sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
ale bez względu na to za co przepraszam, to i tak Was cały czas zapraszam.

Też :)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Spox, mam złamaną rękę, i cena mnie też poraziła, ale jeszcze nie wiem czy jadę.
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
yusuf napisał/a:
Jestem coraz bliżej ugody z żoną, ale zastanawiam się, ile dzieci będzie, bo chętnie bym zabrał wszystkie moje 3 dziewczyny, w tym jedną 4 lata, a drugą 0,5 roku
Hmmm, ja też skłaniam się ku zabraniu swoich trzech niewiast, w tym jedna 6,5 a druga 3 :D ... wygląda na to, że może być sporo dzieci ...

P.S. Ile zostało czasu na bezpieczny zapis? Co prawda decyzja zapadnie na dniach, ale dla 4 trzeba by jednego pokoju ... :->
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
No i wreszcie finalizuje się PPD :-D światełko w tunelu mojej coraz bardziej irytującej codzienności w pracy - szkoda tylko że to jeszcze cztery miesiące...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Zdano napisał/a:
Każda dodatkowa doba pobytu: 50,00 zł, wyżywienie we własnym zakresie w restauracji.
czy to oznacza, ze za dwa dni może byći 150zł z tym że drugi dzień wyżywienie na własną rękę?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
To oznacza, ze jak ktoś chce przyjechać wcześniej( czyli od środy, czwartku itd.), to zapłaci za dobę 50 zł. Wyżywienie we własnym zakresie.
Nie wiem jak to mogłeś inaczej zinterpretować
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Jeśli jest napisane że doba kosztuje 100zł a każda następna 50zł to nie wiem jak można to zinterpretować tak że za dwie doby płaci się 200zł, tylko spytałem bo dla mnie to nie jest jasno napisane :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
Jeśli jest napisane że doba kosztuje 100zł a każda następna 50zł to nie wiem jak można to zinterpretować tak że za dwie doby płaci się 200zł, tylko spytałem bo dla mnie to nie jest jasno napisane :-P

niewystarczająco jasno :?: :roll:
Zdano napisał/a:
Termin - 20-22.05.2011r. (koszt pobytu: 200,00 zł z wyżywieniem)
____________________(dzieci do lat 12: 70,00 zł z wyżywieniem)
(...)
Każda dodatkowa doba pobytu: 50,00 zł, wyżywienie we własnym zakresie w restauracji.
Dzieci do lat 12 mają noclegi bezpłatne.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Eldred, ale z wyżywieniem.
Termin - 20-22.05.2011r. (koszt pobytu: 200,00 zł z wyżywieniem)

[ Dodano: 2011-01-30, 16:20 ]
Osobiście uważam, ze cena jest OK. Warunki bardzo dobre.

[ Dodano: 2011-01-30, 16:23 ]
Jeszcze pytanie do Zdano.
Wyżywienie to: piątek kolacja, całodzienne w sobotę. A co z niedzielą ? Śniadanie, obiad ?
Bo patrząc na cennik wyżywienia, to wychodzi za śniadanie, obiad, kolację ( wszystko szwedzki stół) 40 zł za dzień.
Inaczej. Co dostajemy w 100 zł za wyżywienie ?
Chyba, że w cenie całości są jeszcze dodatkowe koszty jak wynajem sali itp.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ok 8-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
I ja się dopisuję - kasa w tym tygodniu - jak tylko na konto coś wpłynie ;)
Pobyt od czwartku - jak się wszystko dobrze ułoży to przyjadę z 4-letnim synem (patrząc na deklaracje to widzę, że sporo będzie dzieciaków ).

Zdano zrób jakąś wstępną listę ile osób będzie.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
argawen napisał/a:
patrząc na cennik wyżywienia

Na razie mamy cenę wyższą za wyżywienie. Przy takich rozmowach jest zawsze ten sam problem, ile będzie osób? Może 40, 50, 60, a może 100, do końca lutego nie wiem, więc trochę trudno negocjować lepsze ceny. Po za tym nie wynajmujemy basenu, placu zabaw lub innych atrakcji miejscowych, co najwyżej salę na dwie lub trzy godziny.
argawen napisał/a:
Co dostajemy

1. Kolacja-grill przy ognisku - piątek ok. 20.00
2. Śniadanie - sobota godz. do ustalenia.
3. Obiadokolacja - sobota godz. do ustalenia.
4. Śniadanie - niedziela godz. do ustalenia.
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
ja bym się pisał - 1 osoba - ale prosiłbym o oddzielny pokój (mocno chrapię..). jessli ok, pieniążki przeleję dziś.
 

yarousseau  Dołączył: 15 Maj 2010
moglby mi ktos powiedziec na czym polega PPD? Warto na to sie wybrac? :p Oswieccie mnie bo od niedawna tu bywam regularnie i niewiele wiem jeszcze:p
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
yarousseau, poczytaj sobie wątki związane z poprzednimi PPD i oceń czy warto.

Ale chyba wiele nie trzeba szukać, by doszukać się głębokiego sensu tych corocznych spotkań :-D
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
yarousseau napisał/a:
na czym polega PPD


Obejrzyj sobie zdjęcia z lat poprzednich, będziesz miał jakiś ogólny pogląd...

[ Dodano: 2011-01-30, 20:51 ]
yarousseau napisał/a:
Warto na to sie wybrac?

Jarek Dąbrowski też nie wie co to PPD a wziął dwa :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
yarousseau, z PPD jest jak ze sprzętem Pentaksa - nie dowiesz się jak nie spróbujesz, a jak się okaże, że Ci leży, to wsiąkasz na amen.
 

yarousseau  Dołączył: 15 Maj 2010
hehe... popatrze, poczytam i zdecyduje:p niewiele sie dowiedzialem poki co od Was, zeby nie powiedziec nic;)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
yarousseau napisał/a:
niewiele sie dowiedzialem poki co od Was, zeby nie powiedziec nic;)


Pooglądaj zdjęcia. Wszak jeden obraz to 1000 słów czy jakoś tak ;-)
 

yarousseau  Dołączył: 15 Maj 2010
no juz szukam fotek :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach