączyła: 03 Lip 2010
Dopłata poszła ;-)
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
Ja tez dopłaciłam :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach