vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
dsk napisał/a:
Tamrona 70-300 (za mniej niż 400 zł !), to kazałeś mi najpierw publicznie napisać na forum, że Ci sprzedaję i udzielam oficjalnej gwarancji rozruchowej na tyle i tyle dni.

serio? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
A potem wysłać skan lub zdjęcie potwierdzenia nadania od razu po wysłaniu, chociaż miało dotrzeć na drugi dzień. Pamiętasz?

Paranoja nie jest wskazana przy takich transakcjach. 8-)
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
vertiico napisał/a:
a waga się zgadza?


3,3 Kg, nie wiem ile dokładnie waży d90 z 18-105

dsk, człowiek się zmienia ;-) , z metzem poszło już dość szybko. D90 odebrał bym bez problemu gdyby sprzedawca odbierał fon i odpisywał na maile ... jako, że milczy moje zaufanie spadło do 0%

vertiico napisał/a:
dalej koles nie odbiera?

zaraz zadzwonię do jego "matki" i się wszystkiego dowiem.

argawen napisał/a:
Czego oczekujesz od Nas ?

już na początku napisałem, oczekiwałem tylko pomocy jak napisać maila do allegro itp, jako, że sprawa się "rozwinęła" przybyło trochę szczegółów (przez które dowiedziałem się, że można sprawdzić paczkę komisyjnie przy naczelniku itp)


dsk napisał/a:

Nie można też przeginać w drugą stronę, tak uważam.

czyli najprościej odebrać (nie narażać się obcej osobie bo jeszcze się na mnie obrazi) a później żałować do końca życia ?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
MateuszG napisał/a:
a później żałować do końca życia ?

e tam do końca życia
odebrałbyś przy pracowniku poczty, jakby się okazało że w środku cegły o wadze 3.3kg, to byś zgłosił na policję - przecież dane gościa masz
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
dzwoniłem teraz na ten drugi nr. oczywiście można się było tego spodziewać, tel. wyłączony (odbiera poczta głosowa) :-/

nie ma nawet jak poinformować, że chce odesłać paczkę i prosić o jej kolejne wysłanie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
MateuszG napisał/a:
3,3 Kg, nie wiem ile dokładnie waży d90 z 18-105

Pytanie powinno brzmiec: Ile wazy cegla ;-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Cegła waży kilo i pół cegły przecież.
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
dobra, napisałem maila, mam nadzieję, że odpowiedzą jeśli nie to zostaje przy pentaxie :lol:


widzę, że los nie chce żebym Was opuścił i zdradził pentaxa :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
MateuszG napisał/a:
widzę, że los nie chce żebym Was opuścił i zdradził pentaxa

no ba :!:
kup jakiegoś zgrabnego Pentaxa + smacznego naleśnika to chęć na d90 przejdzie od razu
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
MateuszG napisał/a:
3,3 Kg


Troche duzo.

mygosia napisał/a:
Ile wazy cegla


Wlasnie mialem to napisac :-P
 

tomasi  Dołączył: 16 Wrz 2009
Czy ja wiem czy dużo? W sumie to powinien być komplet, dochodzi ładowarka, te wszystkie kable i intstrukcja- zapewne nie wcale taka lekka. No i ta torba.
To co? Do sklepu i ważyć zestawik w pudełku. ;)
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
Też mi się wydaje, że trochę za dużo waży ta paczka, wielkośći jest jak na tym zdjęciu ( tylko, że owinieta czarną folią)

 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
MateuszG napisał/a:
wiecie może czy jest możliwość "nakazania" szybszej odsyłki bez zbędnego czekania 14 dni ?

zdaje się, że możesz pójść na pocztę i oni wtedy opisują to na Twoją prośbę (z podpisem) jako "adresat odmówił przyjęcia przesyłki" - coś kiedyś tak robiłem, o ile pamiętam
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
robiłem tak wielokrotnie przy niechcianych poleconych
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Cytat
cegła budowlana ma stały wymiar (dł*szer*wys) 25x12x6,5 cm i waży w stanie suchym!!! - pełna 1,8kg, kratówka 1,50kg, klinkierowa wypalana z gliny 1,9kg.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Przesyłka miała być z możliwością sprawdzenia,brak kontakty ze sprzedającym :-/ .Ja bym się nie zastanawiał czy mam zapłacić.Niech wyślę jeszcze raz.
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
aparat waży - 700g
szkło 480 g
a ile reszta to nie mam pojęcia :)

dany napisał/a:
Ja bym się nie zastanawiał czy mam zapłacić.Niech wyślę jeszcze raz.

dokładnie
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
napisałem 2 maile na 2 konta mailowe (z jednego dostawałem odpowiedzi a drugi jest z danych allegro)

czekam jutro cały dzień, jeśli nie dostane odpowiedzi idę w piątek na pocztę z prośbą o odesłanie paczki.

PS. z drugiej strony niezłe z nich Hardcory ... paczka za 3k bez żadnych ubezpieczeń (zadeklarowań wartości) itp. widać, że mają to gdzieś.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
MateuszG napisał/a:
PS. z drugiej strony niezłe z nich Hardcory ... paczka za 3k bez żadnych ubezpieczeń (zadeklarowań wartości) itp. widać, że mają to gdzieś.

Nie chcę być złośliwy, ale po co ubezpieczać cegłę?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Słabo wypalona może być krucha ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach