White  Dołączył: 31 Paź 2008
Z Mordorem też tylko brakuje oka Saurona na horyzoncie :mrgreen:
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
kulten napisał/a:
mam skojarzenia z Mordorem
Hehe, właśnie oglądam Władcę Pierścieni :->
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
132.Jedna z najładniejszych prac jaką pokazałeś.Według mnie oczywiście.Podoba mi się ta kolorystyka i to łagodne przejście od morza do nieba.Ma klimat i trafia do mnie.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Fajnie, że trafia bo się obawiałem odbioru pokroju: wygląda nienaturalnie :) .
 

Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
Ilekroć zaglądam do Ciebie, tym bardziej mnie zaskakujesz. Za każdym razem myślę, że lepiej już nie można, a tymczasem szczena opada mi coraz niżej.. A z Mordorem to załatwiłeś mnie już na amen...
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
jesteś bezwzględnie niezawodnie niesamowity. wgniatasz w ziemię do poziomu wód gruntowych
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
cerfes napisał/a:
jesteś bezwzględnie niezawodnie niesamowity. wgniatasz w ziemię do poziomu wód gruntowych


Bardzo miłe słowa za które serdecznie dziękuję. Ogólnie dziękuję każdemu, kto zabrał głos tutaj niezależnie czy przychylny czy nie. A zatem :-B po jednym dla każdego. Dla mnie mleko :mrgreen: .

133. Polaryzacyjny jak zawsze ale do tego ND B+W 110 czyli bardzo ciemna sprawa. f8 295s ISO 100 Gradient Map w PSie. Główny cień jest naturalny, chmurki też. Szkoda, ze to Forum nie ma czarnej oprawy :-/ .

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
133 monumentalnie wygląda skała, robi wrażenie. Nie jestem przekonany do końca co do zaciemnionego dołu. Ogólnie na plus.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Każdy postument musi mieć swoją podstawę :lol: . Dzięki.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Nie ma sie do czego przyczepic. Pozostaje wiec ogladac :) :-B
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Dobre do bólu,a z tą podstawą to użyłeś dobrego argumentu. :-)
 

diablo1  Dołączył: 08 Kwi 2009
133-to jak dla mnie najgorsze twoje zdjecie,wiem i wszyscy to wiedza ze robisz naprawde dobre fotki,ale to do mnie nie przemawia,ale to tylko moje zdanie i nie bierz tego do siebie
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
No szacuneczek :-)

Dla mnie 133 jest bardzo dobre - przemyślany kadr i świetna obróbka. Ciemny dół plus cien od skały to jest to !!!! Poprzednie zdjęcie też doskonałe :-B
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
nie no rewelacja!
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
133. Hm a na tych skałkach są jakieś drogi wspinaczkowe wyznaczone? Bo fajnie te formacje wyglądają;)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Serafion napisał/a:
133. Hm a na tych skałkach są jakieś drogi wspinaczkowe wyznaczone? Bo fajnie te formacje wyglądają;)


Nie ma ale co jakiś czas ktoś tam wchodzi i skacze do wody. W efekcie czego jeden osobnik już z wózka nie zejdzie (Anglik)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Wspinaczka niebezpieczny sport.. skoki na główkę na płyciźnie jeszcze niebezpieczniejszy;)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
133.bardzo dobra!Polecam śledzącym ten wątek zapisanie obrazka i przejrzenie w InfranViu.Jest ostrzejszy i ma czarne tło.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
133. Bardzo ładne, widać że dopracowane i dużo uwagi poświęcone jednemu klapnięciu
 

incogutto  Dołączył: 25 Gru 2008
być może ktoś ci to pytanie zadał
nie wiem
co robisz z tymi zdjęciami?lądują w szufladzie czy krążą po innych forach
czy może zarabiasz nimi bo przecież nadają się do tego znakomicie
wiesz jak nie lubię twoich ortodoksyjnych czasem poglądów
ale naoglądałem się ostatnio fotografii które kompletnie mi się nie podobały a wisiały w różnych londyńskich galeriach
za twoje foty ludzie powinni płacić
nieważne czy za wstęp na wystawę czy za możliwość kupna i powieszenia w domu odbitki
noooo dawno tak nikomu nie pokadziłem
zaraz jeszcze się przeniosę do mila-wozaczyńskiego

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach