plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może potrzebne korekty zostały wstawione w oprogramowanie bez możliwości samodzielnej regulacji.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
przecież to się miało robić automatycznie na podstawie wskazań czujnika WB
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
mam nadzieje ze bedzie automatycznie bo to przydatna rzecz
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Blesso dzięki za relację :-B I fajne fotki :mrgreen:

mygosia napisał/a:
Lepiej na tym wyjdziemy jak zalozymy wszyscy lokate na 3/6 miesiecy i dostaniemy na moj gust wiecej niz Apollo by nam dal...

Racja! Jedna rzecz mnie dziwi: Apollo mówił o centali w Niemczech? Przeciez centrala Pentaksa na Europę przeniosła się do Paryża :!: Albo to przejęzyczenie albo nie wiem ;-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
macioh, Ty gwiazdorze
Zawsze gdzieś mnie wtyrkną :-P Ale teraz przynajmniej nie mam (?) zdjęć w dziwnych pozycjach :-P Generalnie bardzo fajne spotkanie - swojsko było.. :-)



filmy się kręciło..



dyskutowało..



i prezentowało




Z punktu widzenia kasetkowca:

K-7 to małe, zgrabne body, które świetnie leży w ręce. Jest cichutki, ma spory wizjer który można jeszcze powiększyć muszlą (nie ma winietki :-) ), a do tego ładnie prezentuje się z pleśniakami :-) Na AF, szumy i inne tego typu "p*****" nie zwracałem uwagi. Jedyną rzeczą która mnie drażni w tym korpusie, to wyciąganie karty. Mam nadzieję że po przyzwyczajeniu się, nie będzie stwarzało to większych problemów.

Odnośnie nowego kita - ma dużo lepszy feeling niż stary. Pierścień zmiany ogniskowej jest szerszy i działa bardzo płynnie (nie ma tutaj mowy o dużym oporze przy małych zmianach).

No i miałem zapiętą do MESupera FA* 28-70 :mrgreen: Kapitalne szkiełko :-)
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
jorge.martinez napisał/a:
Blesso napisał/a:
- możliwe, żę K20 zostanie wycofany z rynku.


Jak interpretować tę wiadomość?


Docelowo mają być dwa modele K2000 (potem następca K3000) i K7. K2000 to będzie nowa nazwa Km.

K200D już nie jest produkowany, a K20D koncówka.

info od Apollo

[ Dodano: 2009-07-07, 23:22 ]
macioh napisał/a:
Jedyną rzeczą która mnie drażni w tym korpusie, to wyciąganie karty. Mam nadzieję że po przyzwyczajeniu się, nie będzie stwarzało to większych problemów.


Ja tam nie miałem problemu z włożeniem i wyciągnięciem karty. Może taki sprytny jestem... ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
shap napisał/a:
Docelowo mają być dwa modele K2000 (potem następca K3000) i K7. K2000 to będzie nowa nazwa Km.

K200D już nie jest produkowany, a K20D koncówka.


No to widzę, że forum przerzuca się na Samsungi :-P
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja mam z wczoraj takie zdjęcie:
http://matb.ovh.org/index.php?showimage=105
 

No Quarter  Dołączył: 12 Lut 2008
Wczorajsza modelka była jednak dużo lepsza ;-)
 

meehaw  Dołączył: 21 Paź 2007
No Quarter napisał/a:
Wczorajsza modelka była jednak dużo lepsza ;-)


Ja akurat uważam inaczej, ta Wrocławska była nie w moim typie :)

 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Ja od siebie dodam że jestem zachwycony k7 :-D
Szkoda tylko że musiałem się zwijać i nie zostałem na forumowym piwku... ale jeszcze będzie okazja ;-)
Zdjęcia później jak znajdę czas by do nich siąść.
 

meehaw  Dołączył: 21 Paź 2007
piter_76 napisał/a:
No Quarter, meehaw, nie sądzicie, że te dziewczyny mogą też czytać ten wątek i może być im przykro widząc tego typu teksty? :-/


piter_76, masz rację, delikatnie zmieniłem mojego posta, jednak mimo to uważam, że stwierdzenie, że jedna z modelek komuś się bardziej podobała, w żaden sposób nie oznacza, że ta druga była brzydka (i nie powinno być nikomu przykro... gusta i gusciki są różne :) ).
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Czym można otworzyć RAWy z k7? Bo LR nie czyta :-/
 

meehaw  Dołączył: 21 Paź 2007
TTomek napisał/a:
Czym można otworzyć RAWy z k7? Bo LR nie czyta :-/


Ja otwierałem tym:
http://www.isl.co.jp/SILKYPIX/english/dsp_rc.html
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
TTomek napisał/a:
Czym można otworzyć RAWy z k7? Bo LR nie czyta
Dziwne, bo u mnie otworzył je bez problemu (wersja 2.4, przy imporcie konwertował w locie do dng).
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
macioh, no ja właśnie próbowałem w 2.4 i nic... Spróbuję potem bo zaraz z domu wychodzę. Ale właśnie się uploaduje filmik :-D . Pewnie jak wrócę to dam linka na forum ;-)
 

shap  Dołączył: 06 Kwi 2007
nemo napisał/a:
Fotoceny dały 4% :->


Jeśli dobrze pamiętam treść kuponu rabatowego to rabat dotyczy szkieł Sigmy i to tylko do końca lipca. Możliwy jest rabat 4% lub raty 0%. Pan z Fotoceny wspominał też, że można zawsze potargować się o dodatkową zniżkę (mówił w kontekście Sigmy).
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Film: http://www.youtube.com/watch?v=SnYMtfdwHyE
obiektyw Pentax 50 1.7 (chyba A) od macioha :-P
Całość na pełnej dziurze ;-)
 
jungli
[Usunięty]
TTomek,

Jak smiesz pokazywac zdrajce z tym zoltym bleeeee! :mrgreen:

No coz, mnie to nie rusza jakos, nadal bede zdania, ze aparatem sie robi zdjecia no alem coz, kazdy lubi co innego...

hej
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
jungli, mi się tam filmy bardzo spodobały :-D zresztą wrzucam właśnie drugi tylko ma ~600 Mb więc trochę to zajmie ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach